Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 02:34:26
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Intercolegiales Región IV Primaria
Viimeisin päivitys30.08.2015 02:30:47, Creator/Last Upload: Programa Ajedrez Universidad de La Punta
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
Aimale Agustina
ARG
0
2
Aimale Fiorella
ARG
0
3
Alaniz Maria Serena
ARG
0
4
Alaniz Mauricio
ARG
0
5
Albornoz Camila
ARG
0
6
Arangurena Joaquin
ARG
0
7
Barrio Carlos
ARG
0
8
Barrio Julio
ARG
0
9
Barroso Bautista
ARG
0
10
Becerra Hernan
ARG
0
11
Benvenuto Rocio
ARG
0
12
Carrera Luciano
ARG
0
13
Cavalleri Catalina
ARG
0
14
Cavalleri Evangelina
ARG
0
15
Cejas Cesar
ARG
0
16
Chambi Damaris
ARG
0
17
Chambi Danisa
ARG
0
18
Chiarenza Facundo
ARG
0
19
Cognetta Tomas
ARG
0
20
Martinez Gonzalo
ARG
0
21
Cuello Nahuel
ARG
0
22
Cuk Gonzalo
ARG
0
23
Descalzo Julian
ARG
0
24
Diez Facundo Daniel
ARG
0
25
Farhat Eliseo
ARG
0
26
Farhat Francisco
ARG
0
27
Fernandez Lucas
ARG
0
28
Figueroa Yael
ARG
0
29
Funes Maximiliano
ARG
0
30
Garrello Joel
ARG
0
31
Garro Emiliano
ARG
0
32
Godoy Abril
ARG
0
33
Gonzales Francisco
ARG
0
34
Gonzalez Maria Luz
ARG
0
35
Alaniz María Catalina
ARG
0
36
Ianni Ignacio
ARG
0
37
Isaguirre Marcos
ARG
0
38
Jaime Kevin
ARG
0
39
Lagilla Ignacio
ARG
0
40
Lopez Ezequiel
ARG
0
41
Lopez Juan Pablo
ARG
0
42
Luna Celestina
ARG
0
43
Manchento Tomas
ARG
0
44
Mancini Martin
ARG
0
45
Mansilla Valentin
ARG
0
46
Manzanos Agustina
ARG
0
47
Mareco Jorge
ARG
0
48
Martinez Rafael
ARG
0
49
Mercau Luciano
ARG
0
50
Mora Abigail
ARG
0
51
Nievas Ledesma Ezequiel
ARG
0
52
Orellano Facundo
ARG
0
53
Ortiz Axel Tobias
ARG
0
54
Ortiz Dylan
ARG
0
55
Ortiz Joaquin
ARG
0
56
Ortiz Maijhara
ARG
0
57
Ortiz Nahuel
ARG
0
58
Pardo Joaquin
ARG
0
59
Peralta Fernando Denis
ARG
0
60
Pinto Francisco
ARG
0
61
Ponce Enzo Malon
ARG
0
62
Ponce Lautaro
ARG
0
63
Portas Alejandro
ARG
0
64
Quintana Julieta
ARG
0
65
Quiroga Diego
ARG
0
66
Rittano Valentino
ARG
0
67
Rivero Luca
ARG
0
68
Rodriguez Santiago
ARG
0
69
Romero Lucas
ARG
0
70
Rosales Tania Mabel
ARG
0
71
Sanchez Ramiro
ARG
0
72
Sanchis Facundo
ARG
0
73
Schuster Santiago
ARG
0
74
Suppo Quiroga Daira
ARG
0
75
Tula Samira
ARG
0
76
Urviola Dueñas Luis
ARG
0
77
Velazquez Emiliano
ARG
0
78
Villegas Maximiliano
ARG
0
79
Vivas Almendra
ARG
0
80
Wetzel Santiago Agustin
ARG
0
81
YancovichPablo
ARG
0
82
Zalazar Fabricio
ARG
0
83
Zoppi Tomas
ARG
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot