Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 23:44:47
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Přebor města Zdic 2014 - mladší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2014-2015
Last update 22.11.2014 17:44:14, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Handl Petr
385492
CZE
1545
Šachový klub Zdice
2
Němeček Lukáš
383554
CZE
1485
DDM Symfonie Poděbrady
3
Němeček Pavel
383562
CZE
1424
DDM Symfonie Poděbrady
4
Popovský Ondřej
389978
CZE
1349
Sokol Buštěhrad
5
Mošovský Jakub
CZE
1294
Sokol Buštěhrad
6
Málková Adriana
377333
CZE
1279
ŠK 64 Plzeň
7
Šinágl Matěj
CZE
1264
ŠK Řevnice
8
Kubín Lukáš
CZE
1241
Sokol Buštěhrad
9
Jelínek Oliver
CZE
1224
ŠK Řevnice
10
Kolomazník Jiří
CZE
1178
ŠK Řevnice
11
Karpecki Jiří
383481
CZE
1144
ŠK Řevnice
12
Pavela Vojtěch
CZE
1100
SK DDM Slaný
13
Karpecká Marie
383465
CZE
1074
ŠK Řevnice
14
Lísková Tereza
383538
CZE
1069
TJ Jince
15
Straka Jakub
CZE
1064
Sokol Buštěhrad
16
Zentner Jan
CZE
1054
SK DDM Slaný
17
Baláš Jan
CZE
1011
ŠK Řevnice
18
Kočárek Ondřej
CZE
1003
TJ Jince
19
Belda Josef
CZE
1000
Šachový klub Zdice
20
Burcal Michal
CZE
1000
Šachový klub Zdice
21
Cába Adam
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
22
Cába Filip
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
23
Grunt Tomáš
CZE
1000
SK DDM Slaný
24
Havlík David
CZE
1000
ŠK Řevnice
25
Houfová Veronika
CZE
1000
Břasy
26
Jonáš Alexandr
CZE
1000
ŠK Řevnice
27
Kalina Šimon
CZE
1000
ŠK Řevnice
28
Kašpárek Jakub
CZE
1000
Pionýr Jince
29
Kolomazník Martin
CZE
1000
ŠK Řevnice
30
Mehes Lukáš
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
31
Mehesová Veronika
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
32
Minařík Martin
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
33
Novotný František
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
34
Němečková Kamila
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
35
Svoboda David
CZE
1000
Loděnice
36
Tutr Tomáš
CZE
1000
Šachový klub Velvary
37
Valeš Jakub
CZE
1000
Mořina
38
Vaněček Tadeáš
CZE
1000
SK DDM Slaný
39
Zentner Vojtěch
CZE
1000
SK DDM Slaný
40
Červenka Tadeáš
CZE
1000
TJ Jince
41
Šindelář Matěj
CZE
1000
Šachový klub Velvary
42
Šmejkalová Nicol
CZE
1000
Pionýr Jince
43
Švarc Kryštof
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use