Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 09:03:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
4 Saisons Geneva Hostel 2015
Son güncelleme04.10.2015 17:06:48, Oluşturan/Son Yükleme: Fédération Genevoise des Echecs
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Lu Hanqi
1330853
SUI
1929
Genève Ecole D'echecs
2
Rab Assif
SUI
1800
3
Meyer Matthew
1334280
SUI
1683
Genève Club
4
Dibner Michael
1335707
SUI
1606
Genève Amateurs Caeg
5
Villanyi Alexia
1330896
SUI
1551
Genève Ecole D'echecs
6
Cavaleri Marco
1333291
SUI
1455
Genève Tigran Petrossian
7
Metin Alp-Meric
1335235
SUI
1423
Genève Ecole D'echecs
8
Monnier Shakil
1335251
SUI
1410
Genève Ecole D'echecs
9
Bruniquel Vincent
SUI
1399
10
Rubel Sebastian
1335294
SUI
1386
Genève Ecole D'echecs
11
Hoang Tommy
SUI
1376
Vevey Club
12
Perrin Jean-Edern
1335260
SUI
1360
Genève Ecole D'echecs
13
Pecorini Bryan
1333330
SUI
1326
Genève Ecole D'echecs
14
Bruniquel Thomas
SUI
1299
15
Schweblin Raphael
SUI
1299
16
Schweblin Valentin
SUI
1299
17
Adamina Elias
SUI
0
18
Artemov Artem
SUI
0
19
Charpentier Doriane
SUI
0
20
Charpentier Tristan
SUI
0
21
Col Gabriel
SUI
0
22
Diviney Alan
SUI
0
23
Erbii Ahmed
SUI
0
24
Friedman Aito
SUI
0
25
Gras Lilou
SUI
0
26
Ivanov Vladislav
SUI
0
27
Jungo Arnaud
SUI
0
28
Kwan William
SUI
0
Genève Ecole D'echecs
29
Marti Thibaud
1335227
SUI
0
Genève Ecole D'echecs
30
Melikyan Avetik
SUI
0
31
Perrin Stanislas
1335278
SUI
0
Genève Ecole D'echecs
32
Perron Tengis
SUI
0
33
Rosinsky Jurai
SUI
0
34
Rossier Jerson
SUI
0
Genève Club
35
Sdiri Amine
SUI
0
36
Shigaev Kostia
SUI
0
37
Sow Moctar
SUI
0
38
Sow Ramata
SUI
0
39
Surikov George
SUI
0
40
Yilmaz Melissa
SUI
0
41
Zhang Yiyun
SUI
0
42
Zhang Jingqi
SUI
0
43
Kassighian Nathanael
SUI
0
44
Kassighian Lydie
SUI
0
45
Anivarro Nicolas
SUI
0
46
Bocchia Amedeo
SUI
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları