Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 16:44:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Нийслэлийн өсвөрийн аварга шалгаруулах тэмцээн 9-10 нас (эр)
Son güncelleme11.01.2015 14:08:30, Oluşturan/Son Yükleme: Mongolian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Амартүвшин Г
MGL
1949
Чингэлтэй Цэцэн Нүүдэл
2
Чингүүн С
MGL
1814
Хан Хөхий
3
Амарсайхан П
MGL
1707
Уран нүүдэл
4
Батболд Н
MGL
1675
МХО
5
Оргилболд Л
MGL
1607
Чингэлтэй Цэцэн Нүүдэл
6
Дөлгөөн А
MGL
1597
БНД Төр монгол
7
Амартайван Э
MGL
1592
БНД Төр монгол
8
Билгүүнтөгс О
MGL
1586
БНД Төр монгол
9
Хэт С
MGL
1566
13-р сур
10
Алтандорж Батзул
MGL
0
Уран нүүдэл
11
Амартайван Б
MGL
0
Хос Ханхай
12
Ананд Б
MGL
0
Оюун түлхүүр
13
Ананд-Очир А
MGL
0
57-р сур
14
Анар Баттулга
MGL
0
Уран нүүдэл
15
Ангар З
MGL
0
Зууны шатар
16
Ач-Эрдэнэ А
MGL
0
Бэрс гарав
17
Ачлуун Ж
MGL
0
Алаг морьт
18
Баасанпүрэв П
MGL
0
13-р сур
19
Базаргарьд Д
MGL
0
МХО
20
Барсболд Л
MGL
0
2-р сур
21
Бат-Ирээдүй А
MGL
0
Дагшаахүү
22
Бат-Оргил Б
MGL
0
МХО
23
Бат-Орших
MGL
0
Цагаан бэрс
24
Батжаргал А
MGL
0
МХО
25
Батмөнх О
MGL
0
Хос Ханхай
26
Батхуяг Б
MGL
0
Бага Хангай
27
Батхүү З
MGL
0
52-р сур
28
Баянтөр Б
MGL
0
Монгени
29
Баясал Н
MGL
0
Чингэлтэй Цэцэн Нүүдэл
30
Билгүүн Ж
MGL
0
31
Билгүүн Э
MGL
0
МХО
32
Буяндэлгэр Б
MGL
0
Зууны шатар
33
Ган-Эрдэнэ Б
MGL
0
Монгени
34
Ган-Эрдэнэ С
MGL
0
Хос мастер
35
Ган-Эрдэнэ Э
MGL
0
Ирүүдэй одод
36
Ганхөлөг M
MGL
0
Гурван тамир сур
37
Гүнбилэг И
MGL
0
МХО
38
Даваажаргал Э
MGL
0
Цагаан бэрс
39
Давааням Д
MGL
0
104-р сур
40
Даваацогт Т
MGL
0
Төгс нүүдэл
41
Дашнямжил Б
MGL
0
42
Доржпалам Д
MGL
0
Цагаан бэрс
43
Дөлгөөн Б
MGL
0
32-р сур
44
Дөлгөөн Ч
MGL
0
45
Дөлгөөн Ч
MGL
0
Хос мастер
46
Жавхлан Б
MGL
0
Шатар 64
47
Жангар Э
MGL
0
1-р сур
48
Зөнбилэг Н
MGL
0
5-р сур
49
Лонжид О
MGL
0
50
Мягмарсүрэн Д
MGL
0
Билэг-ОД
51
Мөнх-Оргил М
MGL
0
Төгс нүүдэл
52
Мөнх-Эрдэнэ М
MGL
0
Гурван тамир
53
Мөнхбаяр А
MGL
0
Шатар 64
54
Мөнхтөр Ц
MGL
0
5-р сур
55
Нармандах Н
MGL
0
Бэрс гарав
56
Отгонбаатар О
MGL
0
Бага Хангай
57
Пүрэвжаргал Б
MGL
0
Цагаан бэрс
58
Ринчинноров Б
MGL
0
Монгени
59
Сайнбаяр А
MGL
0
13-р сур
60
Содбаяр М
MGL
0
52-р сур
61
Сундуйжав Д
MGL
0
Уран хожил
62
Сэцэнбилэгт П
MGL
0
Налайх
63
Сүлдбаяр Б
MGL
0
Чингэлтэй Цэцэн Нүүдэл
64
Тэмүүлэн М
MGL
0
Хос Ханхай
65
Түвшинтөгс Э
MGL
0
Хос Ханхай
66
Түвшинтөгөлдөр Б
MGL
0
67
Төгс-Эрдэнэ Г
MGL
0
Чингэлтэй Цэцэн Нүүдэл
68
Төгстөгөлдөр Батзаяа
MGL
0
Уран нүүдэл
69
Төрбаясах Пүрэвжав
MGL
0
72-р сур
70
Төрбилэг Үүрцайх
MGL
0
Зууны шатар
71
Төртулга Б
MGL
0
Зууний шатар
72
Хос-Эрдэнэ Г
MGL
0
Дагшаахүү
73
Хүслэн Б
MGL
0
Монгени
74
Цогбадрах Г
MGL
0
Монгени
75
Чинболор Ч
MGL
0
Билэг оюу сур
76
Чингүүн Э
MGL
0
77
Чинхүсэл Б
MGL
0
52-р сур
78
Шаравжамц Э
MGL
0
Мэргэн хүү
79
Энх-Амар Э
MGL
0
114-р сур
80
Энх-Амгалан Б
MGL
0
Төгс нүүдэл
81
Энхбаяр Э
MGL
0
Хос мастер
82
Энхтүшиг Б
MGL
0
Хан-Алтай
83
Эрдэнэбат О
MGL
0
106-р сур
84
Эрдэнэцогт Э
MGL
0
57-р сур
85
Үилстөгөлдөр Э
MGL
0
МХО
86
Өсөхбаяр Б
MGL
0
106-р сур
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları