Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 10:52:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Rīgas pilsētas starpskolu sacensības (2003. dz. g. un jaunāki)
Son güncelleme13.11.2014 16:19:53, Oluşturan/Son Yükleme: savieniba
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
I
Morozļi Grigorijs
LAT
2085
Rīga
2
I
Fiļipovs Jevgēņijs
LAT
1850
Rīga
3
I
Bartaševičs Tomass
LAT
1832
Rīga
4
I
Bogdanovičs Kirills
LAT
1821
Rīga
5
I
Brīdiņš Atis
LAT
1818
Rīga
6
I
Granovska Elisa
LAT
1801
Rīga
7
I
Staņislavskis Dmitrijs
LAT
1789
Rīga
8
I
Strods Kristaps Reinis
LAT
1778
Rīga
9
II
Bergs Mārtiņš
LAT
1750
Rīga
10
II
Burenkovs Artjoms
LAT
1750
Rīga
11
II
Bārdiņš Matīss
LAT
1750
Rīga
12
II
Daukuls Georgs
LAT
1750
Rīga
13
II
Dzelvītis Oto Toms
LAT
1750
Rīga
14
II
Dzenītis Mārtiņš
LAT
1750
Rīga
15
II
Erdmanis Artūrs
LAT
1750
Rīga
16
II
Guzovs Jegors
LAT
1750
Rīga
17
II
Indriksons Ralfs
LAT
1750
Rīga
18
II
Ionins Dmitrijs
LAT
1750
Rīga
19
II
Jaldovs Dmitrijs
LAT
1750
Rīga
20
II
Kureiko Daniils
LAT
1750
Rīga
21
II
Kuzmičevs Maksims
LAT
1750
Rīga
22
II
Lele Emili
LAT
1750
Rīga
23
II
Mjatežs Ivans
LAT
1750
Rīga
24
II
Podojņiks Marks-Ernests
LAT
1750
Rīga
25
II
Springis Jevgēņijs
LAT
1750
Rīga
26
II
Stinka Gustavs
LAT
1750
Rīga
27
II
Strautiņš Roberts
LAT
1750
Rīga
28
II
Tabors Emīls
LAT
1750
Rīga
29
II
Zelmanis Rolands
LAT
1750
Rīga
30
II
Šapošņikovs Ivans
LAT
1750
Rīga
31
II
Ševčenko Grigorijs
LAT
1750
Rīga
32
III
Abramova Olga
LAT
1650
Rīga
33
III
Bornjakovs Daniks
LAT
1650
Rīga
34
III
Hlopkova Jekaterina
LAT
1650
Rīga
35
III
Muško Mihails
LAT
1650
Rīga
36
III
Siņicins Ņikita
LAT
1650
Rīga
37
III
Zverevs Aleksandrs
LAT
1650
Rīga
38
III
Čakste Kristiāna
LAT
1650
Rīga
39
IV
Bulgačs Olivers
LAT
1550
Rīga
40
IV
Goilo Platons
LAT
1550
Rīga
41
IV
Grebeņņikovs Ņikita
LAT
1550
Rīga
42
IV
Gutenko Aleksejs
LAT
1550
Rīga
43
IV
Kokins Kārlis
LAT
1550
Rīga
44
IV
Kuļiks Severins
LAT
1550
Rīga
45
IV
Mizgins Vladislavs
LAT
1550
Rīga
46
IV
Podbrezskis Leons
LAT
1550
Rīga
47
IV
Soško Daniils
LAT
1550
Rīga
48
IV
Sviridovs Artjoms
LAT
1550
Rīga
49
IV
Vorohobova Diāna
LAT
1550
Rīga
50
Konoņenko Maksims
LAT
1450
Rīga
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları