Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 04:43:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
14. Schachopen Semriach - B-Turnier
Son güncelleme03.05.2015 15:17:32, Oluşturan/Son Yükleme: Schachklub-Semriach
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
ELO
Kulüp/Şehir
1
Amtmann Franz
1620541
AUT
1754
1792
Rbej Gleisdorf
2
Weißensteiner Lukas
1633511
AUT
1739
0
Frauental
3
Goeslbauer Harald
1609343
AUT
1736
1901
Horn Union Ratten
4
Grebenar Erich
1609408
AUT
1729
0
St. Martin I. S.
5
Kiefer Michael
1640763
AUT
1723
0
St. Martin I. S.
6
Uller Hermann
1623605
AUT
1690
0
Holz Dohr Semriach
7
Siegl Franz
1625306
AUT
1683
1691
Tsv Hartberg
8
Krachler Hermann
AUT
1660
0
Graz-Eggenberg
9
Scharf Manfred
1651897
AUT
1650
0
Leoben
10
Musi Dietmar Mag.
1640488
AUT
1632
1731
Schachfreunde Graz
11
Schweiger Martin
1640224
AUT
1623
0
Flavia Solva
12
Reischer Gerhard
1632124
AUT
1622
0
Sv Schachamazonen Graz
13
Konrad Johann
1640160
AUT
1619
1449
Flavia Solva
14
Rathmanner Anton
1615122
AUT
1619
1779
Sk Lackenbach
15
Scherz Marco
1651048
AUT
1611
0
Sc Extraherb Ws
16
Mursteiner Gerhard
1611992
AUT
1609
1698
Sk Sparkasse Ternitz
17
Goelles Walter
1624989
AUT
1599
1734
Soechau
18
Kucera Ernst
1647466
AUT
1598
0
Sk Sparkasse Ternitz
19
Harrer Alfred
1618229
AUT
1585
1833
Holz Dohr Semriach
20
Cortolezis Maximilian
1651420
AUT
1553
0
Esv Austria Graz
21
Veitsch Norbert
1617737
AUT
1524
1510
Sc Donaustadt
22
Reisner Hans
1619098
AUT
1514
1722
Askö Bad Goisern
23
Wallmann Josef
AUT
1492
0
Askö Bad Goisern
24
Aziz Samir
1634674
AUT
1490
1554
Vhs Gaenserndorf
25
Plank Gernot
AUT
1485
0
Holz Dohr Semriach
26
König Josef
1646516
AUT
1483
0
Rbej Gleisdorf
27
Lentner Gerwald Dr.
1618695
AUT
1468
1747
Sk Volksbank Lienz
28
Kahr Johannes
1650270
AUT
1454
0
Pernegg
29
Swoboda Leo
1651064
AUT
1451
0
Holz Dohr Semriach
30
Geppert Erwin
AUT
1443
0
Sz Favoriten
31
Fuchs Daniel
1639781
AUT
1421
1541
Sk Neufeld-Steinbrunn
32
Nowak Klaus
AUT
1408
0
Graz-Eggenberg
33
Saeckl Guenther
1648870
AUT
1407
1576
Esv Austria Graz
34
Lammer Michael
1625101
AUT
1406
1519
Weiz
35
Kober Leonhard
1650297
AUT
1393
0
Pernegg
36
Beyer Edith
AUT
1392
0
Sgm Voest Krems
37
Tunaru Alexandru
ROU
1387
0
Sc Extraherb Ws
38
Zampach Peter Mag.
1626035
AUT
1369
1489
Team-Wien
39
Brunner Helmut
AUT
1324
0
Holz Dohr Semriach
40
Habel Johann
1617257
AUT
1273
0
Soechau
41
Gosch Daniel
1650254
AUT
1229
0
Pernegg
42
Lemsitzer Simon
1648390
AUT
1215
1437
Liebocher Schachgesellschaft
43
Petz-Ortner Johann
1638971
AUT
1159
0
Frauental
44
Linhofer Christoph
1642634
AUT
985
0
Holz Dohr Semriach
45
Uller Sandro
AUT
800
0
Holz Dohr Semriach
46
Ziegler Patrick
AUT
800
0
Holz Dohr Semriach
47
Königshofer Stefan
AUT
0
0
Pernegg
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları