Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 19:04:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
"Globus - open, Cup Independence-2015-A"
Viimeisin päivitys22.08.2015 12:34:51, Creator/Last Upload: Oleg Tovchyga
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
IM
Pavlov Sergey
14114330
UKR
2462
2
IM
Polyakov Maxim
14118122
UKR
2455
3
IM
Golichenko Ilija
14117223
UKR
2421
4
IM
Shkuran Daniil
14106248
UKR
2417
5
IM
Grinev Valeriy
14117517
UKR
2403
6
IM
Vetoshko Volodymyr
14122480
UKR
2403
7
IM
Polivanov Anatoliy
14109468
UKR
2399
8
Bordovsky Vladimir
14118467
UKR
2399
9
FM
Vorontsov Pavlo
14116367
UKR
2396
10
IM
Maly Alexey
14103184
UKR
2388
11
Budnikov Oleg
14107945
UKR
2375
12
GM
Sharapov Evgeny
14103133
UKR
2367
13
FM
Skliarov Viktor
14106736
UKR
2359
14
IM
Grekh Andrey
14112418
UKR
2358
15
WGM
Kalinina Olga
14117258
UKR
2351
16
Taborov Boris
14100347
UKR
2346
17
FM
Stavroyany Sergey
14110229
UKR
2341
18
WFM
Osmak Iulija
14101602
UKR
2338
19
Starozhilov Leonid
14106752
UKR
2328
20
FM
Malyi Viacheslav
14123983
UKR
2315
21
IM
Panchenko Alexandar G
14100398
UKR
2288
22
WGM
Gutsko Anastasia
14110563
UKR
2277
23
WIM
Dolzhykova Kateryna
14113414
UKR
2253
24
FM
Naboka Sergey
14123452
UKR
2251
25
Omelja Artem
14119846
UKR
2243
26
IM
Pesotskyi Vitalii
14101157
UKR
2233
27
Samosiuk Viktor
14136805
UKR
2231
28
Krykun Yuriy
14140667
UKR
2226
29
WFM
Buksa Nataliya
14123622
UKR
2218
30
Popovkin Petro
14119331
UKR
2216
31
Grebeniuk Semen
14117509
UKR
2199
32
Dzupin Dmitry
14110687
UKR
2178
33
Smachenko Vasily
14103281
UKR
2173
34
Nogin Nikolai
14105357
UKR
2172
35
Troshchenko Vladimir
14110717
UKR
2165
36
Maliutin Oleksandr
14138964
UKR
2163
37
FM
Somoff Abdo
5300754
LBN
2149
38
Malienko Alexander
14103265
UKR
2125
39
WFM
Tarleva Vira
14116693
UKR
2123
40
Malakhov Kirill
14140810
UKR
2116
41
Yanichkin Artur
14132460
UKR
2114
42
Chuzhba Vitaly
14148021
UKR
2112
43
Khabinets Ivan
14115980
UKR
2112
44
Lukiyanchuk Vladislav
14127113
UKR
2111
45
Korduban Valerij
14121824
UKR
2103
46
Kovalenko Vladimir N.
14117282
UKR
2096
47
FM
Ataiev Azat
14122316
UKR
2093
48
Bezkorovaina Mariia
14116324
UKR
2091
49
IM
Matorin Evgeny
4137159
RUS
2090
50
Karnaukh Anatolij
14107171
UKR
2087
51
Belous Mikhail
14127555
UKR
2080
52
Medvedyk Vasyl
14137143
UKR
2080
53
WFM
Korniyuk Mariya
14118874
UKR
2079
54
Sychevskyy Andriy
14125927
UKR
2079
55
Kabachienko Alexandr
14126001
UKR
2067
56
Kyrychenko Mykola
14137127
UKR
2031
57
Roshka Yevgeniy
14129558
UKR
2029
58
Anatskiy Alexey
14119323
UKR
2027
59
Alexandrov Valeriy
14133784
UKR
2020
60
Moroz Yuri
14122006
UKR
2020
61
Riabko Mykyta
14116421
UKR
2011
62
Khadzh Khamed Naser
14118920
UKR
2009
63
Musiienko Danylo
14125161
UKR
2006
64
Popov Oleg
24134546
RUS
2005
65
Bufin Gleb
14137437
UKR
2002
66
Sakhatskyi Oleksandr
14130637
UKR
2002
67
Zadorozhniy Dmytro
14165694
UKR
1999
68
IM
Chubar Vladimir
14101491
UKR
1995
69
Kurilo Vladislav
14136503
UKR
1995
70
Rodin Alexey
14115050
UKR
1984
71
Kazakov Maksym
14128756
UKR
1961
72
Volotovsky Kirill
14151634
UKR
1960
73
Vorobets Nikolay
14137496
UKR
1957
74
Manikin Borys
14125153
UKR
1938
75
Musiaka Viktor
14130130
UKR
1938
76
Burakovsky Marat
14107147
UKR
1937
77
Palamarchuk Andriy
14134470
UKR
1919
78
Lukyanov Mikhail
14114275
UKR
1916
79
Brozhik Vasilij
14115972
UKR
1913
80
Onokienko Olexandra
14130270
UKR
1911
81
Vorobets Dmitriy
14137488
UKR
1902
82
Yashchenko Olena
14125145
UKR
1898
83
Kyrychenko Maryan
14137178
UKR
1889
84
Babiy Alexandr
14123550
UKR
1876
85
Koshel Stanislav
14157098
UKR
1872
86
Sulim Mykola
14134888
UKR
1862
87
Bronzei Antonin
14130602
UKR
1855
88
Ratner David
14163470
UKR
1831
89
Zaitsev Kyrilo
14137305
UKR
1825
90
Tomashevich Georgiy
14136490
UKR
1770
91
Butsenko Leonid
14114747
UKR
1721
92
Khadzh Khamed Dzhamil
14138476
UKR
1633
93
El Kader Maria
14137380
UKR
1605
94
Agratina Sergey
14154617
UKR
1590
95
Svyatets Oleksandr
14172178
UKR
1536
96
Lomonosova Julia
14158116
UKR
1470
97
Kyrylko Vadym
14164477
UKR
1424
98
Ivashin Evgen
14171422
UKR
1347
99
Bilous Valeriy
14173336
UKR
0
100
Dubkovetsky Stepan
14168499
UKR
0
101
Melkumyants Alexander
14163250
UKR
0
102
Melkumyants Sergey
14163268
UKR
0
103
Sarzhan Vitalii
14170388
UKR
0
104
Smirnov Maksym
14164639
UKR
0
105
Symonenko Artur
14151600
UKR
0
106
Usyk Anastasia
14169215
UKR
0
107
Zhila Valery
14160897
UKR
0
108
Stepanets A.P.
14103796
UKR
2146
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot