Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:27:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Первенство Свердловской области 2015 года по шахматам среди мальчиков до 13 лет
Son güncelleme29.08.2015 18:19:01, Oluşturan/Son Yükleme: Ural chess Academy
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Баранцев Кирилл
RUS
1850
Ревда
2
Григорьев Рустам
RUS
1850
Каменск-Уральский
3
Ерохин Артем
RUS
1850
Ревда
4
Заспанов Костя
RUS
1850
Арамиль
5
Карпов Виталий
RUS
1850
Екатеринбург
6
Малтыз Никита
RUS
1850
Тавда
7
Перегримов Николай
RUS
1850
Ревда
8
Радочин Олег
RUS
1850
Екатеринбург
9
Халиуллин Альберт
RUS
1850
Екатеринбург
10
Харитонов Егор
RUS
1850
Екатеринбург
11
Алоян Михаил
RUS
1650
Нижний Тагил
12
Байербах Сергей
RUS
1650
Екатеринбург
13
Басистый Паша
RUS
1650
Екатеринбург
14
Боганов Макар
RUS
1650
Екатеринбург
15
Ванчугов Иван
RUS
1650
Нижний Тагил
16
Васьтиков Егор
RUS
1650
Карпинск
17
Данилов Данил
RUS
1650
Полевской
18
Денисов Егор
RUS
1650
Екатеринбург
19
Казаков Никита
RUS
1650
Екатеринбург
20
Мерзляков Денис
RUS
1650
Екатеринбург
21
Мокроносов Артём
RUS
1650
Нижний Тагил
22
Рутына Андрей
RUS
1650
Нижний Тагил
23
Соловьев Мирослав
RUS
1650
Екатеринбург
24
Черепанов Ваня
RUS
1650
Екатеринбург
25
Шатун Андрей
RUS
1650
Нижний Тагил
26
Щеглеватов Артем
RUS
1650
Екатеринбург
27
Ядигаров Айваз
RUS
1650
Екатеринбург
28
Бабинцев Саша
RUS
1450
Октябрьский
29
Буйный Евгений
RUS
1450
Североуральск
30
Ващенко Тимур
RUS
1450
Екатеринбург
31
Кондратьев Максим
RUS
1450
Екатеринбург
32
Корякин Максим
RUS
1450
Нижний Тагил
33
Кузнецов Семен
RUS
1450
Верхняя Пышма
34
Пащенко Владимир
RUS
1450
Екатеринбург
35
Пеутин Данил
RUS
1450
Екатеринбург
36
Пешков Максим
RUS
1450
Екатеринбург
37
Рублев Иван
RUS
1450
Североуральск
38
Сулимов Игорь
RUS
1450
Екатеринбург
39
Суппес Роман
RUS
1450
Екатеринбург
40
Суслов Семен
RUS
1450
Нижняя Салда
41
Ухов Егор
RUS
1450
Екатеринбург
42
Черкесов Дима
RUS
1450
Арамиль
43
Шатилов Юрий
RUS
1450
Екатеринбург
44
Шуров Денис
RUS
1450
Екатеринбург
45
Аввакумов Сергей
RUS
1000
Екатеринбург
46
Вокарев Леня
RUS
1000
Арамиль
47
Китаев Дмитрий
RUS
1000
Первоуральск
48
Полуяхтов Павел
RUS
1000
Екатеринбург
49
Попов Артем
RUS
1000
Каменск-Уральский
50
Росолов Данил
RUS
1000
Североуральск
51
Теплых Андрей
RUS
1000
Екатеринбург
52
Юшков Андрей
RUS
1000
Екатеринбург
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları