Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 12:28:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Respublika Şahmat Festivalı
Posledná aktualizácia 18.04.2015 10:50:38, Creator/Last Upload: Guliyev_Shaig
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
Meno
FED
Gr
Klub
1
Abasov Yusif
GUB
B7
Quba
2
Abbasov Aydın
SMK
B11
Şəmkir
3
Abbasov Ayxan
KHL
B11
Xocalı
4
Abdullayev Aqil
ISM
B7
İsmayıllı
5
Abdullayev Aqşin
GBS
B11
Qobustan
6
Abdullayev Elgün
SHR
B11
Şirvan
7
Abdullayev Fariz
İMS
B11
İmişli
8
Abdullayev Məhəmməd
QBL
B8
Qəbələ
9
Abdullayev Nail
GNJ
B9
Gəncə
10
Abdullayev Nurxan
GRN
B11
Goranboy
11
Abdullayev Sahib
QBL
B9
Qəbələ
12
Abdullayeva Eleonora
GSR
G11
Qusar
13
Abdullayeva Fidan
NAR
G8
Nərimanov
14
Abdullayeva Nərgiz
GRN
G9
Goranboy
15
Adıgözəlova Aytac
NIZ
G11
Nizami
16
Allahverdiyev Rövşən
ISM
B8
İsmayıllı
17
Allahverdiyeva Ayan
NAS
G11
Nəsimi
18
Allahverdiyeva Gülşən
ISM
G7
İsmayıllı
19
Allahyarova Günay
JBR
G9
Cəbrayıl
20
Arzumanov Vitali
GSR
B11
Qusar
21
Aslanov Ümid
ABS
B9
Xırdalan
22
Ataxanzadə Türkan
KHZ
B11
Xızı
23
Ağakişi Ramal
OGZ
B9
Oğuz
24
Ağaməmmədov Cavanşir
SHM
B9
Şamaxı
25
Ağayev Nicat
HJG
B11
Hacıqabul
26
Ağayeva Ayan
GYC
G7
Göyçay
27
Ağayeva Aysun
GYC
G11
Göyçay
28
Ağayeva Gülsənəm
LNK
G9
Lənkəran
29
Ağazadə Fatimə
MSL
G11
Masallı
30
Ağazadə Ləman
JBR
G11
Cəbrayıl
31
Babayeva Ayla
KHV
G11
Xocavənd
32
Babayeva Mənsumə
JBR
G11
Cəbrayıl
33
Babayeva Nüğbar
HJG
G9
Hacıqabul
34
Babayeva Xumar
SYZ
G11
Siyəzən
35
Balakişiyev Cəfər
XAZ
B7
Xəzər
36
Balıyeva Ləman
SBL
G11
Səbail
37
Baxışov Yəhya
KHC
B11
Xaçmaz
38
Baxışzadə Vasif
KRD
B11
Kürdəmir
39
Baxşəliyeva Nurcan
MNG
G11
Mingəçevir
40
Bayramova Sevinc
SYZ
G11
Siyəzən
41
Bayramova Yasəmən
GZX
G9
Qazax
42
Bağırov Şəmsəl
XAZ
B11
Xəzər
43
Bağırova Ləzifə
SAB
G11
Sabunçu
44
Bağırzadə Nuray
SBR
G8
Sabirabad
45
Bədəlov Şərif
SBR
B9
Sabirabad
46
Bədəlova Nüşabə
SYZ
G11
Siyəzən
47
Bəşirzadə Sona
GAR
G11
Qaradağ
48
Cabbarlı Ayhan
UJR
B8
Ucar
49
Cabbarlı Selcan
SHK
G9
Şəki
50
Camalov Səbuhi
UJR
B11
Ucar
51
Camalova Nəzrin
UJR
G9
Ucar
52
Cavadov Ədalət
SUR
B9
Suraxanı
53
Cavadova Lalə
SUR
G9
Suraxanı
54
Cümşüdova Arzu
YAS
G11
Yasamal
55
Cəbrayılov Hikmət
SHB
B11
Şabran
56
Cəbrayılova Gülnar
SHB
G9
Şabran
57
Cəfərli Elvin
MNG
B9
Mingəçevir
58
Cəfərli Sənan
GYC
B8
Göyçay
59
Cəfərli Ülvi
MNG
B11
Mingəçevir
60
Cəfərov Kənan
BRD
B11
Bərdə
61
Cəfərova Fərizə
SHB
G11
Şabran
62
Cəfərova Ləman
XAZ
G8
Xəzər
63
Cəfərova Rəksanə
GAR
G11
Qaradağ
64
Cəfərova Zəhra
XAZ
G9
Xəzər
65
Cəfərzadə Xəzər
MSL
B11
Masallı
66
Cəlilov Murad
YVL
B9
Yevlax
67
Dosməmmədova Aytən
KHL
G11
Xocalı
68
Ellazova Pərvanə
OGZ
G8
Oğuz
69
Fərmanzadə Rübabə
BRD
G9
Bərdə
70
Fərəcova Aysu
MNG
G9
Mingəçevir
71
Fərəcova Elvina
İMS
G11
İmişli
72
Fəttayeva Ailə
MSL
Masallı
73
Fətəliyev Tural
YAS
B8
Yasamal
74
Gözəlova Reyhanə
HJG
G11
Hacıqabul
75
Gülməmmədova Gülnar
SHM
G9
Şamaxı
76
Günəşli Fəxri
SLY
B11
Salyan
77
Hacıyev İbrahim
JBR
B9
Cəbrayıl
78
Hacıyeva Nərmin
ISM
G11
İsmayıllı
79
Heydərli Ruhanə
LNK
G11
Lənkəran
80
Hüseynli Kamal
SHS
B9
Şuşa
81
Hüseynli Məlahət
ABS
G11
Xırdalan
82
Hüseynov Kamran
YAS
B11
Yasamal
83
Hüseynov Kənan
SHB
B11
Şabran
84
Hüseynov Əli
KHV
B9
Xocavənd
85
Hüseynova Aysu
KHV
G9
Xocavənd
86
Hüseynova Günay
SMK
G8
Şəmkir
87
Hüseynova Leyla
SMK
G11
Şəmkir
88
Hüseynova Ruqiyyə
NFC
G9
Neftçala
89
Hüseynzadə Aytac
KHZ
G9
Xızı
90
Hüseynzadə Səmayə
KHZ
G11
Xızı
91
Hüsüyev Nihad
BAK
B8
Xırdalan
92
Hüzüryani Urqiyyə
GNJ
G11
Gəncə
93
Həmidova Nərmin
SHK
G11
Şəki
94
Həmzəli Həmzə
XAZ
B11
Xəzər
95
Həsənli Ümid
AGS
B8
Ağsu
96
Həsənov Elnur
ZNG
B9
Zəngilan
97
Həsənov Taleh
SBR
B9
Sabirabad
98
Həsənov Yusif
SBL
B11
Səbail
99
Həsənov Zabit
SMK
B11
Şəmkir
100
Həsənova Aygün
AGJ
G11
Ağcabədi
101
Həsənova Ceyran
SMK
G9
Şəmkir
102
Həsənova Lalə
GBD
G11
Qubadlı
103
Həsənova Səma
GBS
G11
Qobustan
104
Həsənzadə Nigar
XAT
G11
Xətai
105
Ismayılov Cəmil
GYG
B9
Göygöl
106
Kazımova Aytac
SBL
G9
Səbail
107
Kərimov Toğrul
SHM
B8
Şamaxı
108
Kərimov Üzeyir
NFC
B11
Neftçala
109
Lətifli Fərux
ADS
G9
Ağdaş
110
MUstafayev İlqar
SBL
B8
Səbail
111
Mahayeva Zəhra
ZGT
G9
Zaqatala
112
Mahmudov Elcan
JBR
B9
Cəbrayıl
113
Mahmudov Elvin
JBR
B11
Cəbrayıl
114
Mahmudova Laləzar
KRD
G11
Kürdəmir
115
Məmmədova Ləman
KHC
G11
Xaçmaz
116
Mahmudova Nuray
YVL
G8
Yevlax
117
Mamedova Cəmalə
AGJ
G11
Ağcabədi
118
Manafov Samir
NFC
B9
Neftçala
119
Mansurov Nicat
MNG
B7
Mingəçevir
120
Mantaşlı Ayxan
CHX
B8
Qax
121
Mehrəliyeva Nərmin
ZNG
G9
Zəngilan
122
Mehtiyev Ruslan
SHK
B9
Şəki
123
Mehtiyev İlyas
GZX
B11
Qazax
124
Mikayılov İsmayıl
ZRD
B11
Zərdab
125
Mirzəyev Orxan
ZGT
B11
Zaqatala
126
Mirzəyeva Simuzər
GBS
G11
Qobustan
127
Mirzəyeva Səbinə
GBS
G11
Qobustan
128
Mollayeva Ayna
NIZ
G11
Nizami
129
Muradlı Qönçə
KHV
G11
Xocavənd
130
Muradlı Rəşad
KHV
B11
Xocavənd
131
Muradlı Toğrul
GBS
B9
Qobustan
132
Muradova Nuray
NAR
G9
Nərimanov
133
Muradova Zərifə
ZGT
G9
Zaqatala
134
Musayev Murad
ADS
B11
Ağdaş
135
Musayev Zaur
BLK
B7
Balakən
136
Musayeva Aişən
NFC
G11
Neftçala
137
Musayeva Aysu
KHC
G11
Xaçmaz
138
Xəlilzadə Səlmi
ZRD
G11
Zərdab
139
Musayeva Səbinə
KHC
G11
Xaçmaz
140
Musazadə Ləman
SUR
G11
Suraxanı
141
Mustafayev Sənan
SUR
B11
Suraxanı
142
Mustafayeva Ayşən
YVL
B9
Yevlax
143
Mustafayeva Sücayət
GYG
G11
Göygöl
144
Mustafazadə Azadə
SHK
G11
Şəki
145
Muxtarov Anar
CHX
B11
Qax
146
Müseyibov Samir
ISM
B9
İsmayıllı
147
Müslümov Əli
NAS
B8
Nəsimi
148
Məhərrəmov Turab
SMX
B9
Samux
149
Məhərrəmova Nərmin
ZRD
G9
Zərdab
150
Məmmədli Sahib
SHS
B11
Şuşa
Show complete list
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Tiráž