Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:14:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Багануур ХК-ий нэрэмжит "Орон нутаг-2014" шатрын тэмцээн Опен
Son güncelleme12.10.2014 08:37:01, Oluşturan/Son Yükleme: Mongolian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
IM
Мөнхгал Гомбосүрэн
MGL
2400
Өвөрхангай
2
IM
Баттулга Намхай
MGL
2379
Хангарьд
3
FM
Энхнар Энхбаатар
MGL
2267
Сүхбаатар
4
NM
Билэгт Батхорол
MGL
2249
Налайх
5
MK
Өлзийбаяр Болдбаатар
MGL
2232
Хангарьд
6
NM
Ариунбүүвэй Бадамдорж
MGL
2183
Дорноговь
7
MK
Бат-Очир Өлзийбат
MGL
2153
Таван хан
8
MK
Ганзоригт Дугаржамц
MGL
2118
Налайх
9
MK
Цогтгэрэл Цэрэв
MGL
2091
Сэлэнгэ
10
MK
Базаррагчаа Цэрэндорж
MGL
2087
Хэнтий
11
NM
Жанцандорж Жанчивсэнгээ
MGL
2076
Өвөрхангай
12
MK
Мөчирөө Батжаргал
MGL
2067
Говьсүмбэр
13
MK
Боорчи Бяруузана
MGL
2040
Говьсүмбэр
14
Дамдинсүрэн Рэнчин
MGL
2027
Хэнтий
15
NM
Бэх-Очир Нэргүй
MGL
2022
Хангарьд
16
NM
Дэчин Шагдаржав
MGL
2005
Булган
17
Харуулбаатар Галбадрах
MGL
1993
Говьсүмбэр
18
NM
Магвансүрэн Довчинбуу
MGL
1988
Хангарьд
19
MK
Батсайхан Бэгз
MGL
1985
Сэлэнгэ
20
WMK
Сайханчимэг Цогтсайхан
MGL
1980
Төв
21
Цэрэндорж Өвгөн
MGL
1978
Хангарьд
22
Цогтбаатар Мандал
MGL
1970
Багануур
23
Дамба Баатар
MGL
1969
Багануур
24
Давааням Цэндхүү
MGL
1936
Багануур
25
Начинбаяр Самданжамц
MGL
1932
Хангарьд
26
NM
Дүгэржав Сумъяа
MGL
1922
Багануур
27
Баяндэлгэр Бүдүүн
MGL
1908
Налайх
28
Батсүрэн Дамбасүрэн
MGL
1885
Хангарьд
29
Цэндхүү Рэнцэн
MGL
1849
Налайх
30
Батжаргал Жамба
MGL
1829
Багануур
31
Дэмбэрэл Лувсандорж
MGL
1828
Говьсүмбэр
32
Зоригтбаатар Нацаг
MGL
1815
Хэнтий
33
Пүрэвдаваа Ёндон
MGL
1811
Хангарьд
34
WMK
Бямбаа Гончигдорж
MGL
1770
Говьсүмбэр
35
WMK
Адилбиш Палдай
MGL
1768
Багануур-Бэрс
36
Бямбадорж Загдсамбар
MGL
1729
Хэнтий
37
Одгэрэл Эрдэнэбаатар
MGL
1692
Дорноговь
38
Одгэрэл Дүгэр
MGL
1658
Багануур
39
Амарбаясгалан Бор
MGL
0
Хэнтий
40
Батмөнх Товуу
MGL
0
Дундговь
41
Батхорол Долгорсүрэн
MGL
0
Налайх
42
Баярхүү Цэвэлмаа
MGL
0
Дундговь
43
Болор Цогтсайхан
MGL
0
Төв
44
Доржнамжил Цэнд-Аюуш
MGL
0
Хэнтий
45
Отгонпүрэв Ч
MGL
0
Хангарьд
46
Түмэнбаяр Цэрэнжав
MGL
0
Дорнод
47
Энхтуяа Дорж
MGL
0
Хэнтий
48
Эрдэнэсүрэн Мягмарсүрэн
MGL
0
Багануур
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları