Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2015 "MOTORGAS OPEN" - turnaj C open rating tournament with rating for FIDE

Poslední aktualizace02.08.2015 09:45:23, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14
TSERENDORJ BatsaikhanFUSA20498,040,051,57
22
BAGLAEV EvgeniyFRUS20807,543,553,56
370
NOVA MichaelaFwCZE18282222 Polabiny7,535,545,57
431
SEDLAK JiriFCZE1902Tj Jiskra Humpolec7,043,054,55
5129
MARKO DanielFCZE1740Sk Lokomotiva Brno7,042,552,05
666
MICHLIAN StefanFCZE18417,041,052,06
729
CACH JakubFCZE19102222 Sk Polabiny7,038,549,56
810
BOROVICKA BohumilFCZE1967Tj Tatran Koprivnice7,038,050,55
98
LUKONIN AndreyFRUS20187,037,548,55
1055
PULPAN MatejFU14CZE1861Sk 2222 Polabiny7,034,042,56
113
GHENG SimonaFwGER20696,541,052,05
1241
FILIPPI SimoneFITA18866,540,050,05
1320
OSHIONWU NeloFGER1925Ksv Rochade Goettingen6,539,050,56
1424
STUKHEIL MartinFCZE1917Sk Svetla Nad Sazavou6,539,050,55
1523
SVETLY JiriFCZE1919So Tj Dukla Praha6,539,050,06
16102
LUDVIK TomasFU14CZE17852222 Sk Pardubice6,539,049,06
1712
KIRSTE OlafFGER1961Esk Lok Soemmerda6,538,048,56
1885
SVANDA OndrejFU14CZE1801Tj Stefanydes Policka6,536,547,05
1911
FEDOTOV KonstantinFRUS19616,535,546,56
89
STSEPKINA KatsiarynaFwBLR18006,535,546,56
2133
BERANEK OndrejFCZE1896Jiskra Havlickuv Brod6,535,045,56
2221
SAUTKIN SergeyFRUS19226,534,546,05
231
SCHURAN SebastianFGER2100Sf Berlin6,534,043,55
2440
ZIEMANN ChristianFGER1887Sk Wildeshausen6,532,041,55
2522
IVANOV IgorFLAT1921Riga 13 School6,531,540,55
2642
IGUMNOV AlexandrFRUS18866,042,553,54
2728
TUTOV ValeriyFS60UKR19136,041,051,55
286
ANATSKIY AlexeyFUKR2027Darnitskiy Duts6,040,550,05
29209
DECHANT MaxFGER1584Sc Bavaria Regensburg6,039,051,05
309
ZHDANOVICH GennadyFRUS20046,039,049,54
31126
HALVARSSON GustavFSWE17446,038,549,05
3281
LYSENKO AlbinaFwUKR18056,038,048,04
3348
ROSIN JuliusFGER1875Ksv Rochade Goettingen6,037,047,55
3445
MEZLIK StanislavFCZE1881Sk Caissa Trebic6,037,047,04
35221
STSEPKINA YauheniyaFwU14BLR15526,037,046,05
36150
KOLPIN TimurFRUS17106,036,546,55
3718
SVUB JanFS60CZE1932Tj Lanskroun6,035,546,05
3834
BEKASOVS RihardsFU14LAT18936,035,044,55
39149
GREGOR JiriFCZE17116,034,544,55
4082
KLUCZNIK AndreFS60FRA18036,034,044,55
4113
KAZANTSEV ValentinFS60BLR1960558 Arz6,033,042,56
4247
ALWAELI LooayFIRQ1876Uddevalla Ss6,032,541,05
4372
FREIMAN MarkFS60ISR18276,032,041,05
44220
JIRICEK JakubFCZE1569Sokol Skalicka6,031,539,56
4587
GANTSOOJ GanzorigFU14MGL18005,541,552,55
4619
NETUSIL JakubFCZE1930Sk Usti nad Orlici5,539,050,05
4715
TERESCHENKO ValerijFRUS1955Desna5,539,050,04
4844
ZAYTSEV DmitryFRUS18865,538,549,55
204
TENGIS BoldbaatarFU14MGL15985,538,549,55
5030
RIEPING HeinerFGER1906Hagener Sv5,538,050,04
5117
FUCHS FrantisekFS60CZE1934Tj Dvur Kralove N. L.5,537,549,04
249
CHINGUUN SumiyaFU14MGL1440Tsagaan Bers5,537,549,04
5396
HARTOGH ChristianFGER1790Ksv Rochade Gottingen5,537,548,04
5454
DE CONINCK ErikFBEL18614 Pionnen Houthalen-Oost5,537,547,54
55101
EFFENBERGER AdamFCZE1785Sk Lokomotiva Brno5,537,047,05
5625
BORISOVS LeonidsFS60LAT19155,537,046,53
5732
TESAR PatrikFCZE1901Tj Sokol Nymburk5,536,546,04
5826
KOCUR MarcFBEL1915Philidor Genk5,536,046,54
5986
TATARINTSEV EgorFU14RUS18015,536,046,04
6035
DREHWALD ManuelFGER1892Ksv Rochade Gottingen5,535,545,55
6161
PYROWICZ JacekFS60GER1849Sv Wermelskirchen 19325,535,045,05
6251
ZIABARI MortezaFGER18715,535,044,55
6362
BRATUSZEWSKI JordenFBEL18434 Pionnen Houthalen-Oost5,535,044,04
6495
MILCHENKO ValeriiFRUS17915,534,544,05
6514
TURECEK VaclavFCZE1957Tj Svadov - Olsinky5,534,544,04
68
AUWENS MichelFNED1839Pion Groesbeek5,534,544,04
6798
BORUCHOVSKY RonFU14ISR17895,533,044,05
6884
PARHOMENKO MargaritaFwLAT1801Rigas Saha Ž?kola5,533,042,04
6943
SUDAREV IgorFS60RUS18865,532,542,54
7056
JUENEMANN MarcelFGER1860Sk Lehrte5,532,540,05
7188
NASUTA AndrzejFPOL18005,532,040,53
72104
RIHA VojtechFU14CZE17815,531,540,05
73109
LINHART JaroslavFCZE1777Tj Jiskra Havlickuv Brod5,530,539,55
7492
SEMJONOVS VsevolodsFLAT17975,530,040,04
7590
NEKVINDA MichalFCZE1798Sk Ortex-Reta Hradec Kralove5,529,539,05
76148
BROUSEK JanFCZE1715Sk Sokol Klatovy5,528,035,54
77145
LUSCENKOVS ArtjomsFLAT1720Riga 13. School5,039,050,53
78132
NEIMAN MaksFU14ISR17365,038,048,53
7971
PECNIK PrimozFSLO1828Ss Kc Kud5,037,548,04
80196
GLOSER DavidFU14CZE1613Sk Lipa5,037,048,53
81144
SVITIL RadekFCZE1721Sk Rapid Pardubice5,037,047,54
8249
FEJTEK PetrFCZE1874Sk Kladno5,037,046,03
8350
WIESNER AlexanderFU14GER1874Karlsruher Sf 18535,035,545,54
84195
NGUYEN DANG LukasFGER1615Sk Koenig Plauen5,035,545,53
85122
NGUYEN Thai Dai VinhFU14CZE1758Mss Interchess5,035,043,54
8676
SCHOENFELDER FelixFGER1814Sv Wermelskirchen 19325,034,544,53
877
GIACOMELLI BerndFS60GER20235,034,543,54
8894
JUNK PhilippFGER17935,034,543,04
89229
CEJDA CeciliaFwU14GER1521Sg Aufbau Elbe Magdeburg5,033,543,03
90205
KUMPEN JonaFBEL15974 Pionnen Houthalen-Oost5,033,043,54
262
ALTENDEITERING ThomasNGER1875Sf St. Johannes Spelle5,033,043,54
925
VODICKA PavelFCZE20305,033,042,03
93127
PAUL PeterFS60GER1743Sk Koenig Plauen5,033,040,52
9427
SEELE HartmutFS60GER1913Sv Medizin Erfurt5,032,542,52
9563
DUBINSKY AlexanderFS60RUS18425,032,542,04
9683
MARCINKO PatrikFCZE18025,032,541,54
97214
HELMRICH DanielFGER1578Sk Koenig Plauen5,032,541,53
98199
SAMMET DominikFU14GER1605Sc Bavaria Regensburg5,032,041,54
9973
RAIMAN TomFCZE1819Tj Vokd Ostrava-Poruba5,032,040,51
10052
OTT IanFGER1870Sc Bavaria Regensburg5,031,542,55
10158
LUBAN PeterFS60GER1855Sk Koenig Plauen5,031,540,52
102115
LORENC AdamFCZE1765Tj Spartak Letohrad5,031,539,54
10360
OBERHOFER PeterFGER1852Sc Bavaria Regensburg5,030,540,54
10480
HOFFMANN LennardFU14GER1805Sv Merseburg5,030,538,55
105117
SILL OlafFGER1764Sc Borussia 1920 Friedrichsfelde5,030,040,04
10657
GORSIC JureFSLO1856Sd Gorenjka Lesce5,030,039,05
10775
NEHYBA MartinFU14CZE1816Tj Sokol Skalicka5,030,039,03
10859
SCHAEFER PatrickFGER1853Sv Wermelskirchen5,030,038,53
157
VOREL BohuslavFCZE16952222 Sk Polabiny5,030,038,53
11093
GABRIEL PatrikFCZE1796Tj Auto Skoda Mlada Boleslav5,030,038,04
119
SPACEK MarcelFSVK1759Sk Osuske5,030,038,04
11299
GEILFUSS ValentinFS60GER17891872 Schwaebisch-Gmuend5,029,537,05
113164
KOZLOV ValentinFBLR16815,029,036,55
114242
FANIN ErikFGER1482Bsv 63 Chemie Weissensee5,028,538,54
115271
WETZLER SophiaNwGER1483Sc Bavaria Regensburg5,028,537,04
11638
NGUYEN Alex Dac-VuongFU14GER18895,028,537,03
117163
HEMPEL KevinFGER16845,027,535,54
118147
MARHAN FrantisekFS60CZE1716Tj Jiskra Zruc N/Saz5,026,535,05
119120
JANKO JanFCZE1758Sk Rapid Pardubice5,024,531,04
12046
SODOMKA AdamFCZE1878Tj Stefanydec Policka4,538,047,04
121142
GORDIEVICH LarisaFwLAT1723Riga School4,537,549,03
122224
KUECK ArturFU14GER15424,537,047,53
123156
GHENG DominikFU14GER16974,536,046,54
124188
PTACEK JanFCZE1635Tj Jiskra Humpolec4,535,545,54
12591
GOLUBEVA MarijaFwLAT1797Rigas Saha Ž?kola4,535,545,04
126125
PAPPERT FlorianFCZE1746Hagener Sv4,535,045,03
127198
KOCH ElisabethFwGER1606Bsv 63 Chemie Weissensee4,534,544,53
266
CICI OsmanNGER1634Sv Wermelskirchen4,534,544,53
129255
SAIF AhmedFU14UAE1370Sharjah Chess Club4,534,544,04
130252
SEMMELMAIER ArthurFGER14074,533,043,03
13197
TAJOVSKA MartinaFwCZE1790Sokol Bustehrad4,533,042,53
128
KRASA MarekFCZE1741Ddm Trebechovice Pod Orebem4,533,042,53
133216
SCHEFFNER JarnoFGER15714,532,543,04
134177
ESCHHOLZ DarioFGER1658Sk Wildeshausen4,532,542,54
135263
SCHAINK DaanNNED1768Vas Amsterdam4,531,541,53
13637
BANDT JochenFGER1889Sk Koenig Plauen4,531,540,53
137176
SHILNIKOV AntonFU14RUS16594,531,040,03
13864
SIMKIN AlexanderFS60RUS1842Sc Profkom Npp Energu4,530,540,03
139251
KOROLEWICZ PawelFU14POL1423Ksz Polonia Wroclaw4,530,539,54
140158
GRESSMANN HannaFwGER1694Bsv 63 Chemie Weissensee4,530,539,53
141166
RUZICKA VaclavFCZE1680Ddm Praha 64,530,038,54
142134
FABIUNKE JakobFGER1734Bsv 63 Chemie Weissensee4,529,537,04
143203
ITGELT KhuyagtsogtFU14MGL16004,528,536,54
144185
ZOZULIN RuslanFGER16384,528,536,53
145264
PEUTLER HansNGER1729Sc Bavaria Regensburg4,528,536,52
146100
SANDNER HeikeFwGER1789Sk Koenig Plauen4,528,037,02
14777
STERN PhilippFGER1814Tv Eiche Horn4,527,535,54
148110
PAPACEK MilosFCZE1777Tjspartak Letohrad4,527,534,04
149123
PALLA StanislavFS60CZE1758Tj Lanskroun4,527,036,03
150227
VAVRINKOVA EliskaFwU14CZE1533Sk Lokomotiva Brno4,526,534,53
151186
SAJDL JanFCZE1637Sk Ad Jicin4,526,034,54
15278
HRADSKY Ales JrFCZE1812Sk Prostejov4,525,532,54
153113
TOWSE Mark JohnFCZE17714,524,032,04
154135
GHENG HanneloreFwGER17314,036,543,54
155172
KVAPIL PetrFS60CZE1667Sk Bohemia Pardubice4,036,046,53
156215
GRAF LucasFU14GER1574Sk Koenig Plauen4,035,546,52
157155
SCHAFFER DavidFCZE1704Tj Stefanydes Policka4,035,044,54
158217
JIRICEK VojtechFU14CZE1570Sokol Skalicka4,034,545,53
159143
GHENG ChristianFGER17214,034,043,54
160103
GAGARKINE NikolayFS60RUS1783Saratov4,033,544,03
161131
SVIDA RostislavFCZE1738Tj Dvur Kralove N/L4,033,543,02
16274
NAJDZIONEK BoleslawFS60POL18184,033,042,54
163161
MATOUS PavelFCZE1689Sk Slavoj Litomerice4,033,041,54
164171
GLASER MaximilianFGER1676Hagener Sv4,032,542,03
165169
SVEC LudekFS60CZE1678Tj Desko Liberec4,032,541,53
166237
SZULC PatrycjaFwU14POL1487Ksz Polonia Wroclaw4,032,541,03
16779
WAGNER SwenjaFwGER1809Sv Gryps4,032,041,53
16865
HEYMANN WalterFS60GER1841Sv Fortschritt Grossharthau4,032,041,04
169133
SPITSYN MikhailFS60RUS1735Ramenskoe4,032,041,03
230
CONGALTON David GFSCO1521Greenwood4,032,041,03
171141
TER STAL SvenFU14GER17244,031,541,02
17216
ZIGMUND DavidFCZE1939Ddm Sokol Nymburk4,031,039,52
173152
BOTVINNIK RomanFS60ISR1706Tzoran4,031,039,03
191
VOLANINOVA SarkaFwCZE1630Sk Svetla Nad Sazavou4,031,039,03
175114
ZEJDLIK PatrikFCZE1766Polabiny 2222 Sk4,030,540,03
176211
KUSA JakubFU14CZE15834,030,539,53
177167
VEESTRAETEN BramFBEL1680Neerpelter4,030,539,52
174
CEJDA MoritzFGER1660Usc Magdeburg4,030,539,52
179258
OMAR MOHAMMAD Al TaherFU14UAE1344Sharjah Chess Club4,030,538,54
180154
VITOVA AnnaFwU14CZE1706Tj Sokol Hradec Kralove4,030,538,53
181168
KOPECKY VaclavFCZE1679Tj Stefanydes Policka4,029,537,03
182248
MOSALLAM MohammadFU14UAE1443Sharjah Chess Club4,029,038,02
183165
RANGE FelixFGER1680Svm Wilkan-Hasslau4,029,037,52
184272
SUHR DanielNGER1480Sk Koenig Plauen4,029,037,51
185240
HOMOLKOVA IvanaFwCZE1484Sk Svetla Nad Sazavou4,029,037,03
186212
HOSTASA PetrFCZE1582Tj Silon Sezimovo Usti4,029,036,52
187184
SEYFFERT TimFGER1638Sk Koenig Plauen4,028,536,54
188108
BIZA MiroslavFS60CZE1777Tatra Koprivnice4,028,536,53
189121
MUENSTERMANN ClaudiaFwGER17584,028,037,02
190235
NICKLAUS TimmFGER1504Sk Koenig Plauen4,028,035,03
191116
STODOLA JakubFCZE17654,027,035,53
19239
ZACHARIAS MiroslavFS60CZE1888Sk Caissa Trebic4,027,033,53
193213
WELZ JoshuaFGER1582Sc Aurich4,026,033,02
194265
RENNER WolfgangNGER1702Sv Medizin Erfurt4,025,534,53
195124
KOWALSKI Ben WitoFU14GER17524,025,531,52
196107
MAR TomasFCZE1779Klub Sachistu Ricany 19254,022,530,54
197146
PERUTKA TomasFCZE1717Sk Lokomotiva Brno3,538,047,03
198192
KACZMARCZYK JakubFPOL1622Cooper Knight Lubin3,536,046,02
199175
DIRKING SvenFGER1659Sv Wermelskirchen3,533,042,02
200105
VIT JakubFCZE1781Sk Ortex-Reta Hradec Kralove3,532,042,03
201218
LOHRMANN TabeaFwU14GER1570Sf Sassbach3,532,041,51
202118
VONHOFF JoergFS60GER1763Blau-Weiss Buchholz3,532,041,02
203180
HOERKNER NicoFU14GER1646Sk Koenig Plauen3,531,541,02
204159
OBERHOFER MarieFwGER1694Sc Bavaria Regensburg3,531,041,03
205269
DIDERLE KonstantinNU14GER15153,531,040,02
206136
RASKIN TalFISR1728Rishon Le Zion3,530,539,02
202
PETERSOHN SadkoFGER1601Vfb Schach Leipzig3,530,539,02
208210
FRYDA DominikFCZE1584Sk Lokomotiva Brno3,530,038,52
209160
BOETTGER Christian Dr.FS60GER1693Sk Koenig Plauen3,529,538,02
210111
HERMES FrankFGER1775Sv Wermelskirchen 19323,529,038,02
211236
GOLDENBAUM TobiasFGER1495Sc Eintracht Berlin3,529,037,52
243
HAMAD EssamFU14UAE1471Sharjah Chess Club3,529,037,52
213112
BUK PavelFCZE1772Sokol Bustehrad3,529,036,53
214207
MILFORT VaclavFS60CZE1588Lokomotiva Zabreh3,528,536,53
21553
ESHUIS HansFNED1863Uvs Nijmegen3,528,036,01
216190
STETZ JanFS60CZE16333,528,035,53
217228
BRUNNER SophiaFwU14GER1525Hagener Sv3,527,536,02
218181
FESSELIER ChelseaFwU14GER1639Osg Baden-Baden3,527,034,53
219206
VALENTA LukasFCZE1597Oaza Praha3,527,034,02
220151
REHUREK JiriFS60CZE1709Sk Bystrc Oilers3,526,535,01
221244
SVANDA AdamFU14CZE1465Tj Stefanydes Policka3,525,533,02
222137
BALAZS KataFwGER1725Hagener Sv3,524,032,02
223200
SUCHARDA TomasFU14CZE1602Sk Ortex-Reta Hradec Kralove3,523,031,02
224130
VAN DER VEEN AnneFNED17393,522,029,51
225182
PARK FrankFS60SCO16383,031,538,52
226241
RICHTEROVA JulieFwU14CZE1483Sachy Zastavka3,031,041,02
227140
SVEDA FrantisekFS60CZE1725Tj Skp Valdice3,031,040,53
22869
HORATSCHEK PeterFGER1832Sv Medizin Erfurt3,030,539,52
229223
ZMATLIK TomasFCZE1546Tj Auto Skoda Mlada Boleslav3,030,037,03
230197
NOVAK PetrFS60CZE1607Sk Sachy Chlumec3,029,539,51
231139
KRIVOBORODOV VasilyFS60GER17253,029,037,52
232226
SKRIVANEK MichalFCZE1535Sk Lokomotiva Brno3,028,536,03
233189
LANGR JiriFS60CZE1634Sk Ortex-Reta Hradec Kralove3,028,037,03
234208
KUBELOVA SonaFwCZE15853,027,534,02
235250
KYRYLKO VadymFUKR14243,027,035,01
236259
RASHID ShaeriFU14UAE1343Sharjah Chess Club3,027,034,53
237162
KELLNER ReneFGER1686Schachverein Briesen E.V.3,026,034,03
238234
BARGSTEN JustusFU14GER15073,026,033,52
239170
MRAZ PavelFS60CZE1677Skp Valdice3,025,533,00
240183
PUCHOLT MartinFCZE1638Tj Sokol Lany3,025,532,52
241277
SOKOLOVSKY Yahli*U14ISR10003,024,532,01
242275
MAJCHRZAK Przemyslaw*POL10003,024,030,53
243201
KREJCI JanFS60CZE1601Polabiny 22223,023,530,02
244270
DEHNER ChristianNGER1485Vfb Schach Leipzig3,023,030,02
245225
SALZMANN JanFGER1541Sk Lehrte3,022,529,02
246268
HARCUBA AdamNU14CZE1519Tj Auto Skoda Mlada Boleslav3,021,529,52
247256
VON JAN LenaFwU14GER13643,021,527,02
248178
HAJSMAN MartinFCZE1653Karlovarsky Sk Tietz2,533,543,51
249153
GROENEGRES ThomasFGER1706Sg Benrath 19242,530,541,00
250193
BASS HarijsFLAT1618Riga 13.School2,530,039,02
251194
SCHOEPPE ChristianFGER1616Sg Weissensee2,529,039,02
25267
PERIK AloisFS60CZE1841Tj Marianske Hory2,529,038,01
253219
ROITZSCH MarioFGER1570Sc Sachsenring2,529,035,51
254138
BRHLIK AntoninFS60CZE1725Tj Kavalier Sazava2,528,537,52
255187
VASEK RostislavFS60CZE1636Sk Sigmia Olomouc2,527,535,01
256247
ELIAS JakubFCZE1444Tj Auto Skoda Mlada Boleslav2,527,033,02
257253
KOCI TomasFU14CZE1393Sk Lojkomotiva Brno2,526,033,51
258260
GABRIELOVA MarketaFwU14CZE1312Tj Auto Skoda Mlada Boleslav2,526,033,01
259233
CHEKLETSOVA DaryaFwU14RUS15112,525,532,02
260245
KOKRDA StanislavFCZE1464Sk Svetla Nad Sazavou2,029,538,52
261239
DENZ AnnikaFwGER1484Neumuehl2,028,536,52
262222
DECHANT JohannaFwGER1546Sc Bavaria Regensburg2,027,535,52
263238
SCHOEBEL ThomasFGER1486Sc Huemmling2,026,533,02
264231
ZABEHLICKY JiriFCZE1520Sk Cesky Brod2,025,533,01
265246
MORAWE DavidFGER14602,025,532,50
266254
HERBUT MaciejFPOL1371Cooper Knight Lubin2,023,029,51
267261
GIANNOULAKI ErmofiliFwU14GRE10212,022,529,01
268267
GLOECKNER HeleneNwGER1559Sv Medizin Erfurt2,021,527,02
269257
ABDULRAHMAN MOHAMMAD Al TaherFU14UAE1354Sharjah Chess Club2,021,027,02
270179
ROESSLER Jens-HagenFGER1653Sc 1994 Oberland2,020,528,51
271273
HARCUBA JanNCZE1296Tj Auto Skoda Mlada Boleslav2,018,524,51
27236
PORTYCH VaclavFS60CZE1891Sk Lipa1,528,536,01
273106
BILEK VaclavFCZE17801,525,031,51
274232
SUCHOMEL JaromirFCZE1513Sk Svetla Nad Sazavou1,521,527,00
275276
OBIED Teem*U14SYR10001,022,530,00
276274
BIANCHIN Gabriele*ITA10001,021,528,00
277173
MALY PetrFCZE1661Sk Sokol Vysehrad0,021,027,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement