Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 16:41:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
XI Latgale chess autumn blitz
Viimeisin päivitys13.10.2014 07:00:53, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
sp.
Typ
Kerho/Kaupunki
1
GM
Podolchenko Evgeniy
BLR
2418
Minsk
2
NM
Putka Verners
LAT
2376
Ogre
3
NM
Stepanov Timofej
LAT
2285
Riga
4
FM
Trifonov Denis
BLR
2274
Minsk
5
MK
Malyshev Roman
RUS
2263
Pskov
6
MK
Sarbay Aleksandr
BLR
2097
S60
Vitebsk
7
MK
Krilovs Nikolajs
LAT
2076
U20
Jekabpils
8
MK
Klachkou Tsimafei
BLR
2041
U16
Rogachov
9
MK
Kalinouski Siarhei
BLR
2026
U14
Rogachov
10
MK
Alipovs Anatoljs
LAT
1989
Riga
11
MK
Kalyamin Andrey
RUS
1960
St-Petersburg
12
I
Shakhov Dmitry V.
RUS
1878
Pskov
13
MK
Skonda Nikolajs
LAT
1867
S60
Daugavpils
14
I
Zenchanka Pavel
BLR
1855
U14
Minsk
15
MK
Novoksconovs Vladimirs
LAT
1830
S60
Daugavpils
16
MK
Kovalevsky Stanislav
BLR
1804
U16
Minsk
17
I
Grapmanis Edgars
LAT
1781
U16
Riga
18
MK
Mukovozchik Evgeny
BLR
1768
U16
Minsk
19
I
Leonova Ameliya
BLR
1738
w
U12
Vitebsk
20
I
Savickiene Virginija
LTU
1728
w
Ukmerge
21
I
Limanovska Elizabete
LAT
1702
w
U14
Daugavpils
22
I
Dmitriev Ivan
RUS
1700
U14
Pskov
23
I
Ziedins Roberts
LAT
1690
U16
Riga
24
I
Dombrovska Stefanija
LAT
1674
w
Daugavpils
25
I
Vasilevskis Glebs
LAT
1615
U12
Daugavpils
26
I
Horobrijs Daniils
LAT
1595
U10
Daugavpils
27
I
Ziskins Ilja
LAT
1595
U16
Daugavpils
28
MK
Antonovich Tatiana
BLR
1591
w
U14
Minsk
29
I
Titov Artem
RUS
1577
U14
Pskov
30
I
Dolmantas Martynas
LTU
1530
U14
Ukmerge
31
I
Mecelis Arturas J
LTU
1429
U10
Ukmerge
32
I
Noreika Normantas
LTU
1413
U12
Ukmerge
33
I
Leonovs Jegors
LAT
1352
U10
Daugavpils
34
MK
Lubinecis Anatolijs
LAT
2108
S60
Daugavpils
35
MK
Polakovs Viktors
LAT
2100
Daugavpils
36
I
Kirillin Dmitry
BLR
1850
U12
Minsk
37
I
Shaida Gennadi
BLR
1850
U12
Minsk
38
I
Zeliantsova Kseniya
BLR
1850
w
U10
Bobruisk
39
II
Gutauskas Naglis
LTU
1750
U08
Ukmerge
40
II
Makarau Yauheni
BLR
1750
U10
Minsk
41
II
Taraikovski Mikhail
BLR
1750
U12
Minsk
42
II
Zablotski Yaraslau
BLR
1750
U10
Vitebsk
43
III
Gadzalijevs Rauls
LAT
1650
U12
Daugavpils
44
III
Kazachenka Maryia
BLR
1650
w
U08
Gomel
45
III
Klachkou Platon
BLR
1650
U08
Rogachov
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot