Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:35:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Eesti kuni 8-a. noormeeste kiirmale MV
Son güncelleme23.05.2015 15:15:53, Oluşturan/Son Yükleme: Eesti Maleliit
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Pedmanson Albert
EST
1642
Tartu Kalev
2
Sadekov Maksim
EST
1504
Mk Avesta
3
Kaldmaa Janis
EST
1469
Tartu Kalev
4
Braschinsky Ralf
EST
1392
Tartu Kalev
5
Slavinski Nikita
EST
1353
T. Truusi Mkk
6
Aleksejev Artjom
EST
1351
Narva Sk Maletäht
7
Rõtshagov Anton
EST
1347
Malekool 64
8
Aasa Kristjan
EST
1341
Ma Vabaettur
9
Anmann Richard
EST
1325
Mk Areng
10
Mikko Rondo
EST
1323
Pärnu Linna Sk
11
Rodin Robert
EST
1302
Narva Sk Maletäht
12
Vool Karl-Markus
EST
1285
Põlva Mk
13
Pukk Edward
EST
1245
Põlva Mk
14
Mihhailov Artur
EST
1227
Mk Areng
15
Siimon Aaron
EST
1203
Tallinna Mk
16
Minajev Matvei
EST
1065
Sk Diagonaal
17
Svirski Ruslan
EST
1001
Sk Diagonaal
18
Anga Mart
EST
0
Tallinna Mk
19
Butenko Arkadi
EST
0
Lootuse Malekool
20
Dukatsh Ivan
EST
0
Narva Sk Maletäht
21
Gasanbekov Jaromir
EST
0
Narva SK Maletäht
22
Gerstman Timur
EST
0
SK Diagonaal
23
Järvis Rihard
EST
0
24
Jõgi Henry
EST
0
Mk Areng
25
Karhanin Stepan
EST
0
SK Diagonaal
26
Kund Daniel Robert
EST
0
Põlva MK
27
Lehes Erik Johannes
EST
0
Tartu Kalev
28
Mannima Janek
EST
0
Lootuse Malekool
29
Mäesalu Oliver
EST
0
Tartu Kalev
30
Novik Hugo Markus
EST
0
Tallinna MK
31
Orav Dmitri
EST
0
Narva Sk Maletäht
32
Pronin Arseni
EST
0
Ma Vabaettur
33
Schneider Uku
EST
0
Tallinna Mk
34
Sirk Robin Lukas
EST
0
Tartu Kalev
35
Sizov Lev
EST
0
Sk Valge Ratsu
36
Tšurakov Sergei
EST
0
MA Vabaettur
37
Veges Pärtel
EST
0
Mk Areng
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları