Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 14:58:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Национална индивидуална купа по ускорен шах "Търновската царица" до 10 години
Son güncelleme02.05.2015 12:44:41, Oluşturan/Son Yükleme: Bulgarian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
ELO
UKD
Kulüp/Şehir
1
Kan Efim
2922886
1484
1425
Burgas 64
2
Naymanova Patricie
2925907
1459
1400
Mihail Tal
3
Kolev Lachezar
2919788
1413
1559
An Pasan
4
Kolev Georgi
2919583
1377
1502
Lokomotiv Pd
5
Botev Stanislav
2921324
1328
1400
Pristis
6
Stoilov Konstantin
2926717
1327
1491
Dunav 1931
7
Iliev Viktor
2925800
1324
1560
Varna
8
Evrov Aleksandar
2924714
1303
1353
Plovdiv
9
Markovich Veselin
2927063
1296
1191
Varna
10
Todorov Vladimir
2926202
1246
1376
Elit
11
Lenkova Lyubomira
2925893
1227
1245
Pleven XXI
12
Yordanov Kaloyan
2924846
1131
1226
Elit
13
Velyuv Preslav
2927195
0
1591
Mihail Tal
14
Vasilev Plamen
2927179
0
1562
Pleven XXI
15
Nikolov Nikola
2924110
0
1525
Etar
16
Andonova Ivanina
0
1461
Odesos
17
Drenchev Nikolay
2927039
0
1433
CSKA
18
Rutten Alexander
1052063
0
1397
Slaviya
19
Georgiev Kristian
2927055
0
1366
Spartak Pleven XXI
20
Parnarev Georgi
0
1332
Burgas 64
21
Ivanov Antoan
2926555
0
1331
Tundzha 2009
22
Danailova Stefani
2926512
0
1295
Svilengrad-2013
23
Ahmedov Koray
0
0
Misionis
24
Anastasov Hristo
0
0
Harmoniya
25
Angelov Kristian
2927209
0
0
Etar
26
Angelov Stilian
2927217
0
0
Etar
27
Bilyalov Erol
2927012
0
0
Etar
28
Boynazlieva Dobromira
0
0
Ivaylovgrad
29
Cholakov Nikolay
0
0
Vihar-2002
30
Damyanov Georgi
0
0
Orlovets 1997
31
Dangov Boris
2925788
0
0
CSKA
32
Dimitrova Yoana
0
0
Kardzhali
33
Ingilizov Dimitar
0
0
Ivaylovgrad
34
Ivanova Ivaila
0
0
Harmoniya
35
Kanev Maksim
0
0
Etar
36
Kazakov Nikolay
0
0
Burgas 64
37
Krastev Ivan
0
0
Svilengrad-2013
38
Lazarov Simeon
0
0
Shumen
39
Mateev Matey
0
0
Lokomotiv Pd
40
Neev Valeri
0
0
Pristis
41
Nenova Blagovesta
0
0
Orlovets 1997
42
Novakov Maksimilyan
0
0
Pristis
43
Petev Miroslav
2927080
0
0
Varna
44
Petrov Yanimir
0
0
Vihar-2002
45
Popov Dimitar
0
0
Odesos
46
Radkova Radost
0
0
Etar
47
Rashev Aleksandar
2926695
0
0
Pleven XXI
48
Rastashki Nikola
0
0
Kresim
49
Solenkov Presiyan
0
0
Harmoniya
50
Stoyanov Plamen
0
0
Lokomotiv Pd
51
Stoycheva Yoana
0
0
Lokomotiv Pd
52
Todorov Nikola
2927144
0
0
Spartak Pleven XXI
53
Todorova Adelina
2925923
0
0
Pleven XXI
54
Todorova Kristiyana
0
0
Etar
55
Tsokov Darii
0
0
Harmoniya
56
Velikov Georgi
2927187
0
0
Pristis
57
Yalamov Deyan
2927748
0
0
Stolichen centar
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları