Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Středočeský KP mládeže v rapid šachu pro rok 2015 - HD12

Poslední aktualizace28.03.2015 16:25:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Novotný MartinCZE1565DDM Symfonie Poděbrady7,0022,532,5
22Němeček PavelCZE1542DDM Symfonie Poděbrady6,0023,033,5
33Škrabánek MatějCZE1520DDM Symfonie Poděbrady5,0025,035,0
47Kurek PavelCZE1448Klub šachistů Říčany 19255,0022,531,5
59Šulc JakubCZE1437Šachklub města Dobrovice5,0022,031,0
64Handl PetrCZE1503Šachový klub Zdice5,0020,527,5
712Švejk MartinCZE1400Sokol Mladá Boleslav5,0020,527,5
810Němeček LukášCZE1416DDM Symfonie Poděbrady5,0020,029,5
920Bartoš VáclavCZE1245Klub šachistů Říčany 19255,0020,027,0
1023Moulík JakubCZE1222ŠK KDJS Sedlčany4,5016,525,5
1113Fischer OttoCZE1380TJ Jawa Brodce4,0023,532,5
1217Beneš MatějCZE1326Šachový klub Velvary4,0021,529,5
1311Harcuba AdamCZE1402TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,0020,029,0
148Zemen PavelCZE1441Klub šachistů Říčany 19254,0020,029,0
1526Patočka DavidCZE1165Sokol Český Brod4,0019,027,0
1618Döme MichalCZE1324ŠK JOLY Lysá nad Labem4,0018,525,5
175Jelínek OliverCZE1485ŠK Řevnice4,0018,025,0
1821Kubín LukášCZE1244Sokol Buštěhrad4,0018,023,0
1924Šinágl MatějCZE1209ŠK Řevnice4,0017,525,5
2014Kubíče JakubCZE1353ŠK JOLY Lysá nad Labem4,0016,523,5
2115Popovský OndřejCZE1348Sokol Buštěhrad3,5019,528,5
226Štěpán VojtěchCZE1470TJ Jawa Brodce3,5018,526,5
2316Boháč JaroslavCZE1331Sokol Český Brod3,5018,526,5
2430Klouček ProkopCZE1100TJ Kralupy nad Vltavou3,5016,021,5
2528Vejr VáclavCZE1156TJ Jince3,0017,524,5
2631Rubeš VojtěchCZE1095ŠK Spartak Čelákovice3,0017,024,0
2727Kolomazník JiříCZE1161ŠK Řevnice3,0017,023,0
2822Hybler DavidCZE1235Sokol Mladá Boleslav3,0016,523,5
2929Balicz OldřichCZE1100Sokol Bakov nad Jizerou3,0016,523,5
3025Šmejkal JakubCZE1207TJ Jince3,0015,522,5
3137Tůma VáclavCZE1035TJ Kralupy nad Vltavou3,0015,521,5
3239Kašpárek JáchymCZE1000TJ Neratovice3,0014,520,5
3338Klepal MarekCZE1025TJ Kavalier Sázava3,0013,016,5
3442Svobodová EditaCZE1000ŠK Milovice3,0012,017,0
3532Rybová MagdalenaCZE1090Klub šachistů Říčany 19252,5015,520,5
3636Štefan JakubCZE1075TJ Sokol Mělník2,0015,021,5
3734Peták PetrCZE1082Sokol Buštěhrad2,0015,021,0
3819Valtr JakubCZE1251ŠK JOLY Lysá nad Labem2,0015,020,5
3935Tůma MichalCZE1082TJ Kralupy nad Vltavou2,0015,020,5
4044Šindelář MatějCZE1000Šachový klub Velvary2,0014,521,5
4133Vohralík AdamCZE1085ŠK Milovice2,0013,017,0
4240Kouřimský DavidCZE1000Pravý Hradec, o.s.2,0010,014,0
4341Krůta JaromírCZE1000TJ Neratovice1,0011,014,5
4443Tichava JakubCZE1000TJ Neratovice0,0012,517,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement