Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 21:43:38
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
2. turnaj KP MKŠS mládeže v rapid šachu U10
Last update 01.11.2014 14:10:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Gr
Club/City
1
Gnojek Petr
CZE
1466
BŠŠ Frýdek Místek
2
Fizerová Lucie
CZE
1400
BŠŠ Frýdek Místek
3
Dudová Pavlína
CZE
1318
BŠŠ Frýdek Místek
4
Kaňák Matyáš
CZE
1237
U8
BŠŠ Frýdek Místek
5
Szusciková Natálie
CZE
1204
BŠŠ Frýdek Místek
6
Gebauer Adam
CZE
1168
BŠŠ Frýdek Místek
7
Strachota Tomáš
CZE
1162
U8
BŠŠ Frýdek Místek
8
Janotka Jakub
CZE
1158
BŠŠ Frýdek Místek
9
Vašínek Martin
CZE
1139
U8
BŠŠ Frýdek Místek
10
Gnojek Jan
CZE
1137
U8
BŠŠ Frýdek Místek
11
Halamíček Filip
CZE
1104
U8
BŠŠ Frýdek Místek
12
Nezval Petr
CZE
1079
TJ Slovan Havířov
13
Gřes Michal
CZE
1075
BŠŠ Frýdek Místek
14
Fizer Marek
CZE
1073
U8
BŠŠ Frýdek Místek
15
Drastichová Eliška
CZE
1070
U8
SK Slavia Orlová
16
Pinko Michal
CZE
1067
TJ Ostrava
17
Blahut Vladislav
CZE
1055
BŠŠ Frýdek Místek
18
Pavelka Jiří
CZE
1039
U8
BŠŠ Frýdek Místek
19
Benda František
CZE
1000
U8
TJ Slovan Havířov
20
Blažková Gabriela
CZE
1000
BŠŠ Frýdek Místek
21
Czepiec Richard
CZE
1000
U8
BŠŠ Frýdek Místek
22
Dratva Mikoláš
CZE
1000
U8
BŠŠ Frýdek Místek
23
Frolík Vojtěch
CZE
1000
TJ Ostrava
24
Holuša Jan
CZE
1000
TJ Ostrava
25
Knettig Vojtěch
CZE
1000
TJ Ostrava
26
Kolomazník Martin
CZE
1000
U8
Lokomotiva Krnov
27
Kotajny Samuel
CZE
1000
TJ Slavoj Český Těšín
28
Kraus Rudolf
CZE
1000
TJ Slavoj Český Těšín
29
Kubiczek Michal
CZE
1000
SK Slavia Orlová
30
Kuča Vladimír
CZE
1000
BŠŠ Frýdek Místek
31
Křefký Ondřej
CZE
1000
TJ MSA Dolní Benešov
32
Lipowski Lukáš
CZE
1000
TJ Slovan Havířov
33
Majerčík Saša
CZE
1000
TJ Slovan Havířov
34
Mikula David
CZE
1000
TJ Ostrava
35
Morys Štěpán
CZE
1000
MŠŠ Interchess
36
Odstrčil Martin
CZE
1000
U8
BŠŠ Frýdek Místek
37
Paseka Matyáš
CZE
1000
U8
BŠŠ Frýdek Místek
38
Ramík Magdalena
CZE
1000
TJ Slavoj Český Těšín
39
Veselý Franta
CZE
1000
U8
Město Albrechtice
40
Zámarský Lukáš
CZE
1000
Lokomotiva Krnov
41
Čech Petr
CZE
1000
Lokomotiva Krnov
42
Šlachta Jan
CZE
1000
Lokomotiva Krnov
43
Šrámčík Gabriel
CZE
1000
BŠŠ Frýdek Místek
44
Štilec David
CZE
1000
Město Albrechtice
45
Šulc Ondřej
CZE
1000
TJ Ostrava
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use