Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 05:19:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
Открытый Чемпионат Свердловской области по шахматам среди мужчин
Ultima actualizare09.08.2015 12:40:40, Creator/Last Upload: Ural chess Academy
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
1
IM
Ivanov Andrew
4188080
RUS
2406
2
Inozemtsev Sergei
24129690
RUS
2362
3
IM
Ogloblin Nikolay
4139658
RUS
2347
4
Zasukhin Vadim
4123450
RUS
2318
5
FM
Fakhrutdinov Timur
24176702
RUS
2305
6
Mykota Sergey
4178513
RUS
2260
7
Pastukhov Leonid
4106318
RUS
2259
8
Gilev Sergey
4176839
RUS
2232
9
FM
Motyliov Anatoly
4129865
RUS
2228
10
FM
Menshikov Alexander
4183118
RUS
2203
11
FM
Yuferev Oleg
4131720
RUS
2185
12
Ibragimov Baterzian
24139327
RUS
2151
13
Sharipov Aidar
24139360
RUS
2149
14
Logachiov Aleksandr
24123706
RUS
2148
15
Pecherkin Alecsey
4139666
RUS
2145
16
Tataurov Andrey
34132063
RUS
2125
17
Babanov Aleksandr
24117412
RUS
2117
18
Maltyz Nicolay
4178505
RUS
2117
19
Fedotov Alexey
24179930
RUS
2081
20
Shadrin Anton
4158881
RUS
2068
21
Marievich Alexandr
4188152
RUS
2053
22
Mishin Viacheslav
24198366
RUS
2029
23
Demenshin Mikhail
24126861
RUS
2018
24
Kuznetsov Igor
24191159
RUS
2013
25
Matskevich Ivan
34191930
RUS
2002
26
WFM
Rassokhina Ekaterina
24117978
RUS
1992
27
Chizhov Alexey
24192112
RUS
1983
28
Burkov Ivan
34191914
RUS
1971
29
Korolkov Evgeni
24124710
RUS
1961
30
Korobov Nikolai
4106210
RUS
1945
31
WFM
Nikulina Alena
4172051
RUS
1904
32
Sokolov Roman
24149098
RUS
1878
33
Dolgaeva Evgenia
24174564
RUS
1874
34
Biktimirov Alexandr
44154593
RUS
1856
35
Myakota Artem
34134457
RUS
1844
36
Aukhatov Roman
44150768
RUS
1811
37
Akhtariev Andrey
34112275
RUS
1805
38
Garifullina Leya
34127035
RUS
1800
39
Lachihin Anton
44140843
RUS
1778
40
Karabet Evgeniu
54105412
RUS
1744
41
Dzichi Liu
44140282
RUS
1738
42
Ketov Daniil
44115539
RUS
1727
43
Nemeika Evgeny
24176001
RUS
1685
44
Sysoev Yegor
44194676
RUS
1685
45
Filippova Margarita
34199680
RUS
1669
46
Dorofeev Denis
34149098
RUS
1626
47
Kombarov Mikhail
34196886
RUS
1617
48
Belov Danila
44140894
RUS
1588
49
Maltyz Nikita
44102488
RUS
1503
50
Solovyev Miroslav
44140320
RUS
1466
51
Safiullin Alexandr
34196959
RUS
1444
52
Bazukin Michail
34149071
RUS
0
53
Egorov Vladimir
34131997
RUS
0
54
Iljenko Sergey
34167681
RUS
0
55
Kuznetsov Aleksej
34196894
RUS
0
56
Lisitsky Egor
54189047
RUS
0
57
Melnik Alexandr
54189080
RUS
0
58
Nikonov Vasiliy
34112356
RUS
0
59
Pimenov Sergey
54189098
RUS
0
60
Semenov Anatoliy
54189101
RUS
0
61
Surovtsev Aleksander
54189063
RUS
0
62
Tereshenko Alexander
34154679
RUS
0
63
Tregubchenko Aleksey
54189055
RUS
0
64
Zhemanov Yanis
54189071
RUS
0
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use