Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 13:47:38
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
II Torneig d´escacs Escola Fluvià Grup A (P5-3r)
Viimeisin päivitys20.12.2014 13:16:02, Creator/Last Upload: Carlos Busom Isach
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
Typ
Kerho/Kaupunki
1
Córdoba Pérez Darío
2n.
Fluvià
2
Canela Riera Ignasi
3r.
Fluvià
3
Andreu Vila Biel
3r.
Fluvià
4
Maynés Huarte-Mendicoa Cesc
3r.
Fluvià
5
Arisa Costa Pere
3r.
Bertí
6
Gómez Gadea Joan
3r.
La Immaculada
7
Aloy Jodas Nil
2n.
La Mar Bella
8
Camacho González Genís
3r.
La Immaculada
9
Heras Cañaveras Sandra
3r.
La Maquinista
10
Caro Muñiz Álex
2n.
Grévol
11
Collantes Paredes Marc
3r.
Argentona
12
De la Cruz Singo Isaac
3r.
Fluvià
13
Fernández Steimer Franz
2n.
Fluvià
14
Fábregas López Adrià
2n.
Pereanton
15
González Lucea Marc
1r.
Grévol
16
Camacho González Jardel
P5
La Immaculada
17
Abella Quintana Roger
1r.
Mar Nova
18
Hereu Costa Martí
3r.
Bertí
19
Cervelló Badia Santi
1r.
J. Torredemer Canela
20
Aleksanyan Nicolás
1r.
La Maquinista
21
Joval Guerrero Marc
2n.
Fluvià
22
Lafuente Marc
3r
Fluvià
23
Llaudet Colomer Fortià
2n.
Pereanton
24
López García Adrià
2n.
Fluvià
25
Mangues Rubia Oriol
1r.
Fluvià
26
Marin Romero Ot
2n.
Estel
27
Martí Riba Pol
3r.
Alzina
28
Martínez Mario
2n
Grèvol
29
Mateu Royo Matías
1r.
Progrès
30
Mazari Imran
2n.
Fluvià
31
Melchor Sánchez Pol
3r.
Argentona
32
Mullor Peiró Jofre
3r.
Alzina
33
Ordeix Érik
2n.
Estel
34
Ortega Mayo Dídac
3r.
La Maquinista
35
Pérez Gálvez Marina
2n.
Voramar
36
Andreu Vila Pau
P5
Fluvià
37
Riera López Arnau
3r.
J. Torredemer Canela
38
Salgado Pau
3r
La Mar Bella
39
Carrion Alejandro
2n.
Estel
40
Saumell Dalmau Jordi
3r.
Fluvià
41
Smith Llorenç
2n.
J. Torredemer Canela
42
Smith Tomas
3r.
J. Torredemer Canela
43
Soler Sans Ferran
2n.
Jaume Balmes
44
Sánchez Pérez Lucía
1r.
La Immaculada
45
Tejedor Casasempere Unai
1r.
Alzina
46
Val Albarracín Martí
3r.
Argentona
47
Viaplana Bonavia Genís
2n.
Jaume Balmes
48
Viñas Díaz Ot
1r.
La Maquinista
49
Pardo Lucas
1r
Torredemer Canela
50
Martínez Jaume
2n
Pau Vila
51
Montecino Gael
2n
Pau Vila
52
Triadú Pol
2n
Pau Vila
53
Cuardo Airene
2n
Pau Vila
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot