Mistrovstvi Cech v kategorii H,D-10; 15.-17.11.2008, Tabor Poslední aktualizace17.11.2008 20:22:28, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | Skup. | FED | Rtg | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 24 | | Szucs Matyas | H10 | CZE | 1250 | Sokol Hradec Kralove | 7,5 | 42 | 52,5 |
2 | 13 | | Kadlec Daniel | H10 | CZE | 1250 | SK Most | 7,5 | 40,5 | 50 |
3 | 26 | | Vykouk Jan | H10 | CZE | 1250 | DDM Most | 6,5 | 43 | 53,5 |
4 | 14 | | Kastl Daniel | H10 | CZE | 1250 | SK Most | 6,5 | 41 | 52 |
5 | 16 | | Liska Jiri | H10 | CZE | 1250 | ZS Tyrsova Ceska Lipa | 6,5 | 38 | 47,5 |
6 | 11 | | Janska Jitka | D10 | CZE | 1250 | ZCE Plzen | 6,5 | 37,5 | 48,5 |
7 | 5 | | Cach Jakub | H10 | CZE | 1250 | 2222 SK Polabiny | 6,5 | 37 | 46,5 |
8 | 1 | | Gruber Tomas | H10 | CZE | 1430 | Kaucuk Kralupy n.Vlt. | 6 | 39 | 50,5 |
9 | 8 | | Dupenopulos Karel | H10 | CZE | 1250 | Lokomotiva Ceska Trebova | 6 | 37 | 48,5 |
10 | 19 | | Pychova Nela | D10 | CZE | 1250 | Spartak Vlasim | 6 | 35 | 45 |
11 | 36 | | Hora Filip | H10 | CZE | 1100 | DDM Most | 6 | 31,5 | 40 |
12 | 49 | | Vrecion Jiri | H10 | CZE | 1100 | Lokomotiva Beroun | 6 | 30,5 | 36,5 |
13 | 7 | | Dolezalova Lada | D10 | CZE | 1250 | Sachklub Tabor | 5,5 | 41,5 | 53 |
14 | 28 | | Wagner Vojtech | H10 | CZE | 1250 | Ortex-Reta Hradec Kralove | 5,5 | 39 | 48 |
15 | 44 | | Soukup Vaclav | H10 | CZE | 1100 | Spartak Usti n.L. | 5,5 | 36,5 | 46 |
16 | 10 | | Hosnedl Adam | H10 | CZE | 1250 | Sokol Klatovy | 5,5 | 36 | 47 |
17 | 27 | | Vystrcil Martin | H10 | CZE | 1250 | Tourist Biomedica Ricany | 5,5 | 36 | 45,5 |
18 | 15 | | Kozusek Daniel | H10 | CZE | 1250 | Panda Rychnov n.Kn. | 5,5 | 35,5 | 45 |
19 | 12 | | Jires Michal | H10 | CZE | 1250 | Panda Rychnov n.Kn. | 5 | 39 | 49,5 |
20 | 20 | | Ruzicka Vojtech | H10 | CZE | 1250 | Tourist Biomedica Ricany | 5 | 36,5 | 47 |
21 | 39 | | Jirek Jiri | H10 | CZE | 1100 | Spartak Usti n.L. | 5 | 35 | 44 |
22 | 38 | | Jelinek Michal | H10 | CZE | 1100 | Oaza Praha | 5 | 35 | 43 |
23 | 22 | | Slovak Kilian | H10 | CZE | 1250 | Sokol Praha-Kobylisy | 5 | 32,5 | 42,5 |
24 | 25 | | Trojak Benedikt | H10 | CZE | 1250 | Sachklub Tabor | 5 | 32,5 | 41,5 |
25 | 9 | | Helebrand Frantisek | H10 | CZE | 1250 | Spartak Vlasim | 5 | 30,5 | 40,5 |
26 | 18 | | Nuc Krystof | H10 | CZE | 1250 | QCC Ceske Budejovice | 5 | 30 | 38 |
27 | 17 | | Macner David | H10 | CZE | 1250 | Sokol Klatovy | 4,5 | 35,5 | 46 |
28 | 3 | | Berka Jiri | H10 | CZE | 1250 | Sachklub Tabor | 4,5 | 34,5 | 45 |
29 | 31 | | Chvatil Simon | H10 | CZE | 1100 | Ortex-Reta Hradec Kralove | 4,5 | 32,5 | 41,5 |
30 | 6 | | Dalecky Jan | H10 | CZE | 1250 | ZS Tyrsova Ceska Lipa | 4,5 | 31,5 | 39,5 |
31 | 2 | | Baboucek Mikulas | H10 | CZE | 1250 | Sachovy klub Zdice | 4,5 | 30,5 | 39,5 |
32 | 21 | | Rybin Jan | H10 | CZE | 1250 | Sachklub Tabor | 4,5 | 30 | 39 |
33 | 40 | | Kukla Jiri | H10 | CZE | 1100 | MeDDM Tyniste n.Orl. | 4,5 | 29,5 | 39 |
34 | 4 | | Brunova Blanka | D10 | CZE | 1250 | DDM Plana u M.L. | 4,5 | 29,5 | 38,5 |
35 | 30 | | Broz Jakub | H10 | CZE | 1100 | SK Karlovy Vary | 4 | 32,5 | 41,5 |
36 | 54 | | Nemcova Kamila | D10 | CZE | 1000 | Oaza Praha | 4 | 32 | 41,5 |
37 | 33 | | Holasek Vit | H10 | CZE | 1100 | Jiskra Usti n.Orl. | 4 | 32 | 41,5 |
38 | 37 | | Horak Adam | H10 | CZE | 1100 | Desko Liberec | 4 | 31,5 | 40,5 |
39 | 32 | | Eidelpes Adam | H10 | CZE | 1100 | Slavoj Strojplast Tachov | 4 | 31 | 40,5 |
40 | 41 | | Lutfalibayov Kamil | H10 | CZE | 1100 | Sokol Praha-Kobylisy | 4 | 30 | 37,5 |
41 | 51 | | Hradecky Ondrej | H10 | CZE | 1000 | Desko Liberec | 4 | 27 | 34 |
42 | 35 | | Homola Martin | H10 | CZE | 1100 | Sokol Cesky Brod | 4 | 24 | 30,5 |
43 | 23 | | Svejda Jiri | H10 | CZE | 1250 | Sokol Vysehrad | 3,5 | 32 | 40,5 |
44 | 48 | | Vlkova Anezka | D10 | CZE | 1100 | Spartak Vlasim | 3,5 | 24 | 31,5 |
45 | 43 | | Pokorna Jana | D10 | CZE | 1100 | SK Rakovnik | 3,5 | 22,5 | 30,5 |
46 | 29 | | Zitkova Kristyna | D10 | CZE | 1250 | DDM Plana u M.L. | 3 | 29,5 | 37 |
47 | 55 | | Nova Milena | D10 | CZE | 1000 | Sachklub ZS Hartmanice | 3 | 28,5 | 37 |
48 | 47 | | Vacha Marek | H10 | CZE | 1100 | Sokol Klatovy | 3 | 26,5 | 33,5 |
49 | 46 | | Tvrdik Simon | H10 | CZE | 1100 | DDM Most | 3 | 26,5 | 33 |
50 | 53 | | Kretikova Katerina | D10 | CZE | 1000 | Sachklub ZS Hartmanice | 3 | 25,5 | 34 |
51 | 52 | | Kalinova Eliska | D10 | CZE | 1000 | Spartak Usti n.L. | 3 | 22,5 | 29 |
52 | 56 | | Parizek Martin | H10 | CZE | 1000 | Desko Liberec | 3 | 22 | 28,5 |
53 | 45 | | Sulcova Lenka | D10 | CZE | 1100 | DDM Plana u M.L. | 2,5 | 22,5 | 30 |
54 | 34 | | Holy Lukas | H10 | CZE | 1100 | Sokol Klatovy | 2 | 24 | 31,5 |
55 | 42 | | Petrikova Katerina | D10 | CZE | 1100 | DDM Plana u M.L. | 2 | 23,5 | 32,5 |
56 | 57 | | Rerabkova Eliska | D10 | CZE | 1000 | Tourist Biomedica Ricany | 2 | 19 | 25,5 |
57 | 58 | | Zemenova Veronika | D10 | CZE | 1000 | Tourist Biomedica Ricany | 1,5 | 17,5 | 24,5 |
58 | 50 | | Wojnarova Aneta | D10 | CZE | 1100 | SK Lisa Praha | 1 | 24,5 | 33,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|