Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 01:57:06
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Baku Open 2015 "C"
Son güncelleme14.09.2015 11:55:50, Oluşturan/Son Yükleme: IA Mammadzade Nurali
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Tip
Gr
Kulüp/Şehir
1
Babazada Khazar
13413554
AZE
1980
U10
Biləsuvar
2
Eynullayev Atilla
13413570
AZE
1743
U12
3
Mollayev Abusaddin
13415590
AZE
1721
U10
Sumqayit
4
Salamov Matin
13413899
AZE
1690
U10
5
Eynullayev Altay
13413562
AZE
1687
U12
6
Aliyev Rahim
13410970
AZE
1663
U12
Sumqayit
7
Salmanov Polad
13416260
AZE
1663
U10
Ağdam
8
Balayev Zaur
13416391
AZE
1633
U12
9
CM
Aliyev Sanan
13415263
AZE
1615
U10
10
Farhadov Mikayil
13415727
AZE
1614
U12
11
Kim Leyla
14206080
UZB
1587
U12
12
WCM
Rzali Sabina
13410920
AZE
1583
U12
Sumqayıt
13
Farhadli Farhad
13410571
AZE
1565
U12
Sumqayit
14
Garayev Khagani
13418912
AZE
1553
U10
Sumqayit
15
Farzullazade Azhdar
13418955
AZE
1536
U12
16
Ahmadli Hasan
13418092
AZE
1500
U12
17
Ilyasli Ughur
13416197
AZE
1499
U12
Sumqayit
18
Safarli Ramzi
13418149
AZE
1499
U12
19
Seyidov Ibrahim
13415425
AZE
1496
U12
Quba
20
Khudiyev Zamiq
13419021
AZE
1475
U12
Şabran
21
Khudiyev Sanan
13413970
AZE
1468
U10
22
Teymurov Elnur
13418750
AZE
1467
U12
23
Gurbanov Murad
13418874
AZE
1465
U12
24
Huseynbayli Huseyn
13419870
AZE
1459
U10
25
Aliyev Toghrul
13418564
AZE
1453
U10
26
Hajiyev Zaur
13419676
AZE
1453
U10
27
Guluzada Elshad
13413643
AZE
1435
U12
28
Asgarov Nihad
13417819
AZE
1421
U12
29
Akhundov Akif
13418556
AZE
1418
U12
30
Karimli Zhala
13415387
AZE
1413
U10
Ucar
31
Huseynova Aydan
13413120
AZE
1412
U12
32
Nuri Tunjay
13415670
AZE
1410
U08
Ucar
33
Khanzadayev Sabir
13418467
AZE
1408
U10
34
Kanli Alperen
13416162
AZE
1397
U10
35
Karimli Vugar
13415581
AZE
1389
U10
36
Gasimov Mehdi
13418033
AZE
1386
U10
Sumqayit
37
Nabiyev Novruz
13416413
AZE
1384
U12
38
Ismayilov Rasim
13416553
AZE
1378
U12
39
Gojayev Emil
13419943
AZE
1376
U10
40
Mammadov Shamil
13419560
AZE
1369
U08
Sumqayıt
41
Hasanguliyev Ali
13413686
AZE
1368
U12
42
Garayev Maharram
13416430
AZE
1367
U10
Zengilan
43
Aslanov Pasha
13418521
AZE
1366
U12
44
CM
Jabbarli Ayhan
13415646
AZE
1364
U08
Ucar
45
Hamidova Sara
13417886
AZE
1362
U10
46
Akbarov Aydin
13419587
AZE
1359
U08
Lankaran
47
Mammadov Nijat
13416189
AZE
1348
U12
48
Suleymanov Ali
13418548
AZE
1343
U08
49
Aliyev Farid
13416154
AZE
1338
U10
50
Nasibova Narmin
13418017
AZE
1338
U10
51
Huseynov Krishnadas
13417932
AZE
1336
U12
52
Jafarzade Elmar
13419340
AZE
1334
U12
53
WCM
Heydarli Nurtaj
13415689
AZE
1333
U08
54
Gurbanov Ismayil
13417304
AZE
1319
U12
55
Mirza Nur
13419579
AZE
1303
U08
Sumqayıt
56
Karimli Aysu
13415573
AZE
1300
U12
57
Alasgarli Ibrahim
13416243
AZE
1290
U10
58
Hasanova Ayan
13417657
AZE
1271
U12
59
Maharramova Khumar
13418661
AZE
1265
U08
60
Jamalov Sabuhi
13419773
AZE
1219
U10
Ucar
61
Taba-Tabai Mehin
13415271
AZE
1211
U10
62
Mustafayev Aykhan
13418572
AZE
1195
U12
63
Azizov Ibrahim
13421247
AZE
1181
U10
64
Abdullayeva Fidan
13420119
AZE
1071
U08
65
Zeynalova Maryam
13420097
AZE
1052
U08
66
Abdullayev Kamal
13420100
AZE
0
U12
67
Aghajan Fateh
13422898
AZE
0
U08
Sumqayıt
68
Akhundova Nargiz
13419897
AZE
0
U12
69
Akperov Farid
13408305
AZE
0
U12
Sumqayit
70
Alibayov Toghrul
13413996
AZE
0
U12
71
Allahverdiyev Shahnur
13422936
AZE
0
U08
Şəmkir
72
Allahverdiyeva Aytaj
13422901
AZE
0
U10
Şabran
73
Asadli Toghrul
13417940
AZE
0
U08
74
Bakikhanov Fail
13422774
AZE
2000
U12
75
Dostuzada Ruslan
13420828
AZE
0
U12
76
Ibrahimli Fuad
13413716
AZE
0
U12
Sumqayit
77
Ismayilov Rashad
13420569
AZE
0
U08
Xızı
78
Israfilov Tofig
13417703
AZE
0
U10
79
Jamalova Nazrin
13415662
AZE
0
U10
Ucar
80
Mammadova Narmin
13418130
AZE
1914
U12
81
Mehraliyev Emil
13420771
AZE
2000
U12
82
Mikayilov Fadail
13422910
AZE
0
U12
Şabran
83
Mirishli Ravan
13420135
AZE
0
U08
84
Mirzali Malik
13422944
AZE
0
U12
Şəmkir
85
Misirov Zamin
13418505
AZE
0
U08
Ucar
86
Oruj-Zada Babak
13418041
AZE
1994
U12
87
Rajabov Rustam
13420518
AZE
2000
U12
88
Rzali Leyla
13420380
AZE
0
U08
Sumqayit
89
Shukurova Aydan
13415000
AZE
0
U08
90
Zeynalova Aylin
13422952
AZE
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları