Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 17:49:50
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Багануур ХК-ий нэрэмжит Орон нутаг-2015 8 нас эр
Viimeisin päivitys05.10.2015 06:29:39, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Эрхэмбаяр Чулуунтуул
MGL
1805
БНД ТМ
2
CM
Очир-Эрдэнэ Ариунболд
MGL
1569
БНД ТМ
3
Баяржавхлан Отгонбаяр
MGL
1507
БНД ТМ
4
Алдар Бүрэнтэгш
MGL
1423
БНД ТМ
5
Дэлгэрсайхан Мөнхдэлгэр
MGL
1340
БНД ТМ
6
Алтангэрэл Батзаяа
MGL
0
Сүхбаатар
7
Анд-Уул Алтансүх
MGL
0
БНД ТМ
8
Анхбат Алтанхуяг
MGL
0
Дорнод
9
Анхбаяр О
MGL
0
БНД Бэрс
10
Баяржаргал Эрдэнэцогт
MGL
0
БНД ТМ
11
Билгүүн
MGL
0
Төв
12
Билэгсайхан Одбаяр
MGL
0
Дундговь
13
Болд Мөнхбат
MGL
0
Дундговь
14
Болд-Эрдэнэ Нямдаваа
MGL
0
Хөвсгөл
15
Буян-Аравжих Эрхэмбаяр
MGL
0
Орхон
16
Ган-Эрдэнэ Амарбаясгалан
MGL
0
Хэнтий
17
Даваажаргал Б
MGL
0
Сэ.Таван хан
18
Даваажаргал Мөнхтуяа
MGL
0
Дорнод
19
Дашдондов Дүүбаяр
MGL
0
Өмнөговь
20
Есөнжин Шижирбаатар
MGL
0
Дорнод
21
Загдрагчаа Т
MGL
0
БНД Бэрс
22
Зэв Ганганбарс
MGL
0
БНД ТМ
23
Зэлмэбат Гантөмөр
MGL
0
БНД ТМ
24
Ирмүүн Энхболд
MGL
0
Дорнод
25
Ихбилигт Батсуурь
MGL
0
Хэнтий
26
Маргад Оюунболд
MGL
0
Хэнтий
27
Мөнх-Ананд Мөнхбат
MGL
0
Хэнтий
28
Мөнх-Оргил Эрдэнэцогт
MGL
0
БНД ТМ
29
Мөнх-Орших Ж
MGL
0
Сэ.Таван хан
30
Мөнхжин М
MGL
0
Сэ.Таван хан
31
Нарандэлгэр Үүрцайх
MGL
0
Сүхбаатар
32
Нямбаяр Э
MGL
0
БНД Бэрс
33
Одбаяр Батмөнх
MGL
0
БНД ТМ
34
Одхүү Б
MGL
0
БНД Бэрс
35
Ононмөрөн А
MGL
0
БНД Бэрс
36
Оргилболд Д
MGL
0
Сэ.Таван хан
37
Санчир Мөнхнасан
MGL
0
Хөвсгөл
38
Сэргэлэн Баярбат
MGL
0
БНД ТМ
39
Тэгшбилэг Бямбаа
MGL
0
Сэ.Таван хан
40
Тэмүүжин Адъяа
MGL
0
Багануур
41
Тэмүүжин Баярсайхан
MGL
0
БНД ТМ
42
Тэмүүжин Отгонбаатар
MGL
0
Сүхбаатар
43
Тэмүүлэн Энхбаяр
MGL
0
БНД ТМ
44
Тэргэл Болдоо
MGL
0
Сүхбаатар
45
Уугангэрэл Ганцолмон
MGL
0
БНД ТМ
46
Хос-Эрдэнэ Ганбат
MGL
0
БНД
47
Чингүн Д
MGL
0
Сэ.Таван хан
48
Элбэгзаяа Булгантамир
MGL
0
Дорнод
49
Энхбат Мөнхбаатар
MGL
0
Дорнод
50
Энхсайхан Мөнх-Эрдэнэ
MGL
0
Хэнтий
51
Эрдэмбилэг Батчулуун
MGL
0
Дорнод
52
Эрдэнэбаяр Т
MGL
0
Өмнөговь
53
Эрдэнэболд Данзанлхагва
MGL
0
Өмнөговь
54
Эрдэнэзаяа Ганболд
MGL
0
БНД ТМ
55
Эрхэм Баатарсүх
MGL
0
Сүхбаатар
56
Эрхэмбаяр Нямхүү
MGL
0
Говьсүмбэр
57
Эсэн Баатарсүх
MGL
0
Сүхбаатар
58
Өсөхбаяр Баттайван
MGL
0
Дорнод
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot