Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:32:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
30. Kalterer Osterturnier 2015
Son güncelleme06.04.2015 21:53:05, Oluşturan/Son Yükleme: Gerhard Bertagnolli
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Gr
Kulüp/Şehir
1
Bertagnolli Alexander
ITA
2315
A
Kaltern/Tramin
2
Dappiano Andrea
ITA
2255
A
UST TN
3
Hengl Christian
AUT
2249
A
Rochade Rum
4
Micheli Carlo
ITA
2241
A
Deutschnofen
5
Bonagura Stefano
ITA
2211
A
Merania
6
Sader Michael
ITA
2176
A
Brixen
7
Paltrinieri Nicholas
ITA
2153
A
Kaltern/Tramin
8
Jedinger Andreas
AUT
2131
A
Rochade Rum
9
Panjkovic Aleksandar
ITA
2112
A
Kaltern/Tramin
10
Giancotti Eraldo
ITA
2100
A
UST TN
11
Seresin Francesco
ITA
2100
Aj
Arci BZ
12
Gatterer Matthias
ITA
2077
A
Ehrenburg
13
Teutsch Alexander
ITA
1989
A
Merania
14
Babinetz Rainer
AUT
1979
A
Rochade Rum
15
Della Sala Bruno
ITA
1975
A
Vicenza
16
Olivetti Davide
ITA
1967
A
Arci BZ
17
Reyna Hernandez Sandor
CUB
1920
A
Arci BZ
18
Karall Lorenz
AUT
1913
A
Bad Sauerbrunn
19
Buglisi Massimo
ITA
1906
A
Nettuno Gardolo
20
Matei Bogdan Stefan
ITA
1897
A
Nettuno Gardolo
21
Waldner Mirko
ITA
1890
A
Kaltern/Tramin
22
De Nisi Roberta
ITA
1885
Af
UST TN
23
De Vita Gianni
ITA
1877
A
Arci BZ
24
Aigner Helmut
ITA
1845
A
Ridnaun
25
Dallaglio Giovanni
ITA
1845
A
Kaltern/Tramin
26
Matei Christian
ITA
1823
A
Nettuno Gardolo
27
Gurschler Thomas
ITA
1818
A
Naturns
28
Wieser Christoph
ITA
1803
A
Algund
29
Pichler Klaus
ITA
1744
B
Arci BZ
30
Mellauner Hartwig
ITA
1735
B
Brixen
31
Grossi Christian
ITA
1728
B
Groeden
32
Filosi Gianluigi
ITA
1704
B
Nettuno Gardolo
33
Runggaldier Andreas
ITA
1667
B
Groeden
34
De Bettin Sergio
ITA
1666
B
Wipptal
35
Fauster Günther
ITA
1656
B
Passeier
36
Comai Samuele
ITA
1649
B
Nettuno Gardolo
37
Obermueller Johann
ITA
1642
B
Ridnaun
38
De Polzer Manfredi
ITA
1600
B
Eppan
39
Dejori David
ITA
1582
Bj
Groeden
40
Matei Cristian Mihai
ITA
1578
B
Nettuno Gardolo
41
Hans Arnold
AUT
1548
B
Wattens
42
Paparella Nicole Samantha
ITA
1541
Bjf
Richter/Lask
43
Zöschg Herbert
ITA
1534
B
Naturns
44
Somvi Julian
ITA
1523
B
Merania
45
Giorgione Roberto
ITA
1520
B
Wipptal
46
Mittermair Alois
ITA
1486
B
Deutschnofen
47
Del Rosso Peter
ITA
1484
B
Lana
48
Benvenuto Alexander
ITA
1469
B
Arci BZ
49
Ungerer Albert
AUT
1446
B
O-Dorf Innsbruck
50
Colic Dragan
ITA
1440
B
Rovereto
51
Sanin Wilfried
ITA
1432
B
Kaltern/Tramin
52
Maier Fridolin
ITA
1425
Bj
Kaltern/Tramin
53
Moser Gabriele
ITA
1422
B
Nettuno Gardolo
54
Nischler Hermann
ITA
1419
B
Naturns
55
Anrather Eva
ITA
1399
Bf
Deutschnofen
56
Scarabello Graziano
ITA
1397
C
Arci BZ
57
Wieser Franz
ITA
1347
C
Algund
58
Kasslatter Matthias
ITA
1321
Cj
Groeden
59
Alush Morina
ITA
1302
C
Lana
60
Colic Viktor
ITA
1250
Cj
Rovereto
61
Grossi Stefano
ITA
1241
C
Groeden
62
Florian Andreas
ITA
1225
Cj
Kaltern/Tramin
63
Bernardi Luciano
ITA
1221
C
Leifers
64
Pedron Paolo
ITA
1189
C
Arci BZ
65
Lanthaler Mathias
ITA
1184
C
Passeier
66
Maier Florian
ITA
1165
Cj
Kaltern/Tramin
67
Hueber Marco
ITA
1126
Cj
Merania
68
Maier Felix
ITA
1071
C
Kaltern/Tramin
69
Balzan Barbara
ITA
1000
Cf
Arci BZ
70
Haller Manfred
ITA
1000
C
Wipptal
71
Haller Quentin
ITA
1000
Cj
Wipptal
72
Herrnhofer Daniel
ITA
1000
C
Kaltern/Tramin
73
Jamai Aicha
ITA
1000
Cj
Arci BZ
74
Jamai Asmaa
ITA
1000
Cj
Arci BZ
75
Ochsenreiter Vera
ITA
1000
Cjw
Eppan
76
Petrocello Thomas
ITA
1000
C
Arci BZ
77
Scarano Antonio
ITA
1000
C
Eppan
78
Vaglianti Bruna
ITA
1000
Cf
Arci BZ
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları