Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:27:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
"Cupa de iarna" -copii U12 - editia a IIa, Ploiesti, 16-18Ianuarie2015
Son güncelleme18.01.2015 13:13:39, Oluşturan/Son Yükleme: Romanian Chess Federation (Licence 36)
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
II
Popa Vlad-Constantin
1237748
ROU
1325
Cs Universitar Ploiesti
2
II
Chivu Razvan-Gabriel
1247891
ROU
1270
Csm Ploiesti
3
II
Ciapa Ioana-Antonia
1247352
ROU
1217
Cs Municipal Ploiesti
4
II
Schiopu Oana-Magdalena
1251490
ROU
1214
Cs Vulcan Vulcan
5
II
Spiridon Anisia
ROU
1140
Cs Petrom Flacara Moreni
6
II
Tudor Alina-Maria
ROU
1124
Csm Ploiesti
7
III
Jurkovschi Aida-Maria
ROU
1091
Csm Ploiesti
8
IV
Dinu Vlad-Gabriel
1241290
ROU
1061
Cs Petrolul Ploiesti
9
IV
Militaru Mihai-Adrian
1249843
ROU
1046
Csm Ploiesti
10
IV
Nicolaie Rares-George
1250612
ROU
1021
Cs Universitar Ploiesti
11
Bajenaru Bianca-Emiliana
1249096
ROU
1006
Cs Universitar Ploiesti
12
III
Iancu Alexandra-Valeria
1248510
ROU
1001
Csm Ploiesti
13
Anghel Rares-Mihai
ROU
1001
Csm Ploiesti
14
Carstocea Bogdan
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
15
Cioara Maria
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
16
Cristinescu Darius-Petre
1250566
ROU
1001
Cs Petrolul Ploiesti
17
Ene Claudia-Maria
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
18
Mihalache Dragos-Stefan
ROU
1001
Cs Petrolul Ploiesti
19
Moise Ianis-Alexandru
ROU
1001
Cs Petrolul Ploiesti
20
Musat Andreea-Silvia
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
21
Nicolae Sebastian
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
22
Nicula Darius-Mihai
ROU
1001
Csm Ploiesti
23
Patrascu Iustin-Andrei
ROU
1001
Csm Ploiesti
24
Rotaru Andrei-Cosmin
1249169
ROU
1001
As Vointa Snagov
25
Stanica Alin-Stefan
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
26
Stanica Andrei-Lucian
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
27
Stelian Andrei
ROU
1001
Cs Universitar Ploiesti
28
Zamfir Cosmin-Ionut
ROU
1001
Cs Petrolul Ploiesti
29
Ene Luca-Stefan
ROU
0
Cs Petrolul Ploiesti
30
Iamandei Denis-Gabriel
ROU
0
Cs Petrolul Ploiesti
31
Mihalea Maria-Ioana
ROU
0
Cs Petrolul Ploiesti
32
Pantazi Alexandra-Patricia
ROU
0
Cs Petrolul Ploiesti
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları