Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 14:39:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
7. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 2. 4. 2015
Viimeisin päivitys02.04.2015 13:58:55, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 11
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Vojta Jakub
382515
CZE
1530
TJ Spartak Vlašim
2
Zvolenský David
CZE
1519
TJ Jawa Brodce
3
Píšová Petra
390097
CZE
1477
ŠK Pravonín
4
Dudek Vojtěch
CZE
1473
TJ Jawa Brodce
5
Bláha Martin
393690
CZE
1427
TJ Jawa Brodce
6
Hrbek Štěpán
393479
CZE
1397
ŠK ERA Poštovní spořitelna
7
Bláha Tomáš
393673
CZE
1363
TJ Jawa Brodce
8
Mojdl Kryštof
CZE
1298
TJ Jawa Brodce
9
Páša Josef
CZE
1257
TJ Jawa Brodce
10
Bartoš Václav
CZE
1245
Klub šachistů Říčany 1925
11
Popela Kryštof
CZE
1218
Klub šachistů Říčany 1925
12
Kůra Filip
CZE
1203
ŠK Pravonín
13
Müller Petr
CZE
1186
Klub šachistů Říčany 1925
14
Křížek Kryštof
CZE
1172
Stamat Jiráskova
15
Bartošová Hana
CZE
1166
Klub šachistů Říčany 1925
16
Marek Jan
CZE
1166
ŠK KDJS Sedlčany
17
Vopálka Filip
CZE
1156
ŠK Pravonín
18
Filip Štěpán
CZE
1143
ŠK Pravonín
19
Zvolenský Václav
CZE
1143
TJ Jawa Brodce
20
Jelínek František
CZE
1100
ŠK Pravonín
21
Zeman Jakub
CZE
1100
ŠK KDJS Sedlčany
22
Kristen Aleš
CZE
1088
ŠK KDJS Sedlčany
23
Vopálka Vojtěch
CZE
1079
ŠK Pravonín
24
Slavíková Barbora
CZE
1053
ŠK Pravonín
25
Hruška Adam
CZE
1041
TJ Spartak Vlašim
26
Slavík Adam
CZE
1021
ŠK Pravonín
27
Danda Mirek
CZE
1006
Klub šachistů Říčany 1925
28
Bláha Filip
CZE
1000
Stamat Dukla
29
Dejmek Tomáš
CZE
1000
DDM Kolín
30
Handl Adam
CZE
1000
Stamat Karlov
31
Hart Jakub
CZE
1000
Stamat Karlov
32
Havelková Anežka
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
33
Hlůže Tadeáš
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
34
Hrubý Filip
CZE
1000
TJ Jawa Brodce
35
Hurt Adam
CZE
1000
Jirčany
36
Jahoda Štěpán
CZE
1000
Stamat Jiráskova
37
Jelínek Jakub
CZE
1000
Stamat Dukla
38
Jelínek Kryštof
CZE
1000
Stamat Dukla
39
Jiřík Adam
CZE
1000
Stamat Čerčany
40
Kristen Milan
CZE
1000
ŠK KDJS Sedlčany
41
Mojdl Vojtěch
CZE
1000
TJ Jawa Brodce
42
Nedvěd Jan
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
43
Ofner Daniel
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
44
Provazník Ondřej
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
45
Pánek Daniel
CZE
1000
Jirčany
46
Schröpfer David
CZE
1000
Stamat Senohraby
47
Steinová Kamila
CZE
1000
Stamat Jiráskova
48
Syrový Tomáš
CZE
1000
Stamat Karlov
49
Vašíčková Anežka
CZE
1000
ŠK Pravonín
50
Vašíčková Johanka
CZE
1000
ŠK Pravonín
51
Veselý Jan
CZE
1000
ŠK Pravonín
52
Vrba Martin
CZE
1000
Stamat Senohraby
53
Zachař Adam
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
54
Zahrádka Vít
CZE
1000
Stamat Senohraby
55
Zeman Matěj
CZE
1000
ŠK KDJS Sedlčany
56
Šíma Matěj
CZE
1000
Stamat Jiráskova
57
Žvejkal Filip
CZE
1000
Klub šachistů Říčany 1925
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot