Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 11:28:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
XIV Brain Games -Zemgale 2014
Son güncelleme26.10.2014 10:01:02, Oluşturan/Son Yükleme: savieniba
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
NM
Karklins Imants
LAT
2169
Salaspils
2
MK
Maklakova Nellija
LAT
1979
Rīga
3
MK
Steinbergs Viktors
LAT
1963
Kuldīga
4
I
Blinovs Artjoms
LAT
1949
Jelgava
5
I
Megnis Renars
LAT
1903
Kuldīga
6
MK
Beks Edmunds
LAT
1898
Kuldīga
7
MK
Liepins Martins
LAT
1875
Tukums
8
I
Salenieks Eduards
LAT
1866
Jelgava
9
MK
Markauss Daniels
LAT
1848
Liepāja
10
MK
Vainovska Valentina
LAT
1755
Liepāja
11
I
Zarinsh Ricards
LAT
1644
Kuldīga
12
I
Kuznecovs Nikita
LAT
1635
Liepāja
13
II
Brikmane Evija
LAT
1629
Grobiņa
14
I
Zvans Maris
LAT
1626
Tukums
15
I
Laksis Dans
LAT
1573
Jelgava
16
I
Sipicins Alekss
LAT
1537
Liepāja
17
II
Sharakovs Ilja
LAT
1304
Liepāja
18
MK
Ritums Ritvars
LAT
2100
Jelgava
19
I
Vaivade Liva
LAT
1918
Kuldīga
20
I
Vevers Elans Andrejs
LAT
1906
Kuldīga
21
I
Heidemanis Harijs
LAT
1889
Jelgava
22
I
Vaivads Valts
LAT
1880
Kuldīga
23
I
Jaroshs Maksims
LAT
1870
Jelgava
24
I
Kirsis Ivars
LAT
1850
Valmiera
25
I
Laksis Ints
LAT
1850
Jelgava
26
I
Lefters Edgars
LAT
1848
Jelgava
27
I
Lefters Valerijs
LAT
1840
Jelgava
28
I
Karps Martins Lauris
LAT
1838
Kuldīga
29
I
Musijenko Ilja
LAT
1838
Liepāja
30
I
Podnieks Emils
LAT
1809
Kuldīga
31
I
Zile Girts
LAT
1805
Kuldīga
32
I
Svete Kristaps
LAT
1799
Kuldīga
33
II
Abula Imanta
LAT
1750
Dobele
34
II
Artemjevs Viktors
LAT
1750
Dobele
35
II
Berzina Rudite
LAT
1750
Grobiņa
36
II
Bitaitis Vladislavs
LAT
1750
Liepāja
37
II
Buss Uldis
LAT
1750
Iecava
38
II
Dacis Edgars
LAT
1750
Rīga
39
II
Ezerins Tomass
LAT
1750
Rīga
40
II
Feldmanis Reinis
LAT
1750
Jelgava
41
II
Freibergs Rolands
LAT
1750
Kuldīga
42
II
Gogins Deniss
LAT
1750
Liepāja
43
II
Gross Guntis
LAT
1750
Kuldīga
44
II
Ketekats Karlis
LAT
1750
Gardena
45
II
Medina Ruta
LAT
1750
Kuldīga
46
II
Pizelis Peteris
LAT
1750
Jelgava
47
II
Steinbergs Aleksis
LAT
1750
Kuldīga
48
II
Vascilko Vladlens
LAT
1750
Liepāja
49
II
Vevers Aksels Agris
LAT
1750
Kuldīga
50
II
Voitehovics Artis
LAT
1750
Tērvete
51
II
Voitehovics Ceslavs
LAT
1750
Tērvete
52
IV
Volgemuts Valdis
LAT
1550
Liepāja
53
III
Kaulins Janis
LAT
1650
Aizpute
54
III
Lillais Reinis
LAT
1650
Dobele
55
III
Mhitarjans Arturs
LAT
1650
Dobele
56
III
Silders Toms
LAT
1650
Aizpute
57
IV
Bercenko Arturs
LAT
1550
Dobele
58
IV
Karels Norberts
LAT
1550
Dobele
59
IV
Kobjakova Violeta
LAT
1550
Auri
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları