Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2014 - HD12

Poslední aktualizace01.11.2014 11:58:47, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Nagy LadislavCZE1744QCC České Budějovice7,542,554,56
24Reljič MichaelCZE1608ŠK Sokol Vyšehrad7,041,051,55
325Koubová Anna MariewCZE1353ŠK ERA Poštovní spořitelna6,542,054,06
412Fojt PetrCZE1535ŠK AD Jičín6,540,550,55
55Hložek DavidCZE1596ŠK 64 Plzeň6,538,550,06
61Švanda OndřejCZE1797TJ Štefanydes Polička6,538,049,54
78Polanský Adam LubošCZE1546CHESS MOST6,537,047,56
815Pavlíček LukášCZE1521TJ Štefanydes Polička6,038,049,55
93Stinka JakubCZE1676ŠACHklub Písek6,036,047,55
109Škrabánek MatějCZE1545DDM Symfonie Poděbrady6,034,044,55
1113Jun RudolfCZE1531TJ CHS Chotěboř6,034,043,04
1216Šmíd PavelCZE1511ŠK Spartak Ústí nad Labem6,030,540,04
1311Balín DanielCZE1542ŠK Spartak Ústí nad Labem5,536,047,55
1433Rokoš FilipCZE1317ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové5,536,044,54
1527Novotný MartinCZE1335DDM Symfonie Poděbrady5,535,044,54
1650Hrbek ŠtěpánCZE1258ŠK ERA Poštovní spořitelna5,534,542,54
1722Sýkora TomášCZE1444QCC České Budějovice5,533,542,04
1856Šťastná MartinawCZE1244QCC České Budějovice5,530,540,04
196Sucharda TomášCZE1568ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové5,530,038,53
2019Hrbek TomášCZE1468ŠK Praha-Smíchov5,528,539,05
2154Fuciman OndřejCZE1248ŠK Veselí n.L.5,528,035,55
2226Žejdlík ErikCZE13432222 ŠK Polabiny5,040,050,04
2332Hofman KryštofCZE13211. Novoborský ŠK5,037,046,04
2424Němeček LukášCZE1373DDM Symfonie Poděbrady5,036,046,03
2514Nechutný MichalCZE1524Sokol Domažlice5,034,544,52
267Šuráň JanCZE1564ŠK PORG Praha5,033,043,54
2710Hosnedl MatyášCZE1544QCC České Budějovice5,032,542,05
2828Mach PetrCZE1333Sokol Praha-Kobylisy5,032,041,04
2917Vojta JakubCZE1500TJ Spartak Vlašim5,030,540,05
3038Mačok MartinCZE1293Klub šachistů Říčany 19255,028,538,04
3137Beer JiříCZE1299ŠK Karlovy Vary4,536,546,03
3234Otrubová KristýnawCZE1314Klub šachistů Říčany 19254,533,542,03
3345Gárská LenkawCZE1277ŠK Spartak Chodov4,533,042,03
3430Šulc JakubCZE1328Šachklub města Dobrovice4,532,541,54
3551Zeman DanielCZE1257TJ Štefanydes Polička4,532,540,54
3620Lhotská AnnawCZE1466SK OAZA Praha4,532,041,53
3731Janouch Jáchym ŠtěpánCZE1323ŠK AD Jičín4,530,539,02
3861Popovský OndřejCZE1220Sokol Buštěhrad4,528,036,54
3957Dudek VojtěchCZE1226TJ Jawa Brodce4,526,034,52
4039Švejk MartinCZE1292Sokol Mladá Boleslav4,038,549,02
4136Kurek PavelCZE1304Klub šachistů Říčany 19254,036,044,03
4240Kufel PavolCZE1290ŠK Teplice4,035,045,53
4335Pražák ViktorCZE1313ŠK Lípa4,033,542,53
4466Vincíbr VojtěchCZE1109ŠK Karlovy Vary4,031,541,03
4541Štěpán VojtěchCZE1290TJ Jawa Brodce4,031,040,53
4647Brázda VítCZE12672222 ŠK Polabiny4,031,040,03
4746Píšová PetrawCZE1275TJ Spartak Vlašim4,028,537,03
4864Ranný LukášCZE1152ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4,028,536,52
4952Handl PetrCZE1256Šachový klub Zdice4,028,536,04
5029Kubíče JakubCZE1328ŠK JOLY Lysá nad Labem4,027,536,02
5158Starikova VassilinawCZE1224ŠK Praha-Smíchov4,027,034,52
5243Stoček MartinCZE12822222 ŠK Polabiny4,025,032,03
5344Němeček PavelCZE1278DDM Symfonie Poděbrady3,531,040,01
5465Gonda PavelCZE1149ŠK Lípa3,529,538,03
5521Beranová KarinwCZE1463ŠK Karlovy Vary3,528,537,01
5653Kůsa JakubCZE1250Karlovarský šachklub Tietz3,527,535,52
5759Heger JanCZE1223Klub šachistů Říčany 19253,526,534,52
5860Hruška AdamCZE1222Sokol Nebušice3,526,533,03
5962Stinková AnetawCZE1207ŠACHklub Písek3,525,033,01
6048Flajšman PetrCZE1265ŠK Dvorec3,031,040,52
6155Holásková VeronikawCZE1248Šachový klub Ústí nad Orlicí3,029,538,53
6249Boháč JaroslavCZE1258Sokol Český Brod3,029,038,02
6323Bauer JanCZE1409QCC České Budějovice3,026,035,02
6472Podrazký JanCZE1000TJ Jiskra Tanvald3,025,532,02
6567Málková BarborawCZE1100TJ Lanškroun3,022,529,52
6670Hušková AgátawCZE1048TJ Desko Liberec3,020,025,52
6742Pešek VítCZE1283ŠK 64 Plzeň2,529,038,01
6869Trejbalová EvawCZE1072ŠK 64 Plzeň2,522,029,01
6963Jelínek LukášCZE1178SK OAZA Praha2,027,035,00
7068Reschel JanCZE1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem2,026,533,51
7171Kratěnová KristýnawCZE1000ŠK Lípa2,021,027,01
7218Jiroušek JanCZE1473TJ Lokomotiva Česká Třebová1,530,038,51

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement