Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 11:31:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
IV Sigulda District Open Rapid Chess Championship
Son güncelleme04.10.2015 14:07:22, Oluşturan/Son Yükleme: Riga Chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
GM
Neiksans Arturs
11601388
LAT
2566
Riga
2
GM
Kveinys Aloyzas
12800040
LTU
2537
Vilnius
3
IM
Kantans Toms
11602945
LAT
2522
Garkalne
4
IM
Meskovs Nikita
11602740
LAT
2500
Riga
5
GM
Miezis Normunds
11600136
LAT
2473
Olaine
6
IM
Sveshnikov Vladimir
11601884
LAT
2463
Riga
7
IM
Krivonosov Oleg
11600349
LAT
2461
Daugavpils
8
IM
Berzinsh Roland
11600357
LAT
2450
Ropazi
9
NM
Nikolajev Denis
11601493
LAT
2381
Riga/Sigulda
10
FM
Krupenski Juri
4501101
EST
2377
Tallinn
11
MK
Bernotas Arturs
11601426
LAT
2368
U20
Riga
12
NM
Mustaps Matiss
11602295
LAT
2350
Riga
13
IM
Antoms Guntars
11601469
LAT
2325
Riga
14
WGM
Rogule Laura
11601876
LAT
2323
w
Riga
15
NM
Kretainis Kristaps
11602163
LAT
2300
Riga
16
NM
Jankovskis Guntis
11600551
LAT
2294
Jekabpils
17
MK
Dubrovin Robert
4501829
EST
2271
Tallinn
18
WIM
Kantane Anna
1135988
POL
2231
w
U20
Garkalne
19
FM
Krustkalns Kristaps
11602686
LAT
2218
Carnikava
20
FM
Schuls Olev
4500849
EST
2178
Tallinn
21
MK
Saksis Juris
11607084
LAT
2178
60+
Limbazi
22
MK
Laizans Aivars
11603348
LAT
2168
Riga
23
NM
Daudzvardis Janis
11600160
LAT
2162
70+
Ogre
24
MK
Malyshev Roman
24105325
RUS
2153
Pskov
25
WFM
Chernyak Viktoria
24165956
RUS
2139
w
U18
St.Petersburg
26
MK
Petrovskis Olegs
11603186
LAT
2137
U18
Riga
27
MK
Indricans Olgerts
11603305
LAT
2135
Rezekne
28
MK
Berzinsh Ivars
11600764
LAT
2130
Liepaja
29
MK
Drilins Andris
11606983
LAT
2112
Salaspils
30
MK
Parkkinen Jyrki
502375
FIN
2103
Helsinki
31
MK
Stabulnieks Klavs
11603984
LAT
2103
U16
Riga
32
NM
Visockis Janis
11600870
LAT
2102
75+
Riga
33
FM
Ozolins Aris
11601671
LAT
2100
Liepaja
34
MK
Semjonovs Ilja
11604263
LAT
2081
U14
Riga
35
MK
Mierins Eriks
11603178
LAT
2068
Riga
36
MK
Kovalevsky Stanislav
13508598
BLR
2054
U16
Minsk
37
MK
Kurpnieks Vairis
11602074
LAT
2046
Skriveri
38
MK
Jekabsons Ivars
11605359
LAT
1994
Sigulda
39
MK
Daugerts Janis
11602872
LAT
1990
Ogre
40
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
1988
Plavinas
41
MK
Bekasovs Rihards
11606029
LAT
1967
U14
Riga
42
MK
Kolesnikovs Ivans
11602244
LAT
1961
Riga
43
MK
Isakovs Janis
4668030
LAT
1946
Ventspils
44
I
Saksis Ivo
11602937
LAT
1942
Limbazi
45
MK
Gercans Visvaldis
11604301
LAT
1931
Sigulda
46
I
Lielmezs Girts
11600500
LAT
1930
Malpils
47
I
Birgelis Janis
11605316
LAT
1929
Sigulda/ Riga
48
MK
Kirsbergs Girts
11603500
LAT
1909
Jekabpils
49
MK
Sinauridze Simons
11604468
LAT
1909
U16
Riga
50
I
Petrovs Jaroslavs
11604379
LAT
1908
U14
Riga
51
MK
Batashevs Arsens
11603593
LAT
1907
U14
Riga
52
MK
Jazdanovs Aleksandrs
11604492
LAT
1896
U12
Riga
53
MK
Semjonovs Vsevolods
11604271
LAT
1891
U16
Riga
54
I
Ivanovs Viktors
11603941
LAT
1890
Riga
55
MK
Selivanovs Anatolijs
11603402
LAT
1876
60+
Malpils
56
I
Antonivs Vladislavs
11604484
LAT
1857
U14
Riga
57
I
Pomahs Martins
11603976
LAT
1837
Riga
58
MK
Golubeva Marija
11601582
LAT
1829
w
U18
Riga
59
MK
Breikss Peteris
11602660
LAT
1818
Koknese
60
I
Smits Gundars
11605510
LAT
1813
Rujiena
61
I
Grigorjevs Arsenijs
11606282
LAT
1806
70+
Vangazi
62
I
Markus Viktors
11607602
LAT
1792
75+
Valmiera
63
I
Senkans Antons
11605480
LAT
1785
70+
Valmiera
64
I
Mitenieks Matiss
11606363
LAT
1759
Cesis
65
I
Vernuks Vjaceslavs
11605979
LAT
1744
Ventspils
66
I
Haciveli Zubeirs
11603488
LAT
1741
U18
Jekabpils
67
I
Burkevica Ilze
11605642
LAT
1729
w
Kuldiga
68
I
Bogorods Daniels
11604182
LAT
1719
U16
Jekabpils
69
I
Gudovskis Konstantins
11609753
LAT
1703
Riga
70
I
Karpovs Sergejs
11606312
LAT
1702
Vangazi
71
I
Plitnieks Janis
11604840
LAT
1698
70+
Limbazi
72
I
Lebedevs Jevgenijs
11604085
LAT
1690
60+
Riga
73
I
Zvans Maris
11600667
LAT
1688
60+
Riga
74
I
Zeltins Peteris
11606460
LAT
1684
75+
Limbazi
75
I
Sarnovska Eira
11603003
LAT
1681
w
U18
Jekabpils
76
I
Vasilkovs Aleksandrs
11608412
LAT
1637
Rezekne
77
I
Liepins Vitauts
11605413
LAT
1626
80+
Limbazi
78
MK
Silmalis Janis
11602813
LAT
1619
Riga
79
I
Golsta Madara
11607386
LAT
1618
w
U12
Riga
80
I
Tamanis Anzelms
11606436
LAT
1616
80+
Valmiera
81
I
Ozols Andris
11605456
LAT
1613
Riga
82
I
Hemmelis Viesturs
11605332
LAT
1607
70+
Valmiera
83
I
Kovada Vadims
11607068
LAT
1600
Jurmala
84
I
Bagirov Eldar
11608811
LAT
1595
Liepaja
85
I
Juskans Artis
11607025
LAT
1593
Saulkrasti
86
I
Vitins Janis
11610069
LAT
1591
Sigulda
87
I
Bautris Aivars
11603240
LAT
1587
Sigulda
88
I
Mushkey Boris
11610026
LAT
1580
60+
Sigulda
89
I
Malnieks Karlis
11604204
LAT
1573
U14
Jekabpils
90
I
Jansons Valdis
11609966
LAT
1546
Sigulda
91
I
Dvornikovs Aleksandrs
11611103
LAT
1545
60+
Riga
92
I
Murnieks Zigmunds
11605430
LAT
1541
80+
Limbazi
93
I
Vissarionovs Artjoms
11604956
LAT
1532
U10
Riga
94
I
Pomahs Ziedonis
11603194
LAT
1519
65+
Riga
95
I
Simansons Edgars
11610042
LAT
1517
Allazi
96
I
Golsta Ramona
11607394
LAT
1514
w
U12
Riga
97
I
Nuksa Kaspars
11604212
LAT
1417
U16
Jekabpils
98
I
Magone Andris
11608072
LAT
1415
70+
Valmiera
99
I
Leonovs Jegors
11607289
LAT
1402
U12
Daugavpils
100
I
Makarau Yauheni
13512676
BLR
1383
U12
Minsk
101
I
Gruznins Leons
11606290
LAT
1375
70+
Sigulda
102
I
Pontis Stanislav
34185094
RUS
1312
U12
Moscow
103
MK
Harlinska Sandra
11608765
LAT
1543
w
S50
Sigulda
104
I
Rubulis Imants
11612444
LAT
1350
Ogre
105
II
Nijazi Lina
11612541
LAT
1250
Jekabpils
106
III
Curiceva Samanta
11612436
LAT
1150
U18
Jelgavas novads
107
III
Kanbergs Gunars
11612428
LAT
1150
Amatas novads
108
III
Miglinieks Maris
11610018
LAT
1150
U18
Sigulda
109
III
Vanags Renars
11612410
LAT
1150
Sigulda
110
IV
Anspoks Linards
11612525
LAT
1050
U12
Sigulda
111
IV
Gercans Krisjanis
LAT
1050
Sigulda
112
IV
Kadikis Niklavs
11612517
LAT
1050
U16
Sigulda
113
IV
Krauja Marta
11612509
LAT
1050
w
U16
Sigulda
114
IV
Lielmanis Karlis
11612452
LAT
1050
U10
Ligatne
115
IV
Podajurovs Daniels
11612487
LAT
1050
U16
Sigulda
116
IV
Strods Rudolfs Aleksandrs
11612460
LAT
1050
U16
Sigulda
117
IV
Taupmane Katrina
11612479
LAT
1050
w
U14
Sigulda
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları