Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Úvaly - mladší

Poslední aktualizace21.03.2015 19:43:41, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Hovorka OndřejCZE1181ŠK JOLY Lysá nad Labem6,00,025,032,5
211Pešek AdamCZE1004ŠK Milovice5,50,022,030,0
31Palla MarekCZE1225SK OAZA Praha5,50,021,530,0
49Pešek AntonínCZE1027ŠK Milovice5,00,022,532,0
54Rubeš VojtěchCZE1095ŠK Spartak Čelákovice5,00,022,529,0
63Podnecký DavidCZE1098DDM Kolín5,00,021,530,0
76Vohralík AdamCZE1085ŠK Milovice5,00,021,029,0
828Svobodová EditaCZE1000ŠK Milovice5,00,017,525,5
910Klepal MarekCZE1025TJ Kavalier Sázava4,50,523,532,5
107Čihák RadekCZE1077ŠK Milovice4,50,522,031,5
1125Sedmihradský MartinCZE1000ŠK Spartak Čelákovice4,00,019,527,5
1216Hruška AdamCZE1000ŠK MDDM Úvaly4,00,018,525,5
1321Kubíček DanielCZE1000ŠK Spartak Čelákovice4,00,018,525,5
1437Šídlová MarkétaCZE1000ŠK Milovice4,00,017,525,0
1531Vohralík DenisCZE1000ŠK Milovice4,00,017,025,0
1633Váchal LadislavCZE1000ŠK MDDM Úvaly4,00,015,019,5
1718Jaša DavidCZE1000DDM Sokol Nymburk3,50,019,527,5
1827Slavíková NikolCZE1000ŠK MDDM Úvaly3,50,019,526,5
1930Valentová ZuzanaCZE1000DDM Kolín3,50,018,524,5
2014Dejmek TomášCZE1000DDM Kolín3,50,017,525,0
2126Sedmihradský TomášCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,50,016,022,0
2235Šoltés MartinCZE1000ŠK Milovice3,50,015,021,0
2315Hladká TerezaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,00,020,527,5
2423Laniak MarekCZE1000ŠK Milovice3,00,016,523,5
255Němečková KamilaCZE1090DDM Symfonie Poděbrady3,00,016,521,0
2617Jandová ZuzanaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,00,015,521,5
2736Šubrtová EvaCZE1000ŠK Milovice3,00,014,519,5
2819Junger Jan ŠimonCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,50,016,524,0
2932Vohralíková SabinaCZE1000ŠK Milovice2,50,015,021,0
3034Čiháková JanaCZE1000ŠK Milovice2,50,015,021,0
3113Coubal TomášCZE1000Sokol Český Brod2,50,014,018,5
328Němeček AdamCZE1057Sokol Český Brod2,50,013,519,5
3320Kroutilová EliškaCZE1000ŠK Milovice2,50,012,018,5
3429Tiller SebastiánCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,50,011,518,0
3524Pickinpaugh FyodorCZE1000ŠK MDDM Úvaly2,00,012,518,0
3612Coubal JanCZE1000Sokol Český Brod1,50,013,518,0
3722Kubíčková LindaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice1,00,013,520,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement