Logged on: Gast
Servertime 24.04.2024 12:53:12
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
МУ-н аварга CM И.Ганбаатар-н нэрэмжит шатрын тэмцээн 11 нас (эр)
Viimeisin päivitys25.01.2015 12:49:29, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
CM
Батсүрэн Дамбасүрэн
MGL
2081
Орхон
2
CM
Амартүвшин Ганзориг
MGL
1949
Чингэлтэй ЦН
3
Ирмүүнтулга Батжаргал
MGL
1848
Хан-Алтай
4
Энх-Од Энхбаатар
MGL
1835
Сүхбаатар
5
Чингүүн С
MGL
1814
Хан хөхий
6
Билгүүн Наранхүү
MGL
1806
79-р сур
7
CM
Батболд Нямсүрэн
MGL
1675
МХО
8
Очирваань Нямдорж
MGL
1673
Дархан
9
Мягмарсүрэн Үнэнмөнх
MGL
1641
23-р сур
10
Сүхбат Гэндэндорж
MGL
1629
Төв аймаг
11
Оргилболд Лувсандорж
MGL
1607
Чингэлтэй ЦН
12
Хасбилэг Цогтбаатар
MGL
1593
БНД Төр монгол
13
Төмөрсүх Онон
MGL
1590
52-р сур
14
Билгүүнтөгс Отгонсүрэн
MGL
1586
БНД Төр монгол
15
Хүслэн Алтан-ОЧир
MGL
1579
Шатар 64
16
Чингүүн Чинбат
MGL
1566
Хан-Алтай
17
Агар С
MGL
0
Чингэлтэй ЦН
18
Адьяахүү
MGL
0
Шатар 64
19
Алтантовч С
MGL
0
Урамтай шатар
20
Ананд Галбадрах
MGL
0
Бэрс гарав
21
Ананд Зоригтбаатар
MGL
0
Хэнтий
22
Баасанпүрэв П
MGL
0
13-р сур
23
Бат-Амгалан М
MGL
0
Өвөрхангай
24
Бат-Оргил Булгантамир
MGL
0
МХО
25
Батбаатар Тамир
MGL
0
52-р сур
26
Батзориг Г
MGL
0
Өвөрхангай
27
Баясгалан Энхбаяр
MGL
0
Оюунлаг хүүхэд
28
Билгүүн Дугарсүрэн
MGL
0
Оюунлаг шатар
29
Билгүүн Амгалан
MGL
0
30
Билгүүн Пүрэвжав
MGL
0
Уран нүүдэл
31
Билгүүн Чадраабал
MGL
0
Хос мастер
32
Буяндэлгэр Болд
MGL
0
Зууны шатар
33
Бямбадорж Батмөнх
MGL
0
Дархан
34
Галт-Очир Ганбаатар
MGL
0
Хангарьд
35
Ган-Эрдэнэ Эрдэнэбат
MGL
0
Ирээдүй
36
Ганхөлөг Мөнх-Эрдэнэ
MGL
0
Уран нүүдэл
37
Даваацогт Т
MGL
0
Төгс нүүдэл
38
Далай Сүхбаатар
MGL
0
1-р сур
39
Дөлгөөн Чадраабал
MGL
0
Хос мастер
40
Жавхлан Бямбадорж
MGL
0
Шатар 64
41
Жангар Энхбаатар
MGL
0
1-р сур
42
Заанаа Чулуунбаатар
MGL
0
Монгени
43
Ирмүүн П
MGL
0
Төгс нүүдэл
44
Мэндбаяр Эрдэнэбулган
MGL
0
Хос морь
45
Мөнгөншагай Батсайхан
MGL
0
Шатар 64
46
Мөнхбаяр А
MGL
0
Төгс нүүдэл
47
Наранхү Бадарч
MGL
0
Хос морь
48
Ренчинноров Бүрэнзэвсэг
MGL
0
Монгени
49
Содбаяр Мөнхбаяр
MGL
0
52-р сур
50
Тайванбат Чимэддорж
MGL
0
МХО
51
Тамир Мөнхтөр
MGL
0
Хэнтий
52
Тэмүүжин Бат-Эрдэнэ
MGL
0
Хос морь
53
Тэнгис Ө
MGL
0
Урамтай шатар
54
Хос-Эрдэнэ Ганзориг
MGL
0
Дагшаахүү
55
Хүслэн Батсуурь
MGL
0
Монгени
56
Ишванчиг Баянмөнх
MGL
0
Шатар 64
57
Энх-Амгалан А
MGL
0
Төгс нүүдэл
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot