Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 02:42:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Кубок Москвы среди мальчиков и девочек до 13 лет - В
Son güncelleme10.06.2015 14:45:57, Oluşturan/Son Yükleme: Moscow chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Макарян Рудик
44105681
RUS
1926
Перово
2
Кретов Леонид
34160725
RUS
1888
Перово
3
Поляков Антон
34168661
RUS
1707
Дворец
4
Блонский Николай
34187208
RUS
1675
Аминьево
5
Бондарева Дарья
44131356
RUS
1635
Школа Анатолия Карпова
6
Зайцев Юрий
44180039
RUS
1629
Школа Анатолия Карпова
7
Айрапетов Андрей
34108227
RUS
1628
Школа Анатолия Карпова
8
Семенов Андрей
34135240
RUS
1622
Юность Москвы
9
Аперян Сергей
34187160
RUS
1619
10
Неверов Даниил
44107056
RUS
1614
Чертаново
11
Гнилорыбова Виктория
34133396
RUS
1594
Южное Измайлово
12
Костенко Кирилл
34185426
RUS
1588
Юность Москвы
13
Кожухов Александр
44144750
RUS
1586
Юность Москвы
14
Ларина Татьяна
44102070
RUS
1585
Этюд
15
Калита Даниил
44129718
RUS
1564
Юность Москвы
16
Арбузов Тимофей
34185230
RUS
1557
Перово
17
Махаури Эли
44167091
RUS
1556
Перово
18
Карлов Егор
34133400
RUS
1548
Дворец
19
Петров Николай
34175048
RUS
1547
Пушкино
20
Вострикова Станислава
44131526
RUS
1536
Перово
21
Кужелев Тимур
44101791
RUS
1536
Школа Анатолия Карпова
22
Выртосу Наталья
34187518
RUS
1527
Школа Анатолия Карпова
23
Баркалова Вероника
34187186
RUS
1525
Юность Москвы
24
Кокуева Алиса
34165913
RUS
1514
Сахалинская обл.
25
Дунаев Денис
34181986
RUS
1512
Школа Анатолия Карпова
26
Марченко Андрей
44130473
RUS
1510
Дворец
27
Фокеев Борис
34125946
RUS
1507
Юность Москвы
28
Цымбал Евгений
34188409
RUS
1504
Чертаново
29
Карасени Екатерина
44101031
RUS
1498
Юность Москвы
30
Дмитриев Леонид
34199087
RUS
1495
Юность Москвы
31
Караия Алика
13613553
RUS
1489
Юность Москвы
32
Тишкин Борис
44109032
RUS
1480
Юность Москвы
33
Фейзуллин Данияр
34186791
RUS
1468
Чертаново
34
Фридман Глеб
34172669
RUS
1465
Дворец
35
Гофман Лев
44150199
RUS
1465
Юность Москвы
36
Винокур Леонид
34171557
RUS
1457
Школа Анатолия Карпова
37
Иванов Артем Тимурович
44129696
RUS
1453
Юность Москвы
38
Секоян Вачаган
44175299
RUS
1450
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
39
Агабеков Савелий
44147406
RUS
1445
Центральный дом шахматиста
40
Киреев Игорь
34188018
RUS
1434
Перово
41
Шейнтов Сергей
34196673
RUS
1431
Дворец
42
Безенкина Екатерина
44163479
RUS
1414
Южное Измайлово
43
Малкова Мария
34166308
RUS
1402
Юность Москвы
44
Максимочкин Никита
44147422
RUS
1398
Королята
45
Онищенко Александр
44175205
RUS
1389
Юность Москвы
46
Воронцова Анна
44148232
RUS
1361
Тушино
47
Пушкин Василий
34168572
RUS
1321
Юность Москвы
48
Рустамов Сезгин
44129963
RUS
1298
Перово
49
Соколов Егор
34180580
RUS
1272
Юность Москвы
50
Герасимов Вадим
44183267
RUS
1270
Тушино
51
Мальцева Маргарита
34127183
RUS
1256
52
Великович Олег
34177849
RUS
1254
Центральный дом шахматиста
53
Смелых Эдвин
54113962
RUS
1219
Юность Москвы
54
Шлыков Ярослав
RUS
1697
Строгино
55
Максименко Арсений
44142986
RUS
1659
Юность Москвы
56
Вязовой Кирилл
34182192
RUS
1651
Куркино
57
Рыбакова Анастасия
34195065
RUS
1650
КЮТ "Омега"
58
Сакович Лука
34168670
RUS
1606
Школа Анатолия Карпова
59
Павлов Иван
34128007
RUS
1604
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
60
Яшаров Владислав
34129704
RUS
1604
Юность Москвы
61
Хегай Иван
44129742
RUS
1592
Школа Анатолия Карпова
62
Кузьмичев Данила
RUS
1590
Свиблово
63
Ерохин Матвей
34192473
RUS
1586
Куркино
64
Трофимов Борис
44130082
RUS
1584
Школа Анатолия Карпова
65
Нур-Мухаметова Алиса
54117739
RUS
1576
Дворец
66
Соин Никита
34186988
RUS
1575
Бабушкинский
67
Чинейкин Евгений
34187909
RUS
1563
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
68
Сунгуров Степан
34182168
RUS
1554
Куркино
69
Зурабян Ваге
34187054
RUS
1551
Юность Москвы
70
Кушнаренко Егор
34185450
RUS
1550
Перово
71
Кондратьев Вадим
34187739
RUS
1549
Центральный дом шахматиста
72
Хуранов Айнар
44175566
RUS
1547
Этюд
73
Чарыков Данила
44175132
RUS
1537
ДЮСШ №58
74
Калинин Александр
44123647
RUS
1533
Южное Измайлово
75
Тюленев Леонид
44158181
RUS
1528
Дворец
76
Сивопляс Алексей
44130643
RUS
1524
Перово
77
Архипов Николай
44174896
RUS
1522
Школа Анатолия Карпова
78
Кирюшин Иван
44175574
RUS
1521
Юность Москвы
79
Анапиев Руслан
34181927
RUS
1517
Школа Анатолия Карпова
80
Шияфетдинов Даниил
44183348
RUS
1516
Тушино
81
Гансовский Савва
44111878
RUS
1512
82
Мамышев Никита
34187119
RUS
1507
Вадковский РМ
83
Прямиков Дмитрий
44100698
RUS
1504
Перово
84
Нейман Алексей
44175795
RUS
1500
Дворец
85
Титчук Максим
34172685
RUS
1500
Дворец
86
Ядренцев Илья
44175493
RUS
1497
Юность Москвы
87
Цыганков Дмитрий
RUS
1495
Перово
88
Максимов Дмитрий
54110661
RUS
1492
Перово
89
Ларин Вадим
44175671
RUS
1490
Юность Москвы
90
Ильюшин Тимофей
34184268
RUS
1482
Дворец
91
Панина Софья
44175841
RUS
1475
Юность Москвы
92
Павлов Марк
34178829
RUS
1467
93
Федоровский Александр
34160873
RUS
1460
Школа Анатолия Карпова
94
Дидбаридзе Мэри
44131364
RUS
1413
Перово
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları