No. | İsim | FED | UKD | Cinsiyet | Tip | Kulüp/Şehir |
1 | Gnojek Petr | CZE | 1466 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | Fizerová Lucie | CZE | 1400 | w | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
3 | Dudová Pavlína | CZE | 1318 | w | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
4 | Kaňák Matyáš | CZE | 1237 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | Gereková Eliška | CZE | 1219 | w | U10 | MŠŠ Interchess |
6 | Szusciková Natálie | CZE | 1204 | w | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
7 | Neděla Adam | CZE | 1178 | | U10 | TJ Slovan Havířov |
8 | Gebauer Adam | CZE | 1168 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | Janotka Jakub | CZE | 1158 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
10 | Vašínek Martin | CZE | 1139 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
11 | Gnojek Jan | CZE | 1137 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
12 | Knettig Vojtěch | CZE | 1115 | | U10 | TJ Ostrava |
13 | Halamíček Filip | CZE | 1104 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
14 | Demková Ráchel | CZE | 1082 | w | U10 | SK Slavia Orlová |
15 | Nezval Petr | CZE | 1079 | | U10 | TJ Slovan Havířov |
16 | Gřes Michal | CZE | 1075 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
17 | Fizer Marek | CZE | 1073 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
18 | Bravanský Lukáš | CZE | 1061 | | U8 | TJ Ostrava |
19 | Blahut Vladislav | CZE | 1055 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
20 | Drastichová Eliška | CZE | 1055 | w | U8 | SK Slavia Orlová |
21 | Tomanec Samuel | CZE | 1045 | | U10 | SK Slavia Orlová |
22 | Pavelka Jiří | CZE | 1039 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
23 | Čech Petr | CZE | 1008 | | U10 | Lokomotiva Krnov |
24 | Buchta Bartoloměj | CZE | 1000 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
25 | Dratva Mikoláš | CZE | 1000 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
26 | Frolík Vojtěch | CZE | 1000 | | U10 | TJ Ostrava |
27 | Holuša Jan | CZE | 1000 | | U10 | TJ Ostrava |
28 | Hruška Lukáš | CZE | 1000 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
29 | Kotajný Samuel | CZE | 1000 | | U10 | Slavoj Český Těšín |
30 | Kraus Rudolf | CZE | 1000 | | U10 | Slavoj Český Těšín |
31 | Kuča Vladimír | CZE | 1000 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
32 | Lipowski Lukáš | CZE | 1000 | | U10 | TJ Slovan Havířov |
33 | Odstrčil Martin | CZE | 1000 | | U8 | Beskydská šachová škola z.s. |
34 | Pekara Přemysl | CZE | 1000 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
35 | Přibyla Kuba | CZE | 1000 | | U10 | TJ Město Albrechtice |
36 | Slavík Marek | CZE | 1000 | | U10 | SK Slavia Orlová |
37 | Slowiaczek Janina | CZE | 1000 | | U10 | Slavoj Český Těšín |
38 | Szotkowski Jan | CZE | 1000 | | | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |
39 | Tománek Jakub | CZE | 1000 | | U10 | Beskydská šachová škola z.s. |
40 | Weczerek Jan | CZE | 1000 | | U10 | |
41 | Šlachta Jan | CZE | 1000 | | U10 | Lokomotiva Krnov |