Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 14:24:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
"Respublika Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun yeniyetmələri arasında şahmat üzrə açıq birinciliyi (I dərəcə uğrunda)
Son güncelleme05.06.2015 15:11:24, Oluşturan/Son Yükleme: Ilgar Bajarani
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Abbasov İbrahim Abbas
AZE
1800
HİRŞDK
2
Aslanov Paşa Elmar
AZE
1800
"Əlifba" TM
3
Ağayev Səməd Səməndər
AZE
1800
RŞM
4
Bakıxanov Fail Vahid
AZE
1800
RŞM
5
Bəhmənli Orxan Anar
AZE
1800
RŞM
6
Hacıyev Harun Camaləddin
AZE
1800
HİRŞDK
7
Heydərov Elsef Fəyyaz
AZE
1800
HİRŞDK
8
Hümbətov Kamran Oskar
AZE
1800
HİRŞDK
9
Həsənov Elgün Elsəvər
AZE
1800
"Əlifba"
10
Həsənzadə Məhəmməd Mehman
AZE
1800
RŞM
11
Kərimli Sərxan Emin
AZE
1800
"Neftçi" İdman Klubu İB
12
Levaşov Batır Rasim
AZE
1800
RŞM
13
Manafov Yusif Fərman
AZE
1800
"AURA"
14
Məmmədov Rəvan Ramiz
AZE
1800
1 №-li Nəsimi
15
Quliyev İsgəndər Elxan
AZE
1800
HİRŞDK
16
Sadıqlı Hikmət Mübariz
AZE
1800
HİRŞDK
17
Səfərli Yusif Ramiz
AZE
1800
1 №-li Nəsimi
18
Talıblı Elşən Şəmsəddin
AZE
1800
HİRŞDK
19
Talıblı Rövşən Şəmsəddin
AZE
1800
HİRŞDK
20
Vahabov Əkbər Orxan
AZE
1800
HİRŞDK
21
Xammond Bendjamin Çarles
AZE
1800
HİRŞDK
22
Yusufov Alen Manaşir
AZE
1800
"Gənclik" şahmat klubu
23
Zülfüqarlı Toğrul Məhəmməd
AZE
1800
2 №-li Səbail
24
İmanverdiyev Salman Mehman
AZE
1800
2 №-li Səbail
25
İsmayılzadə Murad Vaqif
AZE
1800
HİRŞDK
26
Əhmədov Ramil Elşən
AZE
1800
2 №-li Səbail
27
Əhmədzadə Murad Rasim
AZE
1800
HİRŞDK
28
Əliyev Fərid Zaur
AZE
1800
2 №-li Səbail
29
Ələkbərov Rəşid Rüfət
AZE
1800
2 №-li Səbail
30
Əzimli Rüfət Elman
AZE
1800
HİRŞDK
31
Bəylərova Tahirə Bəylər
AZE
1700
RŞM
32
Hacıyeva Altunay Camaləddin
AZE
1700
HİRŞDK
33
Həsənova Ayan Köçərli
AZE
1700
1 №-li Nəsimi
34
Nəsibova Nigar Bayram
AZE
1700
RŞM
35
Nəsibova Nərmin Bayram
AZE
1700
RŞM
36
Paşayeva Cəmilə İmran
AZE
1700
2 №-li Səbail
37
Quliyeva Nərgiz Dilgəm
AZE
1700
RŞM
38
Rafailova Sevil Muxail
AZE
1700
HİRŞDK
39
Əliyeva Röya Məhəmməd
AZE
1700
2 №-li Səbail
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları