Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 10:18:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
TURNAMEN CATUR CEPAT MAMRE CUP VII TAHUN 2014 (GBKP KLASIS JAKARTA BANDUNG)
Viimeisin päivitys19.10.2014 10:03:43, Creator/Last Upload: WEST JAVA
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
APULTA GINTING
INA
2000
BANDUNG TIMUR
2
GILBERT ELROY TARIGAN
INA
2000
BEKASI GALAXY
3
JOB TARIGAN
INA
2000
DEPOK
4
AMIR SEMBIRING
INA
0
CIJANTUNG
5
ANTONIUS TARIGAN
INA
0
GRAHA HARAPAN
6
ANDI KABAN
INA
0
TAMBUN
7
ANTONIUS GINTING
INA
0
CISALAK
8
ARIS TARKUS GINTING
INA
0
PONDOK GEDE
9
ARTA SEBAYANG
INA
0
PONDOK GRDE
10
ASWIN GINTING
INA
0
CISALAK
11
BAGINDA BARUS
INA
0
DEPOK
12
BERLIN PANJAITAN
INA
0
PONDOK GEDE
13
BIMBO SARAGIH
INA
0
GRAHA HARAPAN
14
BUKTI SEMBIRING
INA
0
BANDUNG TIMUR
15
CAPA SITEPU
INA
0
CIKARANG
16
CHRISTIAN KETAREN
INA
0
TAMBUN
17
CIPTA GINTING
INA
0
CILILITAN
18
CIPTA SUGIHEN
INA
0
CISALAK
19
DAUD KEMPEN DEPARI
INA
0
CILILITAN
20
DAUD TARIGAN
INA
0
PONDOK GEDE
21
DEIMAWAN SEMBIRING
INA
0
TAMBUN
22
DHARMA AGUNG TARIGAN
INA
0
CILEUNGSI
23
EFRETA KARO SEKALI
INA
0
SURABAYA
24
HAKIM TORONG
INA
0
CILILITAN
25
HAPRI TARIGAN
INA
0
BANDUNG TIMUR
26
PAKSANA SINULINGGA
INA
0
DEPOK
27
HOTLAN SITUMEANG
INA
0
PONDOK GEDE
28
IMANUEL PURBA
INA
0
PONDOK GEDE
29
ISMAIL SEMBIRING
INA
0
DEPOK
30
JAYA SINULINGGA
INA
0
CILILITAN
31
JEREMY TARIGAN
INA
0
BEKASI GALAXY
32
KAPITEN SINULINGGA
INA
0
BEKASI GALAXY
33
KOPERASI SINULINGGA
INA
0
BANDUNG TIMUR
34
MALEM SENDAH SEMBIRING
INA
0
CIJANTUNG
35
MASRY MUNTE
INA
0
CILILITAN
36
MOULANA SITEPU
INA
0
BANDUNG TIMUR
37
MEDIA SEBAYANG
INA
0
PONDOK GEDE
38
MUSIM TARIGAN
INA
0
DEPOK
39
NGAJARBANA
INA
0
CISALAK
40
PETRUS J TARIGAN
INA
0
CILEUNGSI
41
PETRUS SUKAHENDEL
INA
0
CISALAK
42
RANDITA TARIGAN
INA
0
CILEUNGSI
43
RAPIANA GINTING
INA
0
GRAHA HARAPAN
44
REKEN SUKAPIRING
INA
0
SURABAYA
45
RISMAN KARO SEKALI
INA
0
CILILITAN
46
RIYADI SEMBIRING
INA
0
CILILITAN
47
RUDI KEMIT
INA
0
CILILITAN
48
RUDIANGI SITEPU
INA
0
CILEUNGSI
49
SAMSEN SEMBIRING
INA
0
CIJANTUNG
50
SEAN GINTING
INA
0
BANDUNG TIMUR
51
SELAMAT TARIGAN
INA
0
CIJANTUNG
52
SEMPAKATA PURBA
INA
0
CIJANTUNG
53
SENTOSA G
INA
0
CIKARANG
54
SEPTE KEMBAREN
INA
0
GRAHA HARAPAN
55
SETER PERANGIN ANGIN
INA
0
SURABAYA
56
SETIA BUDI
INA
0
PONDOK GEDE
57
SUDIN BANGUN
INA
0
CISALAK
58
SURANTA GINTING
INA
0
CILEUNGSI
59
SUTRISNO TARIGAN
INA
0
BEKASI GALAXY
60
SYSTEM SITEPU
INA
0
CILEUNGSI
61
TODY SUKATENDEL
INA
0
CIKARANG
62
TRUMEN SURBAKTI
INA
0
TAMBUN
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot