Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 08:37:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Sophia Cup
Viimeisin päivitys01.10.2014 01:02:38, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 72
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Žilavý Jan
CZE
1862
Sokol Tábor
2
Zeman Matyáš
CZE
1827
Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
3
Voříšek Jakub
CZE
1814
TJ Spartak Vlašim
4
Novák Martin
CZE
1798
Slávia České Budějovice
5
Kotál Václav
CZE
1721
Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
6
Havelka Jonáš
CZE
1620
QCC České Budějovice
7
Nagy Ladislav
CZE
1508
QCC České Budějovice
8
Zeman Lukáš
CZE
1495
QCC České Budějovice
9
Štěch Pavel
CZE
1469
QCC České Budějovice
10
Hosnedl Matyáš
CZE
1466
QCC České Budějovice
11
Hák David
CZE
1458
ŠACHklub Tábor
12
Koubová Anna Marie
CZE
1412
ŠK ERA Poštovní spořitelna
13
Bauer Václav
CZE
1408
QCC České Budějovice
14
Pavlíček Adam
CZE
1408
QCC České Budějovice
15
Šťastný Petr
CZE
1381
QCC České Budějovice
16
Lorencová Michaela
CZE
1370
QCC České Budějovice
17
Rousek Jan
CZE
1364
ŠK ERA Poštovní spořitelna
18
Placer Sebastian
CZE
1349
QCC České Budějovice
19
Šťastná Martina
CZE
1348
QCC České Budějovice
20
Kaňka Matěj
CZE
1345
QCC České Budějovice
21
Bauer Jan
CZE
1307
QCC České Budějovice
22
Hrbek Štěpán
CZE
1274
ŠK ERA Poštovní spořitelna
23
Růžička Filip
CZE
1262
ŠK PORG Praha
24
Punčochářová Jitka
CZE
1250
QCC České Budějovice
25
Šťastný Zdeněk
CZE
1192
QCC České Budějovice
26
Nagyová Daniela
CZE
1167
QCC České Budějovice
27
Kotál Vít
CZE
1160
Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
28
Bárta David
CZE
1131
QCC České Budějovice
29
Pekárek Lukáš
CZE
1111
QCC České Budějovice
30
Pešta Vojtěch
CZE
1110
QCC České Budějovice
31
Žilavá Anežka
CZE
1108
ŠACHklub Tábor
32
Studenovský Jaroslav
CZE
1107
QCC České Budějovice
33
Kaisler Lukáš
CZE
1100
QCC České Budějovice
34
Štěpán Samuel
CZE
1100
QCC České Budějovice
35
Michálková Viktorie Nela
CZE
1070
ŠK Caissa Třebíč
36
Bauerová Anna
CZE
1000
QCC České Budějovice
37
Hajíček Jakub
CZE
1000
ŠK Veselí n.L.
38
Kodl Jakub
CZE
1000
Zliv
39
Kurpil Lukáš
CZE
1000
TJ ČZ Strakonice
40
Rousek Pavel
CZE
1000
QCC České Budějovice
41
Tůma Hugo
CZE
1000
QCC České Budějovice
42
Šimůnek Jakub Šimon
CZE
1000
QCC České Budějovice
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot