Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 14:28:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Первенство России по шахматам среди девочек до 9 лет 2015 года
Zadnja izmjena30.05.2015 11:38:18, Creator/Last Upload: rybinskchess, Grachev, Yury V.
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Мутина Ксения
44148135
RUS
1315
Санкт-Петербург
2
Рядинская Елизавета
54121914
RUS
1281
Тверская область
3
Михеева Галина
44108320
RUS
1249
ЯНАО
4
Власова Олеся
54113067
RUS
1850
Воронежская область
5
Ткаченко Валерия
54158397
RUS
1850
Краснодарский край
6
Шубенкова Вероника
44124040
RUS
1850
Нижегородская область
7
Васильева Ольга
RUS
1650
Республика Саха (Якутия)
8
Городнова Ксения
RUS
1650
Волгоградская область
9
Дорофеева Екатерина
54128838
RUS
1650
Республика Мордовия
10
Зайцева Дарья
44158734
RUS
1650
Московская область
11
Иванчак Виталина
44160739
RUS
1650
Самарская область
12
Ильина Маргарита
54115914
RUS
1650
Камчатский край
13
Кильдишова Алина
44158661
RUS
1650
Владимирская область
14
Кузнецова Алиса
44173245
RUS
1650
Вологодская область
15
Лушникова Анна
44177844
RUS
1650
Саратовская область
16
Михайлина Ольга
44191995
RUS
1650
Тульская область
17
Михалевич Арина
44144571
RUS
1650
Тюменская область
18
Монгуш Милена
RUS
1650
Республика Тыва
19
Нагаева Алия
54152275
RUS
1650
Санкт-Петербург
20
Неволина Вера
44176449
RUS
1650
Краснодарский край
21
Нуриева Наиля
54146011
RUS
1650
Республика Татарстан
22
Оюн Саюди
RUS
1650
Республика Тыва
23
Плещева Дарья
44173504
RUS
1650
Ярославская область
24
Полято Ирина
54103231
RUS
1650
Мурманская область
25
Савранчук Мария
44173555
RUS
1650
Оренбургская область
26
Савченко Анастасия
54150035
RUS
1650
Ростовская область
27
Узинцева Дарья
44169426
RUS
1650
Москва
28
Фролова Алика
54159032
RUS
1650
Краснодарский край
29
Чулкова Дарья
RUS
1650
Волгоградская область
30
Шатковская Елизавета
44148801
RUS
1650
Санкт-Петербург
31
Якимова Злата
44173695
RUS
1650
Кировская область
32
Беспалова Полина
54107792
RUS
1450
Санкт-Петербург
33
Бизина Кира
44150296
RUS
1450
Ярославская область
34
Вишнякова Алисия
54103517
RUS
1450
Москва
35
Дорофеева Анна
RUS
1450
Московская область
36
Завиваева Эвелина
44127839
RUS
1450
Нижегородская область
37
Зимова Екатерина
RUS
1450
Новосибирская область
38
Ибраева Рина
44148763
RUS
1450
Республика Башкортостан
39
Куземцева Ирина
RUS
1450
Брянская область
40
Кузнецова Ольга
44140924
RUS
1450
Свердловская область
41
Кузнецова Юлия
44140932
RUS
1450
Свердловская область
42
Ли Дарина
44185057
RUS
1450
Ростовская область
43
Лучинкина Анастасия
34168777
RUS
1450
Москва
44
Макогон Елена
44142080
RUS
1450
Свердловская область
45
Мкртчян Сюзанна
RUS
1450
Тульская область
46
Оболенская Ангелина
RUS
1450
Ростовская область
47
Пак Полина
RUS
1450
Республика Саха (Якутия)
48
Петровская Ольга
54113024
RUS
1450
Белгородская область
49
Пикулева Виктория
RUS
1450
Республика Коми
50
Репкина Анастасия
RUS
1450
Вологодская область
51
Романенкова Екатерина
44181787
RUS
1450
Смоленская область
52
Семенова Екатерина
RUS
1450
Московская область
53
Скрипникова Елизавета
RUS
1450
Белгородская о
54
Спирина Виктория
54138833
RUS
1450
Нижегородская область
55
Тислицкая Диана
RUS
1450
Ростовская область
56
Тютюнова Софья
RUS
1450
Кировская область
57
Успенская Ксения
54167450
RUS
1450
Санкт-Петербург
58
Шабанова Полина
54159040
RUS
1450
Нижегородская область
59
Шведова Александра
54154782
RUS
1450
Москва
60
Шихалиева Ариана
RUS
1450
Республика Дагестан
61
Юнусова Даяна
44182333
RUS
1450
Тюменская область
62
Абашеева Янжима
RUS
1000
ХМАО-Югра
63
Абрамова София
54115833
RUS
1000
Свердловская область
64
Акоченок Анастасия
44183585
RUS
1000
Архангельская область
65
Албегова Саида
RUS
1000
РСО-Алания
66
Аминова Зарина
54145899
RUS
1000
Республика Татарстан
67
Ахметшина Анна
44158653
RUS
1000
Москва
68
Бакченко Анастасия
RUS
1000
Архангельская область
69
Белоусова Софья
54115078
RUS
1000
Кемеровская область
70
Беляева Анастасия
RUS
1000
Тверская область
71
Бодрых Майя
54160073
RUS
1000
Краснодарский край
72
Будрина Марина
RUS
1000
Архангельская область
73
Булатова Алина
44143001
RUS
1000
Свердловская область
74
Бухарова Полина
54168333
RUS
1000
Москва
75
Варламова Лилия
RUS
1000
Республика Саха (Якутия)
76
Галибина Милена
RUS
1000
Владимирская область
77
Голубева Лиана
54109256
RUS
1000
Калининградская область
78
Гургенидзе Александра
RUS
1000
Москва
79
Егай Анна
RUS
1000
Москва
80
Захаренко Ирина
54160260
RUS
1000
Москва
81
Захаренко Мария
54160278
RUS
1000
Москва
82
Зотова Виктория
54110742
RUS
1000
Москва
83
Иванова Александра
44143630
RUS
1000
Костромская область
84
Кекеева София
54139309
RUS
1000
Республика Калмыкия
85
Корнюшенко Ксения
44144555
RUS
1000
Свердловская область
86
Кочеткова Алина
54104670
RUS
1000
Костромская область
87
Курбанова Камилла
RUS
1000
Костромская область
88
Кучина Александра
RUS
1000
ХМАО-Югра
89
Малова Анна
54104696
RUS
1000
Костромская область
90
Матвеева Светлана
54163137
RUS
1000
Ивановская область
91
Миронюк Екатерина
RUS
1000
Москва
92
Михайлова Вера
RUS
1000
Московская область
93
Молчанова Нина
RUS
1000
Костромская область
94
Мутина Софья
54103894
RUS
1000
Санкт-Петербург
95
Неунывалова Екатерина
RUS
1000
Тверская область
96
Образцова Анастасия
54107814
RUS
1000
Санкт-Петербург
97
Образцова Виктория
54107822
RUS
1000
Санкт-Петербург
98
Образцова Ксения
54107830
RUS
1000
Санкт-Петербург
99
Олеск Камилла
RUS
1000
Новгородская область
100
Ораевская Нина
RUS
1000
Москва
101
Петрова Надежда
RUS
1000
Костромская область
102
Пивоварова Светлана
44173482
RUS
1000
Архангельская область
103
Пяпиева Айлана
54132266
RUS
1000
Республика Калмыкия
104
Саитбакиева Карина
RUS
1000
Костромская область
105
Смалева Вероника
RUS
1000
Рязанская область
106
Смирнова Алина
RUS
1000
Костромская область
107
Софинская Ника
44179537
RUS
1000
Москва
108
Степанова Маргарита
44173601
RUS
1000
Чувашская Республика
109
Сударкина Екатерина
44183860
RUS
1000
Хабаровский край
110
Тедеева Ольга
44120214
RUS
1000
Москва
111
Тиканадзе Вероника
44143702
RUS
1000
Костромская область
112
Тиканадзе Виктория
54104726
RUS
1000
Костромская область
113
Тихонова Дарьяна
RUS
1000
Костромская область
114
Устюжанина Виталина
RUS
1000
Костромская область
115
Федорова Олеся
54161347
RUS
1000
Москва
116
Целищева Варвара
RUS
1000
Кировская область
117
Чистякова Вероника
54157676
RUS
1000
Свердловская область
118
Чонская Полина
44178212
RUS
1000
Самарская область
119
Чучкова Злата
RUS
1000
Пермский край
120
Шевченко Таис
54154766
RUS
1000
Москва
121
Юрина Анастасия
RUS
1000
Пензенская область
122
Яшина Софья
RUS
1000
Новгородская область
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
masthead