Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 08:36:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Cupa Mos Nicolae - Iasi 2014 - U12 legitimati
Viimeisin päivitys07.12.2014 21:21:45, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 33)
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
I
Stoleriu George
ROU
2020
Cs De Sah Alex Brasov
2
II
Vilcu Matei-Stefan
ROU
1608
Cs Sfinxul Iasi
3
I
Cotruta Alexandru-Mihai
ROU
1577
Cs Politehnica Iasi
4
I
Lehaci Miruna-Daria
ROU
1575
Cs Politehnica Iasi
5
II
Pavaluc Robert-Nicolae
ROU
1561
Cs Micul Sahist Iasi
6
II
Obada Ema
ROU
1554
Cs Politehnica Iasi
7
II
Plugaru Rares
ROU
1554
Acs Philidor Iasi
8
II
Radu Daniel
ROU
1523
Cs Politehnica Iasi
9
II
Adascalitei Stefan-Alexandru
ROU
1506
Acs Philidor Iasi
10
II
Lupascu Diana-Elena
ROU
1478
Cs Politehnica Iasi
11
II
Cozma Andrei-Daniel
ROU
1475
Cs Capablanca Iasi
12
II
Meriuta George-Cosmin
ROU
1460
Cs Sfinxul Iasi
13
II
Balteanu Luca-Andrei
ROU
1451
Cs Micul Sahist Iasi
14
II
Maties Andrei
ROU
1449
Cs Micul Sahist Iasi
15
II
Lacatusi Andrei
ROU
1409
Cs Micul Sahist Iasi
16
I
Muntianu Alexandra-Teodora
ROU
1375
Cs Politehnica Iasi
17
II
Poncu Andrei
ROU
1360
Acs Philidor Iasi
18
II
Cozma Eduard-George
ROU
1201
Cs Capablanca Iasi
19
II
Plugaru Maria
ROU
1158
Acs Philidor Iasi
20
II
Parfene Adrian-Bogdan
ROU
1222
Cs Micul Sahist Iasi
21
II
Grigoras Ioana-Daria
ROU
1209
Cs Politehnica Iasi
22
III
Zaharia Pavel-Darius
ROU
1157
Cs Sfinxul Iasi
23
III
Dumitru Luca-Serban
ROU
1148
Cs Politehnica Iasi
24
III
Melinte Rares-Andrei
ROU
1118
Cs Politehnica Iasi
25
III
Barila Stefana
ROU
1093
Cs Romtelecom Suceava
26
III
Cojocaru-Mlesnita Nicoleta
ROU
1091
Cs Micul Sahist Iasi
27
III
Enachescu Alexandra-Maria
ROU
1046
Cs Politehnica Iasi
28
III
Barbulescu Robert-Cristian
ROU
1036
Cs Politehnica Iasi
29
IV
Mastaleru Mara-Georgiana
ROU
1031
Cs Politehnica Iasi
30
Males Nicholas
ROU
1009
Cs Sfinxul Iasi
31
IV
Suchar Alexandru
ROU
1007
Cs Micul Sahist Iasi
32
Samoil Matei-Alexandru
ROU
1005
Cs Micul Sahist Iasi
33
Apostol Maria
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
34
Burlacu Stefan-Matei
ROU
1001
Cs Capablanca Iasi
35
Caunic Rares-Octavian
ROU
1001
Acs Philidor Iasi
36
Cretu Luca
ROU
1001
Ariadna Suceava
37
Cristiean Iustin-Gabriel
ROU
1001
Cs Politehnica Iasi
38
Cucu Razvan-Marian
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
39
Dimitrenco Andrei
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
40
Dragomir Mihnea-George
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
41
Dumitrescu Ioana-Teodora
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
42
Fadur Teodor
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
43
Iordache Alexandru-Cristian
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
44
Iurcu Marius
ROU
1001
Cs Politehnica Iasi
45
Miton Daniel
ROU
1001
Cs Sergentul Vaslui
46
Mogirzan Matei
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
47
Popescu Alin
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
48
Samson Maria
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
49
Trofin Daria
ROU
1001
Cs Politehnica Iasi
50
Vizitiu Alexandru-Ioan
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot