Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 00:48:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Pankrác Cup 2015 mistrovský turnaj jednotlivců v šachu
Son güncelleme03.11.2015 23:52:28, Oluşturan/Son Yükleme: Czech Republic licence 63
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
ELO
Kulüp/Şehir
1
IM
Černoušek Lukáš
311707
CZE
2463
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2
GM
Carlsson Pontus
1705814
SWE
2434
Cizinci
3
IM
Kourousis Epaminondas
4211626
CZE
2427
ŠK Mahrla Praha
4
FM
Rýdl Jiří
346390
CZE
2413
TJ Spartak Vlašim
5
IM
Studnička Tomáš
318949
CZE
2376
Tatran Litovel
6
IM
Kulhánek Tomáš
309656
CZE
2350
Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
7
IM
Vávra Pavel
301841
CZE
2349
Unichess
8
Kovář Vojtěch
314943
CZE
2341
Unichess
9
IM
Sodoma Jan
323195
CZE
2337
Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
10
FM
Jüptner Jan
314587
CZE
2322
TJ Slavia Hradec Králové
11
IM
Polášek Jaroslav
300411
CZE
2316
TJ Praha-Pankrác
12
FM
Matsenko Andrei
24146501
CZE
2307
ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova
13
Hába Zdeněk
306118
CZE
2286
ŠK Mahrla Praha
14
Šmíd Miroslav
318906
CZE
2236
TJ Bohemians Praha
15
FM
Gregor Jiří
304638
CZE
2235
TJ Neratovice
16
Postupa Pavel
326410
CZE
2226
Grop Praha
17
Smutný Jan
310930
CZE
2218
SK LISA, o.s.
18
Větrovský Michal
303372
CZE
2211
SK Loko Praha
19
Anaškin Arsenij
357790
CZE
2203
ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova
20
Hostička František
302295
CZE
2192
ŠK JOLY Lysá nad Labem
21
Procházka Dalibor
310352
CZE
2191
TJ Praga Praha
22
Formánek Martin
316768
CZE
2189
Sokol Praha-Kobylisy
23
Soural Jan
311928
CZE
2188
TJ Praha-Pankrác
24
FM
Matras Ondřej
309125
CZE
2187
TJ Sokol Praha-Vršovice
25
Postupa Martin
325210
CZE
2125
Grop Praha
26
FM
Vokoun Jan
301647
CZE
2117
TJ Praha-Pankrác
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları