Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 00:11:26
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
20. Steirische Jugendschach-Olympiade Buben U13 Schnellschach-Landesmeisterschaften
Viimeisin päivitys11.02.2015 19:57:40, Creator/Last Upload: HR. ERICH GIGERL
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Aschauer Marco
0
BG/BRG Leoben I
2
Bammer Johannes
0
NMS Ursulinen
3
Becvar Fabio Leon
0
BG/BRG Herta Reich
4
Bratko Alexander
0
BG/BRG Köflach
5
Egger Fabian
0
BG/BRG Stainach
6
Gierer Laurenz
0
BG/BRG Bruck/Mur
7
Gjonaj Gentonis
0
BG/BRG Herta Reich
8
Griesser Maximilian
0
NMS Irdning
9
Gruber Florian
0
NMS Irdning
10
Hulla Paul
0
BG/BRG Judenburg
11
Jandl Maximilian
0
GIBS Graz
12
Janzon Alexander
0
NMS Irdning
13
Jelisec Ivan
0
NMS Ursulinen
14
Jörgler Michael
0
BG/BRG Gleisdorf
15
Kristandl Felix-Arthur
0
NMS Eggersdorf
16
Kurkaev Islan
0
NMS Ratten
17
Lackner Olobigman
0
BG/BRG Leoben I
18
Löcker Elias
0
NMS Ursulinen
19
Mattlschweiger Kilian
0
NMS Irdning
20
Müller Justin
0
NMS Ursulinen
21
Ostermann Elias
0
NMS Eggersdorf
22
Paier Daniel
0
BG/BRG Herta Reich
23
Pervulakis Dimitrios
0
NMS Eggersdorf
24
Pichler Christian
0
NMS Ursulinen
25
Posch Valentin
0
BG/BRG Leibnitz
26
Prato Simon
0
NMS Schulschwestern
27
Radaschitz Peter
0
NMS Eggersdorf
28
Rainer Christoph
0
NMS Eggersdorf
29
Rath John
0
NMS Karl Morre
30
Rosegger Paul
0
Klusemann Extern Graz
31
Rössl Marcel
0
NMS Eggersdorf
32
Schlag Leonhard
0
NMS Ursulinen
33
Schlager Andreas
0
NMS Ursulinen
34
Schmelz Raphael
0
NMS Egersdorf
35
Schmidt Robin
0
BG/BRG Leibnitz
36
Schmücker Markus
0
BG/BRG Leoben II
37
Schober Tobias
0
BG/BRG Herta Reich
38
Schröttner Tobias
0
Sacre Coeur
39
Stumptner Kevin
0
Sacre Coeur
40
Tobi Daniel
0
NMS Irdning
41
Wedenig Florian
0
BG/BRG Bruck/Mur
42
Waidinger Markus
0
NMS Eggersdorf
43
Weidinger Felix
0
NMS Semriach
44
Ziegler Patrick
0
NMS Semriach
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot