Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:08:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
1era Parada de Ajedrez UNCOLI 2014-2015 INFANTIL
Останнє оновлення02.10.2014 04:27:25, Автор /Останнє завантаження: FECODAZ
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Gomez Felipe
COL
1322
Andino
2
Afanador Santiago
COL
1300
CNG
3
Akerman Moises
COL
1300
CNG
4
Awadalla Yaser
COL
1300
Anglo
5
Barrera Samuel
COL
1300
Gales
6
Botero Felipe
COL
1300
San Jorge
7
Cardozo Walter
COL
1300
Gales
8
Cortes Nicole
COL
1300
CNG
9
Diaz Mariana
COL
1300
Gales
10
Gonzalez Kiara
COL
1300
San Jorge
11
Goyes Juan Pablo
COL
1300
San Jorge
12
Held Alejandro
COL
1300
Andino
13
Herrera Xiomara
COL
1300
Gales
14
Isaza Joaquin
COL
1300
Andino
15
Jaimes Gianmarco
COL
1300
Gales
16
Jara Tomas
COL
1300
Nogales
17
Kim Dohyun
COL
1300
CNG
18
Lasso Natalia
COL
1300
Gales
19
Mendez Nicolas
COL
1300
San Jorge
20
Mora Ricardo
COL
1300
Campestre
21
Morales Gabriel
COL
1300
Andino
22
Ortiz Annie
COL
1300
Gales
23
Ovalle Samuel
COL
1300
San Jorge
24
Pacione Maxino
COL
1300
CNG
25
Persyko Jaime
COL
1300
CNG
26
Ramirez Santiago
COL
1300
Campestre
27
Restrepo Nicolas
COL
1300
Nogales
28
Rojas Juan Felipe
COL
1300
San Jorge
29
Sabogal Santiago
COL
1300
Gales
30
Santa Andres
COL
1300
Nogales
31
Sarmiento Felipe
COL
1300
Campestre
32
Uribe Felipe
COL
1300
CNG
33
Vegalara Carlos
COL
1300
CNG
34
Villota Federico
COL
1300
Campestre
35
Yamashita Hule
COL
1300
CNG
36
Isaza Jordan Martin
COL
1284
Andino
37
Hurtado Santiago
COL
1266
San Jorge
38
Escobar Veronica
COL
1243
Anglo
39
Beller Erik
COL
1240
Andino
40
Sampedro Andres
COL
1207
Andino
41
Lievano Santiago
COL
1187
CNG
42
Rodriguez Sebastian
COL
1185
Andino
43
Carrillo Alejandro
COL
1170
Anglo
44
Venegas Nicole
COL
1114
Anglo
45
De La Espriella Sara
COL
1039
CNG
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use