Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 15:55:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Шахматный фесиваль "Приз весенних каникул 2015" рейтинг-турнир Б
Son güncelleme29.03.2015 21:21:04, Oluşturan/Son Yükleme: St.Petersburg Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Lemeshev Roman
44133782
RUS
1783
ШКиДЦ
2
Shevtsov Mikhail
54106931
RUS
1765
СДЮСШОР ШШ
3
Popov Roman
34112860
RUS
1725
Охта
4
Degoda Evgenia
24173363
RUS
1724
Прим
5
Shilov Roman
34183393
RUS
1724
ГДТЮ
6
Baturin Vladimir
34171867
RUS
1697
7
Mednik Boris
44150989
RUS
1648
ШФ ВО
8
Smirnov Dmitrii
34191868
RUS
1620
ГДТЮ
9
Blinov Ilia
54102812
RUS
1617
ШФ ВО
10
Bilskiy Sergey
34156957
RUS
1606
ДЮЦ ВО
11
Zimin Yaroslav
44192681
RUS
1592
ДЮСШ 2
12
Balicheva Yanina
34165859
RUS
1584
ГДТЮ
13
Belishev Antoniy
44184883
RUS
1564
ШКиДЦ
14
Piletskaya Anna
34191825
RUS
1550
ГДТЮ
15
Nazarov Stanislav
54106923
RUS
1548
ВознМ
16
Gorbachenko Daniil
54105420
RUS
1542
ГДТЮ
17
Polyanichko Grigory
34177253
RUS
1539
Прим
18
Nikulina Mariia
44184433
RUS
1539
ДЮЦ ВО
19
Goncharov Mikhail
44162359
RUS
1526
ГДТЮ
20
Demin Dmitry
34198765
RUS
1518
ШФ ВО
21
Terentev Yan
54102863
RUS
1514
Изм
22
Saraev Mikhail
44162472
RUS
1511
Прим
23
Biyachuev Minkail
34120065
RUS
1486
24
Martynov Aleksei
34168726
RUS
1486
ШФ ВО
25
Loktionov Kirill
54120403
RUS
1447
СДЮСШОР ШШ
26
Nikolaev Alexandr
44134428
RUS
1446
СДЮСШОР ШШ
27
Moskaleva Arina
34166332
RUS
1443
ШФ ВО
28
Klinskaya Bogdana
34127647
RUS
1420
ГДТЮ
29
Sergeyev Nikita
44166397
RUS
1418
Алехина
30
Grubova Sofia
34109770
RUS
1417
ГДТЮ
31
Markova Anna
34136395
RUS
1376
32
Komarov Ivan
34136107
RUS
1345
ШФ ВО
33
Zhogol Anna
44180888
RUS
1339
Прим
34
Zhogol Elizaveta
44180896
RUS
1318
Прим
35
Prishibilovich Matvei
44167148
RUS
1317
ШФ ВО
36
Amatuni Aida
34180513
RUS
1311
ШФ ВО
37
Perov Alexandar
34133523
RUS
1274
ГДТЮ
38
Gladyshev Ivan
44166125
RUS
1234
СДЮСШОР ШШ
39
Pimshin Daniel
44169485
RUS
1176
Прим
40
Ulanovskij Georgy
34103829
RUS
2050
ГДТЮ
41
Abramkin Konstantin
54107342
RUS
1850
Колпино
42
Charochkin Martin
44164211
RUS
1850
Изм
43
Demin Aleksandr
54148065
RUS
1850
Прим
44
Filippov Nikita
44193300
RUS
1850
ШФ ВО
45
Krivolapova Diana
54119154
RUS
1850
СДЮСШОР ШШ
46
Nemolot Sergey
54106443
RUS
1850
ГДТЮ
47
Petrov Igor
54110831
RUS
1850
ШФ ВО
48
Pleshanov Pavel
34165026
RUS
1850
ГДТЮ
49
Romanenko Andrey
54123720
RUS
1850
ШФ ВО
50
Severin Mikhail
44147635
RUS
1850
Прим
51
Vitiuk Vladislav
44159439
RUS
1850
ШКиДЦ
52
Afanasev Egor
54107946
RUS
1650
ШФ ВО
53
Afanasyeva Ulyana
44148410
RUS
1650
ГДТЮ
54
Akkaya Timur
44116047
RUS
1650
ГДТЮ
55
Andreev Mikhail
44164297
RUS
1650
ГДТЮ
56
Aralovetc Mikhail
44164041
RUS
1650
Утха
57
Asafov Emil
44141262
RUS
1650
ШФ ВО
58
Begunov Yury
54123941
RUS
1650
Выб
59
Belsky Kirill
54125812
RUS
1650
ШФ ВО
60
Bityukov Timofey
54147891
RUS
1650
Прим
61
Borozdina Aleksandra
54100020
RUS
1650
ШФ ВО
62
Brusilovskii Borislav
54100046
RUS
1650
ШФ ВО
63
Bukina Veselina
34166103
RUS
1650
ГДТЮ
64
Chudashkin Maksim
54146836
RUS
1650
Невский
65
Dmirtiev Ivan
44162839
RUS
1650
ГДТЮ
66
Dodoboev Hasan
RUS
1650
АнДв
67
Ershov Alexandr
44164254
RUS
1650
Изм
68
Filenko Artem
44167296
RUS
1650
Старт+
69
Filippov Aleksandr
44160801
RUS
1650
Прим
70
Gadjiahmedova Elnaz
44197985
RUS
1650
ШФ ВО
71
Galachova Ekaterina
44163800
RUS
1650
Утха
72
Golovanskikh Dmitriy
54123178
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
73
Goriachev Maksim
54106788
RUS
1650
ВознМ
74
Gulin Dmitrii
44166044
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
75
Isaev Andrey
54106036
RUS
1650
ДЮЦ ВО
76
Iusenko Gleb
54105463
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
77
Ivanov Ivan
44116055
RUS
1650
Прим
78
Kalashnikov Vladimir
54103436
RUS
1650
ШФ ВО
79
Kharitonov Adil
44116756
RUS
1650
Изм
80
Kriuchkovskii Pavel
44199554
RUS
1650
ГДТЮ
81
Kudryavtseva Anastasia
44166320
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
82
Kulik Olga
54107806
RUS
1650
Кргв
83
Loginov Daniil
44162413
RUS
1650
Прим
84
Molodtsova Anna
34127248
RUS
1650
Прим
85
Mutina Ksenia
44148135
RUS
1650
ШФ ВО
86
Nasretdinov Anis
RUS
1650
ВознМ
87
Nikolev Vasiliy
54124301
RUS
1650
ШФ ВО
88
Palchun Polina
44148160
RUS
1650
ШФ ВО
89
Pavlosiuk Vlada
54103762
RUS
1650
ШФ ВО
90
Putrenko Kirill
44148402
RUS
1650
Изм
91
Rudovskii Filipp
54121299
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
92
Sarkisian Artem
54110483
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
93
Serov Aleksandr
34177261
RUS
1650
ШФ ВО
94
Sharov Aleksey
54127696
RUS
1650
ЦЭЧ
95
Shigarev Maksim
44166443
RUS
1650
Алехина
96
Shramko Timur
RUS
1650
ГДТЮ
97
Shushkov Aleksey
54108390
RUS
1650
ГДТЮ
98
Strelbitskaya Oksana
44197705
RUS
1650
ГДТЮ
99
Strelbitskii Ilya
44197713
RUS
1650
ГДТЮ
100
Trofanchuk Aksinia
54103746
RUS
1650
ШКиДЦ
101
Vakhnenko Robert
54125499
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
102
Vaneev Aleksei
44195192
RUS
1650
Старт+
103
Vlasova Alla
54110823
RUS
1650
ШФ ВО
104
Volf Sergey
34198153
RUS
1650
ШФ ВО
105
Zavgorodniy Valentin
44167059
RUS
1650
СДЮСШОР ШШ
106
Zherebtsov Kirill
44180845
RUS
1650
Прим
107
Zmanovsky Ivan
54123356
RUS
1650
ШФ ВО
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları