Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 12:48:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Vladimir Petrov memorial blitz 06.03.2015
Zadnja izmjena06.03.2015 21:02:04, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
GM
Malakhov Vladimir
4120787
RUS
2738
2
GM
Fedoseev Vladimir
24130737
RUS
2682
3
GM
Rapport Richard
738590
HUN
2668
4
GM
Van Wely Loek
1000268
NED
2663
5
GM
Gunina Valentina
4167570
RUS
2630
6
GM
Socko Bartosz
1107038
POL
2630
7
GM
Fridman Daniel
11600454
GER
2618
8
GM
Shirov Alexei
2209390
LAT
2614
Riga
9
GM
Sakaev Konstantin
4104226
RUS
2591
10
GM
Popov Valerij
4119410
RUS
2580
St.Petersburg
11
GM
Schlosser Philipp
4600169
GER
2579
12
GM
Dobrov Vladimir
4136594
RUS
2576
13
GM
Krasenkow Michal
1113100
POL
2548
14
GM
Novikov Stanislav
4125371
RUS
2544
Moscow
15
GM
Heberla Bartlomiej
1115120
POL
2536
16
GM
Miezis Normunds
11600136
LAT
2536
Olaine
17
IM
Chigaev Maksim
4108116
RUS
2523
St.Petersburg
18
GM
Zilka Stepan
315303
CZE
2513
19
GM
Krakops Maris
11600462
LAT
2510
20
GM
Gleizerov Evgeny
4101332
RUS
2502
21
GM
Yevseev Denis
4126378
RUS
2494
St.Petersburg
22
GM
Ehlvest Jaan
4500016
USA
2482
Tallinn
23
FM
Przybylski Wojciech
1117599
POL
2482
24
GM
Shomoev Anton
4135148
RUS
2473
25
IM
Meskovs Nikita
11602740
LAT
2450
Riga
26
IM
Lugovskoy Maxim
24126454
RUS
2432
27
NM
Putka Verners
11600659
LAT
2432
Ogre
28
GM
Kovalev Andrei
13500023
BLR
2430
29
GM
Starostits Ilmars
11600748
LAT
2426
Rezekne
30
Korobkov Piotr
14112787
UKR
2423
31
MK
Bernotas Arturs
11601426
LAT
2387
Riga
32
IM
Berzinsh Roland
11600357
LAT
2370
Ropazi
33
IM
Kashtanov Ruslan
4124871
RUS
2367
34
WGM
Girya Olga
4195752
RUS
2341
35
IM
Sotsky Alexander
4130715
RUS
2321
36
FM
Vovk Ilja
4501764
EST
2315
37
IM
Carlstedt Jonathan
24614386
GER
2313
38
NM
Mustaps Matiss
11602295
LAT
2301
Riga
39
FM
Trifonov Denis
13501313
BLR
2300
Minsk
40
NM
Smorodinskis Igors
11602015
LAT
2300
Riga
41
MK
Malyshev Roman
24105325
RUS
2295
Pskov
42
NM
Klimakovs Sergejs
11602066
LAT
2291
Riga
43
WGM
Vojinovic Jovana
937266
SRB
2284
44
IM
Bystrov Sergej M.
4118561
RUS
2276
45
Dubrovin Robert
4501829
EST
2261
46
FM
Maevsky Nikolay
4198220
RUS
2255
St-Petersburg
47
MK
Kazakovskiy Valeriy
13507443
BLR
2248
Minsk
48
FM
Vlassow Valentin
4164008
RUS
2247
49
WGM
Sudakova Irina
4129903
RUS
2238
50
IM
Antoms Guntars
11601469
LAT
2216
Riga
51
MK
Galaktionov Artem
24175471
RUS
2200
52
MK
Kul Ivan
13504207
BLR
2160
53
MK
Gasik Piotr
1104381
POL
2152
54
Olkhovskiy Alexander
34188611
RUS
2150
55
MK
Mastalerz Xavier
208310
BEL
2136
56
MK
Narmontas Raimondas
12801135
LTU
2132
Siauliai
57
MK
Herman Jean
263036
BEL
2108
58
Baliasnyj Timur
12802719
LTU
2090
59
Kalinin Oleksandr
14137100
UKR
2075
60
WIM
Krasenkova Ilena
4119037
RUS
2070
61
Blauhut Holger
24665177
GER
2049
62
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
2032
Plavinas
63
WFM
Chernyak Viktoria
24165956
RUS
2022
St-Petersburg
64
MK
Kurpnieks Vairis
11602074
LAT
2020
Skriveri
65
Chukavin Kirill
4503023
EST
2012
66
FM
Ozolins Aris
11601671
LAT
2010
Liepaja
67
MK
Kalinouski Siarhei
13507060
BLR
2003
Minsk
68
Nevickis Nikolajs
11600829
LAT
2002
69
Bagramian Vagan
24187194
RUS
1994
70
MK
Nesterov Arseniy
24198455
RUS
1967
Novgorod
71
Nevickis Arturs
11600853
LAT
1951
72
MK
Nesterov Yury
34115894
RUS
1928
Novgorod
73
MK
Kovpak Igor
4106938
RUS
1914
Kolomna
74
I
Ivanov Igor
34137430
LAT
1903
Riga
75
I
German Nikita
24175501
RUS
1898
76
Sakhatskyi Oleksandr
14130637
UKR
1898
77
I
Rudenko Naum
34146072
RUS
1891
Pskov
78
I
Zhuravlev Stepan
34120197
RUS
1887
Serpuhov
79
MK
Semjonovs Ilja
11604263
LAT
1885
Riga
80
I
Chibukhchyan Erik
34135224
RUS
1882
81
I
Badelka Olga
13509926
BLR
1879
Minsk
82
I
Isakovs Janis
4668030
LAT
1873
Ventspils
83
I
Pavlovs Nikita
11605855
LAT
1872
Riga
84
I
Antonivs Vladislavs
11604484
LAT
1863
Riga
85
MK
Velichko Tatiana
24150070
RUS
1859
Moscow
86
I
Zenchanka Pavel
13511696
BLR
1844
Minsk
87
I
Jazdanovs Aleksandrs
11604492
LAT
1806
Riga
88
I
Petrova Vita
11606800
LAT
1799
Daugavpils
89
I
Mitenieks Matiss
11606363
LAT
1793
Cesis
90
I
Petrovs Jaroslavs
11604379
LAT
1791
Riga
91
I
Lupolov Boris
44130457
RUS
1775
Moscow
92
I
Stanislavskis Dmitrijs
11610514
LAT
1770
Riga
93
I
Leitans Daniels
11608455
LAT
1754
Daugavpils
94
II
Saltanova Veronika
13511904
BLR
1750
Minsk
95
II
Sergeev Pavel S.
44162707
RUS
1750
Pskov
96
I
Danilova Tatiana
4127226
RUS
1714
Pskov
97
I
Lazaravicius Aras Jonas
12809381
LTU
1707
98
I
Semjonovs Vsevolods
11604271
LAT
1693
Riga
99
I
Deglis Dainis
11604794
LAT
1672
Riga
100
I
Mitskevich Yauheniya
13510215
BLR
1663
Minsk
101
I
Markova Alina
34106585
RUS
1659
102
I
Usacheva Glafira
34119741
RUS
1658
Serpuhov
103
I
Jablokov Dmitrij
12811289
LTU
1657
104
Grimstad Jon Gunnar
1513036
NOR
1649
105
I
Vitins Janis
11610069
LAT
1647
Sigulda
106
I
Krauze Anda
11603674
LAT
1635
Skriveri
107
I
Badzgaradze Elena
24188387
RUS
1612
108
I
Bogdanov Ivan
34139858
RUS
1597
Pskov
109
I
Rudenko Aleksandra
34188581
RUS
1592
Pskov
110
I
Zhuravlev Ignat
34119857
RUS
1575
Serpuhov
111
I
Golsta Madara
11607386
LAT
1573
Riga
112
I
Ozols Andris
11605456
LAT
1568
Riga
113
Gucaga Augustas
12809012
LTU
1553
114
I
Povilaitis Kamilijus
12813397
LTU
1552
Siauliai
115
I
Horobrijs Daniils
11604239
LAT
1548
Daugavpils
116
I
Stremavicius Pijus
12812730
LTU
1546
117
I
Novikov Aleksey
34106500
RUS
1544
Kolomna
118
I
Pidluznij Gleb
12817082
LTU
1533
Klaipeda
119
I
Nikolajeva Marija
11606592
LAT
1508
Daugavpils
120
I
Dumins Edgars
11607661
LAT
1507
Bauska
121
I
Golsta Ramona
11607394
LAT
1502
Riga
122
I
Butvilas Aistis
12810517
LTU
1500
123
I
Povilaitis Tomas
12811700
LTU
1500
Siauliai
124
I
Aleknavicius Andrius
12810452
LTU
1493
125
I
Vissarionovs Artjoms
11604956
LAT
1450
Riga
126
Perminaite Guoda
12808784
LTU
1447
127
I
Siugzdinis Tautvydas
12809179
LTU
1364
128
Nevickis Sergejs
11608684
LAT
1357
129
I
Leonovs Jegors
11607289
LAT
1347
Daugavpils
130
I
Petrovska Arina
11604476
LAT
1304
Riga
131
Perminaite Simona
12811386
LTU
1107
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use