O brankovického krále - memoriál Miroslava Křivánka Poslední aktualizace22.11.2014 16:11:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 12 | | Všetulová Viktorie | CZE | 1319 | ŠK Staré Město | 6,5 | 32 | 24 |
2 | 3 | | Zavadil Matyáš | CZE | 1486 | ŠK Duras BVK | 6 | 34 | 25 |
3 | 9 | | Hvozdovič Jan | CZE | 1354 | ŠK Svornost Rousínovec | 6 | 33,5 | 23,5 |
4 | 11 | | Kříž Tomáš | CZE | 1347 | ŠK Kuřim | 6 | 31 | 22,5 |
5 | 4 | | Macháček Lukáš | CZE | 1477 | ŠK Staré Město | 6 | 30 | 21,5 |
6 | 16 | | Skalka Tomáš | CZE | 1235 | ŠK Veselí n/M | 5,5 | 34,5 | 25 |
7 | 5 | | Vavřínková Anna | CZE | 1373 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 5,5 | 34,5 | 24 |
8 | 8 | | Dvořáček Jan Matyáš | CZE | 1354 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 5,5 | 27,5 | 19,5 |
9 | 1 | | Tajovský Matěj | CZE | 1557 | ŠK Kuřim | 5 | 32,5 | 23 |
10 | 15 | | Londin Martin | CZE | 1251 | Sportovní klub Prostějov | 5 | 31,5 | 23 |
11 | 2 | | Babula Vlastimil | CZE | 1546 | ŠK Staré Město | 5 | 31 | 22 |
| 14 | | Petříček Lukáš | CZE | 1259 | ŠK Kuřim | 5 | 31 | 22 |
13 | 6 | | Dvořáková Olga | CZE | 1368 | Spartak Adamov | 5 | 31 | 21,5 |
14 | 20 | | Šišma Marek | CZE | 1179 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 5 | 29 | 21 |
15 | 10 | | Suchánek Hanuš | CZE | 1351 | ŠK Zlín | 5 | 28,5 | 20,5 |
16 | 32 | | Kratochvíl Jan | CZE | 1105 | Spartak Adamov | 5 | 26,5 | 18,5 |
17 | 18 | | Lapčík Roman | CZE | 1200 | ŠK Staré Město | 5 | 26 | 18 |
| 34 | | Vávra Jan | CZE | 1098 | ŠK Staré Město | 5 | 26 | 18 |
19 | 59 | | Khadash Samuel | CZE | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 5 | 25 | 17 |
20 | 55 | | Hruška Marek | CZE | 1000 | Sportovní klub Vyškov | 5 | 24,5 | 18 |
21 | 21 | | Richter Rudolf | CZE | 1168 | Šachy Zastávka | 4,5 | 30 | 22 |
22 | 30 | | Trávníček Kryštof Mikuláš | CZE | 1113 | ŠO Kunovice | 4,5 | 29 | 20,5 |
23 | 42 | | Pavlínek Michal | CZE | 1077 | SK Boršice | 4,5 | 24,5 | 18 |
24 | 63 | | Kupka Ondřej | CZE | 1000 | Šachy Zastávka | 4,5 | 24 | 18 |
25 | 29 | | Chromý Ondřej Jakub | CZE | 1126 | ŠK Svornost Rousínovec | 4 | 32 | 24 |
26 | 28 | | Tajovský Šimon | CZE | 1130 | ŠK Kuřim | 4 | 31 | 22 |
27 | 7 | | Hloušek Martin | CZE | 1359 | Spartak Adamov | 4 | 30 | 22,5 |
28 | 45 | | Žaža Martin | CZE | 1046 | Šachy Zastávka | 4 | 29 | 21,5 |
29 | 31 | | Kudlička Robert | CZE | 1111 | Sportovní klub Vyškov | 4 | 28,5 | 21,5 |
30 | 22 | | Pečenka Petr | CZE | 1160 | Šachy Zastávka | 4 | 28,5 | 19,5 |
| 97 | | Vaněk Robin | CZE | 0 | ŠK Kyjov | 4 | 28,5 | 19,5 |
32 | 17 | | Tomšicová Emílie | CZE | 1209 | ŠK Veselí n/M | 4 | 28 | 20 |
33 | 24 | | Habinová Alice | CZE | 1152 | ŠK Kuřim | 4 | 28 | 19,5 |
34 | 25 | | Štoudek Michal | CZE | 1142 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 4 | 27,5 | 19,5 |
35 | 43 | | Moos Lukáš | CZE | 1066 | Šachy Zastávka | 4 | 27 | 19,5 |
36 | 26 | | Lúč Martin | CZE | 1135 | ŠK Duras BVK | 4 | 27 | 19 |
37 | 35 | | Brož Jan | CZE | 1091 | ŠK Duras BVK | 4 | 26,5 | 19 |
38 | 19 | | Boček Adam | CZE | 1195 | ŠK Kuřim | 4 | 26 | 19 |
39 | 27 | | Vařecha Vojtěch | CZE | 1132 | ŠK Kuřim | 4 | 26 | 18,5 |
40 | 48 | | Dědič Denis | CZE | 1000 | SK Boršice | 4 | 24 | 17 |
41 | 23 | | Londin Lukáš Vojtěch | CZE | 1155 | KVASACO Vacenovice | 4 | 23,5 | 17 |
42 | 40 | | Chromý Daniel Jan | CZE | 1086 | ŠK Svornost Rousínovec | 4 | 22,5 | 16 |
43 | 72 | | Pilař Jakub | CZE | 1000 | Spartak Adamov | 4 | 22 | 16,5 |
44 | 78 | | Vavřínková Marie | CZE | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 4 | 22 | 16 |
45 | 82 | | Šišma Ondřej | CZE | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 4 | 22 | 15 |
46 | 39 | | Vajčner Marek | CZE | 1087 | KK-ŠK Osvětimany | 4 | 21,5 | 15,5 |
47 | 89 | | Fikejz Tomáš | CZE | 0 | ŠK Kuřim | 3,5 | 30 | 20,5 |
48 | 13 | | Keprt Tomáš | CZE | 1298 | ŠK Kuřim | 3,5 | 26 | 20 |
49 | 80 | | Vašek Jakub | CZE | 1000 | KK-ŠK Osvětimany | 3,5 | 26 | 18,5 |
50 | 51 | | Hlúšek Martin | CZE | 1000 | SK Boršice | 3,5 | 25 | 17,5 |
51 | 44 | | Vrtal Josef | CZE | 1061 | KK-ŠK Osvětimany | 3,5 | 24 | 19,5 |
52 | 56 | | Hrůza Tomáš | CZE | 1000 | Jezdci Jundrov | 3,5 | 22,5 | 15,5 |
53 | 79 | | Vaňková Marie | CZE | 1000 | ŠK Staré Město | 3,5 | 22 | 16 |
54 | 76 | | Spáčilová Klára | CZE | 1000 | ŠK Staré Město | 3,5 | 21 | 15 |
55 | 93 | | Odrazilová Žaneta | CZE | 0 | TJ Sokol Nesovice | 3,5 | 16,5 | 12 |
56 | 64 | | Lukáš Vojtěch | CZE | 1000 | ŠK Staré Město | 3 | 28 | 20 |
57 | 41 | | Chelík Andreas | CZE | 1079 | Sportovní klub Vyškov | 3 | 27 | 19 |
58 | 66 | | Motl Václav | CZE | 1000 | Šachy Zastávka | 3 | 26 | 18,5 |
59 | 60 | | Kocián Tomáš | CZE | 1000 | ŠK Zlín | 3 | 25,5 | 18,5 |
60 | 38 | | Trněný Jan | CZE | 1088 | Sportovní klub Vyškov | 3 | 25,5 | 17,5 |
61 | 62 | | Králík Jakub | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 3 | 25 | 17,5 |
62 | 52 | | Hlůšek Michal | CZE | 1000 | SK Boršice | 3 | 24,5 | 17,5 |
63 | 77 | | Továrek Jonáš | CZE | 1000 | Jezdci Jundrov | 3 | 23 | 16 |
64 | 36 | | Provazník Gabriel | CZE | 1090 | Sportovní klub Vyškov | 3 | 22 | 15,5 |
| 68 | | Obdržálková Marie | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 3 | 22 | 15,5 |
66 | 65 | | Maršálek David | CZE | 1000 | ŠK Staré Město | 3 | 21,5 | 15 |
67 | 47 | | Boba Tomáš | CZE | 1000 | ŠK Svornost Rousínovec | 3 | 21 | 15 |
| 86 | | Bárta David | CZE | 0 | ŠK ZŠ Brankovice | 3 | 21 | 15 |
69 | 71 | | Pelikán Tadeáš | CZE | 1000 | KK-ŠK Osvětimany | 3 | 20 | 14 |
70 | 75 | | Sedlák Štěpán | CZE | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 3 | 19,5 | 15 |
71 | 91 | | Kupka Jan | CZE | 0 | Šachy Zastávka | 3 | 19 | 13,5 |
72 | 49 | | Gajdoš Jakub | CZE | 1000 | SK Boršice | 3 | 17,5 | 12,5 |
73 | 33 | | Slezáček Tomáš | CZE | 1100 | TJ Sokol Nesovice | 2,5 | 29,5 | 21,5 |
74 | 57 | | Kachyňa Filip | CZE | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 2,5 | 24,5 | 19 |
75 | 74 | | Přibilíková Lenka | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 2,5 | 23,5 | 16 |
76 | 53 | | Hroza Štěpán | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 2,5 | 23 | 15 |
77 | 54 | | Hrozová Alžběta | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 2,5 | 21 | 13,5 |
78 | 46 | | Babula Matěj | CZE | 1000 | ŠK Staré Město | 2,5 | 20,5 | 15 |
79 | 70 | | Paulíková Klára | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 2,5 | 20 | 13,5 |
80 | 58 | | Kalfasová Kristýna | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 2,5 | 18,5 | 11,5 |
81 | 83 | | Buchta Damián | CZE | 0 | ŠK Svornost Rousínovec | 2,5 | 18 | 13 |
82 | 37 | | Grünwald Michal | CZE | 1088 | Sportovní klub Vyškov | 2 | 25,5 | 18 |
83 | 81 | | Wolf Ondřej | CZE | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 2 | 24,5 | 17,5 |
84 | 84 | | Burša Petr | CZE | 0 | SK Boršice | 2 | 22 | 16 |
85 | 61 | | Koutný Vít | CZE | 1000 | Sokol Konice | 2 | 21,5 | 14,5 |
86 | 88 | | Doležal Jošt | CZE | 0 | ZŠ Antonínská Brno | 2 | 21 | 15 |
87 | 85 | | Bárta Adam | CZE | 0 | ŠK ZŠ Brankovice | 2 | 20,5 | 15 |
88 | 50 | | Hampala Martin | CZE | 1000 | ŠK Staré Město | 2 | 20,5 | 14,5 |
89 | 98 | | Vrána Tomáš | CZE | 0 | TJ Sokol Nesovice | 2 | 19,5 | 14,5 |
90 | 67 | | Moulisová Helena | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 2 | 18,5 | 14 |
91 | 90 | | Hlaváček Ondřej | CZE | 0 | KK-ŠK Osvětimany | 2 | 18,5 | 13 |
92 | 96 | | Učeň Marek | CZE | 0 | ŠK ZŠ Brankovice | 2 | 13 | 9 |
93 | 73 | | Polák Martin | CZE | 1000 | Šachy Zastávka | 1,5 | 20,5 | 15 |
94 | 92 | | Lučanský Ronaldo | CZE | 0 | ŠK ZŠ Brankovice | 1,5 | 18 | 12 |
95 | 95 | | Svoboda Marek | CZE | 0 | TJ Sokol Nesovice | 1,5 | 16,5 | 12 |
96 | 99 | | Zálešák Šimon | CZE | 0 | ŠK Staré Město | 1,5 | 15,5 | 11 |
97 | 100 | | Zálešáková Rozárie | CZE | 0 | ŠK Staré Město | 1,5 | 14,5 | 10,5 |
98 | 69 | | Paulíková Barbora | CZE | 1000 | ŠK ZŠ Brankovice | 1 | 19 | 13 |
99 | 87 | | Chybík Filip | CZE | 0 | ŠK Staré Město | 1 | 17 | 10,5 |
100 | 94 | | Pohanka David | CZE | 0 | ŠK Svornost Rousínovec | 0,5 | 16,5 | 11,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|