Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 13:40:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
"Цодгор хүү-2015" УБ хотын аварга 8-9 нас хөвгүүд
Son güncelleme06.01.2015 11:47:53, Oluşturan/Son Yükleme: Mongolian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Тэмүүжин Хэрлэн
MGL
1690
БГД
2
Очирбат Лхагважамц
MGL
1648
Чингэлтэй-ЦН
3
Эрхэмбаяр Чулуунтуул
MGL
1637
БНД-Төр Монгол
4
Чинтүшиг Чинбат
MGL
1632
Хан-Алтай
5
Дөлгөөн Анхбаяр
MGL
1597
БНД-Төр Монгол
6
Амартайван Эрдэнэсүх
MGL
1592
БНД-Төр Монгол
7
Одгэрэл Батдэлгэр
MGL
1559
Гобичесс
8
Хэт Сүрэнлхам
MGL
1529
Уран нүүдэл
9
Азбаяр Дамдинсүрэн
MGL
0
13-р сургууль
10
Азбилэг Үүрцайх
MGL
0
Хан-Алтай
11
Алтанболд Ганболд
MGL
0
27-р сургууль
12
Амармэнд Энхтөр
MGL
0
1-р сургууль
13
Амилал Мөнхдалай
MGL
0
Хан Хөхий
14
Ананд Дэлгэрбаяр
MGL
0
Цагаан морь
15
Ананд-очир Адъяабаатар
MGL
0
57-р сургууль
16
Анар Алдарцогт
MGL
0
Шатар-64
17
Анар Баттулга
MGL
0
Уран нүүдэл
18
Ангар З
MGL
0
Зууны шатар
19
Анхбаяр Уламбаяр
MGL
0
СХД
20
Анхбаяр Энхбаяр
MGL
0
23-р сургууль
21
Ариунбүүвэй Чулуундэмбэрэл
MGL
0
Монгени
22
Ачлуун Жаргалсайхан
MGL
0
1-р сургууль
23
Базаргарьд Даваасүрэн
MGL
0
МХО
24
Бат-Амгалан Майдар
MGL
0
20-р сургууль
25
Бат-Ирээдүй Алтанбагана
MGL
0
Дагша хүү
26
Бат-Орших Доржнамжил
MGL
0
Цагаан бэрс
27
Батбаатар Бат-Очир
MGL
0
Монгени
28
Батбаяр Ариунбат
MGL
0
Хос мастер
29
Батгэрэл Амарсанаа
MGL
0
Цагаан морь
30
Батжаргал Амарбаясгалан
MGL
0
МХО
31
Батсуурь Алтансүх
MGL
0
МХО
32
Баян-Очир Тулгабат
MGL
0
Хос мастер
33
Баянтөр Батбаяр
MGL
0
Монгени
34
Баярт Бямбадорж
MGL
0
52-р сургууль
35
Билгүүн Цогтбаатар
MGL
0
МХО
36
Билгүүн Э
MGL
0
МХО
37
Билгүүндалай Зуун наст
MGL
0
Олонлог
38
Буян-Арвижих Эрхэмбаяр
MGL
0
52-р сургууль
39
Бямбабаяр Мөнхжаргал
MGL
0
65-р сургууль
40
Ганшагай Ариунболд
MGL
0
БНД-Төр Монгол
41
Гүнбилэг Итгэлтбат
MGL
0
МХО
42
Даваажргал Наянбуу
MGL
0
МХО
43
Дашжамц Эрдэнэбат
MGL
0
МХО
44
Дашням Базарваань
MGL
0
Уран нүүдэл
45
Диваа Шаравдорж
MGL
0
Хос мастер
46
Доржпалам Дамдинсүрэн
MGL
0
Цагаан бэрс
47
Дэлгэрсайхан Мөнхдэлгэр
MGL
0
БНД-Төр Монгол4
48
Жавхлан Зоригтбаатар
MGL
0
52-р сургууль
49
Жек-Билгүүн Б
MGL
0
Зууны шатар
50
Зөнбилэг Наранбаатар
MGL
0
5-р сургууль
51
Ирмүүн Чинбат
MGL
0
21-р сургууль
52
Ирмүүн-Оргил Батжаргал
MGL
0
Хан-Алтай
53
Маргад Энхзаяа
MGL
0
13-р сургууль
54
Мэргэн Батжаргал
MGL
0
48-р сургууль
55
Мөнх-Оргил Мөнхбат
MGL
0
Төгс нүүдэл
56
Мөнх-Оргил Энхбат
MGL
0
Монгени
57
Мөнхбадрал Гансүх
MGL
0
10-р сургууль
58
Мөнхбат Амаржаргал
MGL
0
52-р сургууль
59
Мөнхбилэг Ганболд
MGL
0
Шинэ Монгол
60
Мөнхдөлгөөн Ганболд
MGL
0
ХУД
61
Ням-Эрдэнэ Туул
MGL
0
Төгс нүүдэл
62
Пүрэвжаргал Бямбасүрэн
MGL
0
Цагаан бэрс
63
САйханзаяа Болдбаатар
MGL
0
65-р сургууль
64
Санчир М
MGL
0
МХО
65
Содгэрэл Алтансоёмбо
MGL
0
ХУД
66
Сүлдболд Нямбаяр
MGL
0
Билгүүн номч
67
Тэлмэн Бямбацогт
MGL
0
МХО
68
Тэмүгэ Баттулга
MGL
0
Цагаан бэрс
69
Тэмүгэ Наранцацрал
MGL
0
Сант
70
Тэмүүжин Түмэнжаргал
MGL
0
Цагаан бэрс
71
Тэмүүлэн Батбаяр
MGL
0
МХО
72
Тэмүүлэн Болдсайхан
MGL
0
Хос мастер
73
Тэмүүлэн Мөнхсайхан
MGL
0
Голомт цогцолбор
74
Тэнүүн Батболд
MGL
0
Олонлог
75
Түвшинсайхан Нямдорж
MGL
0
17-р сургууль
76
Түвшинтулга Энхтөр
MGL
0
Монгени
77
Төгс-Эрдэнэ Золмандах
MGL
0
Уран нүүдэл
78
Төгөлдөр Анхбаяр
MGL
0
УБ бага сургууль
79
Төгөлдөр Батбилгүүн
MGL
0
Хос мастер
80
Төртулга Будхүү
MGL
0
Зууны шатар
81
Хас-Эрдэнэ Ишжамц
MGL
0
Уран нүүдэл
82
Хүрэлтулга Гантулга
MGL
0
13-р сургууль
83
Цэгц Төгс
MGL
0
МХО
84
Цэрэнноров Энхтөр
MGL
0
Радуга
85
Цэцбилэг Өлзийбаяр
MGL
0
52-р сургууль
86
Чингүнжав Ганзориг
MGL
0
52-р сургууль
87
Чингүүн Мөнхбат
MGL
0
30-р сургууль
88
Чинхүсэл Баясгалан
MGL
0
52-р сургууль
89
Энх-Амар Энхжаргал
MGL
0
52-р сургууль
90
Энхтайван Амгалан
MGL
0
Монгени
91
Энэрэл Эрдэнэхүү
MGL
0
Налайх- Хос Уянга
92
Эрмүүн Мөнхбат
MGL
0
МХО
93
Эрхэс Баяртнар
MGL
0
Зууны шатар
94
Үйлстөгөлдөр Энхболд
MGL
0
МХО
95
Өсөх-Ирээдүй Батсуурь
MGL
0
13-р сургууль
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları