Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 15:32:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
XII Latgale chess Autumn blitz 2015
Posledná aktualizácia 19.10.2015 12:11:19, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
pohlavie
Typ
1
MK
Terentiev Sergei
11600152
LAT
2320
2
NM
Putka Verners
11600659
LAT
2318
3
FM
Trifonov Denis
13501313
BLR
2241
4
MK
Andrejevs Arvids
11602708
LAT
2240
5
MK
Malyshev Roman
24105325
RUS
2183
6
WGM
Eidelson Rakhil
13500210
BLR
2162
w
7
MK
Ungurs Kazimirs
11600705
LAT
2038
S60
8
I
Yula Mikalai
13512900
BLR
2018
9
MK
Klachkou Tsimafei
13508717
BLR
1960
U16
10
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1926
11
WIM
Polyakova Natalia
4119126
RUS
1924
w
12
MK
Polyakov Fedor
11602953
LAT
1914
U16
13
MK
Kalyamin Andrey
24121983
RUS
1912
14
MK
Zenchanka Pavel
13511696
BLR
1872
U14
15
I
Shakhov Dmitry V.
24191361
RUS
1857
16
I
El-Haze Zans Pols
11605650
LAT
1801
U18
17
I
Dmitriev Ivan
34139866
RUS
1747
U16
18
I
Agafontseva Natalya
34104426
RUS
1736
w
19
I
Ziedins Roberts
11604760
LAT
1713
U16
20
I
Leonova Ameliya
13512730
BLR
1706
w
U14
21
I
Horobrijs Daniils
11604239
LAT
1704
U12
22
I
Marin Maksim
34139912
RUS
1691
U16
23
I
Petrova Vita
11606800
LAT
1672
w
U14
24
MK
Tsaruk Maksim
13511173
BLR
1664
U10
25
I
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1652
w
26
I
Matskevich Maksim
13512757
BLR
1613
U16
27
I
Runets Ivan
13511564
BLR
1595
U12
28
I
Ziskins Ilja
11607297
LAT
1592
U18
29
I
Naumovich Yaroslav
13514563
BLR
1545
U10
30
II
Malysheva Valeria
34171158
RUS
1528
w
U10
31
I
Tabors Emils
11608854
LAT
1390
U10
32
II
Sokal Uladzislau
13513702
BLR
1380
U10
33
I
Martsev Ivan
13513699
BLR
1354
U12
34
II
Lazavik Denis
13515110
BLR
1352
U10
35
I
Leonovs Jegors
11607289
LAT
1351
U12
36
II
Tsesler Yakau
13513672
BLR
1345
U10
37
III
Tsiuryn Ilya
13514229
BLR
1324
U10
38
II
Sinijs Adrians
11609150
LAT
1304
U14
39
I
Taraikovski Mikhail
13513338
BLR
1850
U12
40
II
Dmitriev Sergey
54183677
RUS
1750
U12
41
II
Klachkou Platon
13514180
BLR
1750
U10
42
II
Niadbalski Mikhail
13513664
BLR
1750
U8
43
II
Solomatina Jana
11611383
LAT
1750
w
U10
44
II
Vorobjovs Sergejs
11612622
LAT
1750
45
III
Baranov Alexey
54170516
RUS
1650
U08
46
III
Markhanau Fiodar
13515357
BLR
1650
U10
47
III
Morozov Timur
13514237
BLR
1650
U08
48
III
Vialitchanka Mikalai
13513710
BLR
1650
U08
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Tiráž