Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 16:13:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
CUPA RESITA ed a X-a rapid 27.06.2015
Viimeisin päivitys28.06.2015 19:22:14, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 29)
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Tunaru Alexandru A.
1256432
ROU
2230
2
FM
Suciu Dinu-Simi
1203479
ROU
2209
3
Tincu Radu-Laurentiu
1205935
ROU
2193
4
Grozav Valeriu-Gheorghe
1205854
ROU
2152
5
Pachia Mihai
1211510
ROU
2152
6
Vuita Trifu
1250132
ROU
1972
7
Stroescu Gheorghe
1232924
ROU
1958
8
Bartha Andrei
1203088
ROU
1938
9
I
Berintan Teodor
1200623
ROU
1937
Csm Jiul Petrosani
10
Craciun Ovidiu
1207237
ROU
1934
11
Cijof Florin
1229737
ROU
1840
12
Irimia Horia-Ion
1221914
ROU
1812
13
Milian Marius-Daniel
1238531
ROU
1751
14
Papp Ferenc-Attila
1205390
ROU
1661
15
Korcsek Daniel-Cristian
1250027
ROU
1638
16
Buga Andru-Mihai
1226657
ROU
1633
17
Bichiceanu Dan-Radu
1230832
ROU
1615
18
Chitibea Horia-Lus
1240048
ROU
1598
19
Obsusta Stefan
1210815
ROU
1598
20
Tutuian Valentin
1225782
ROU
1568
21
Popescu Traian
1211226
ROU
1564
22
Izsak Andrei
1225316
ROU
1538
23
Streanga Eduard-Olivero
1242300
ROU
1478
24
Zglimbea Maria-Daria
1250140
ROU
1415
25
Astalos Iosif-Stefan
1234323
ROU
1396
26
I
Paduraru Ioan
1250086
ROU
1507
Cs Muncitorul Resita
27
I
Calomfirescu Ioan
1249959
ROU
1437
Cs Talbot Resita
28
CM
Manescu Tiberiu-Stefan
ROU
1350
Cs Muncitorul Resita
29
I
Stoica Gheorghe-Ovidiu
1222716
ROU
1345
Sah Club Cugir
30
III
Juravle Stefan
1253590
ROU
1166
Clubul De Sah Giroc
31
III
Rusulescu Iosif
ROU
1144
Cs Talbot Resita
32
III
Maidik Alexandru-Constantin
1250787
ROU
1131
Csm Jiul Petrosani
33
III
Craciun Marin
1249983
ROU
1126
Cs Talbot Resita
34
III
Gogu Vasile-Claudiu
1249991
ROU
1122
Cs Gloria Resita
35
III
Korcsek Alexandru-David
1250019
ROU
1114
Cs Talbot Resita
36
III
Dragila Ionut
1255126
ROU
1106
Cs Gloria Resita
37
II
Kovacs Iulia-Francesca
1250035
ROU
1084
Cs Muncitorul Resita
38
IV
Albescu Andreea-Monica
1256262
ROU
1045
Csm Jiul Petrosani
39
III
Salariu Madalin-Robert-Dumitr
ROU
1044
Cs Talbot Resita
40
Pascu Darian-Horia
ROU
1042
Acs Sah Club Vados Arad
41
IV
Beg Alina-Maria
ROU
1042
Cs Gloria Resita
42
Teicu David
1250116
ROU
1035
Cs Muncitorul Resita
43
Vorga Luka-Tomislav
1251503
ROU
1018
Cs Gloria Resita
44
Popescu Razvan-Andrei
ROU
1016
Csm Jiul Petrosani
45
Stingu Alin
1255150
ROU
1008
Cs Talbot Resita
46
Ivascu Rares-Petru
1255142
ROU
1006
Cs Gloria Resita
47
Baraitaru Cristian-Andrei
1249924
ROU
1001
Cs Talbot Resita
48
Baraitaru Ioana-Andreea
1249932
ROU
1001
Cs Talbot Resita
49
Birou Adrian Leonard
ROU
1001
Cs Talbot Resita
50
Birou Octavian Eduard
ROU
1001
Cs Talbot Resita
51
Costea Andrei Alexandru
ROU
1001
Cs Talbot Resita
52
Ivan Lois-Eunice
1255134
ROU
1001
Cs Talbot Resita
53
Muselin Daniela Rozeta
ROU
1001
Cs Talbot Resita
54
Olteanu Marian-Alexandru
1250078
ROU
1001
Cs Talbot Resita
55
Rain Ioan
ROU
1001
Cs Talbot Resita
56
Roman Mihai
1250108
ROU
1001
Cs Gloria Resita
57
Szvetlik Andreea-Alice
1248006
ROU
1001
Cs Victoria Nadlac
58
Trandafir Bruno-Alexandru
1250124
ROU
1001
Cs Talbot Resita
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot