Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Symfonie 2015 Poděbrady - 3.ročník starší žáci a junioři

Poslední aktualizace07.11.2015 14:52:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Škrabánek MatějCZE1592DDM Symfonie Poděbrady6,030,522,025,00
26Kubíče JakubCZE1496ŠK JOLY Lysá nad Labem5,528,520,022,00
31Novotný MartinCZE1621DDM Symfonie Poděbrady5,527,019,520,25
47Harcuba AdamCZE1471TJ Auto Škoda Mladá Boleslav5,031,022,521,50
52Eliáš JakubCZE1609TJ Auto Škoda Mladá Boleslav5,028,520,519,00
610Kronowetter AlešCZE1448DDM Symfonie Poděbrady4,531,523,518,00
79Novotná TerezawCZE1452DDM Symfonie Poděbrady4,531,022,018,50
85Němeček LukášCZE1502DDM Symfonie Poděbrady4,530,021,017,25
914Šafránek JanCZE1319DDM Symfonie Poděbrady4,529,521,017,25
1012Kronowetter BořivojCZE1397DDM Symfonie Poděbrady4,528,522,516,50
1111Döme MichalCZE1446ŠK JOLY Lysá nad Labem4,527,519,014,75
128Němeček PavelCZE1464DDM Symfonie Poděbrady4,527,019,015,25
134Boháč JaroslavCZE1527ŠK Český Brod4,524,517,514,25
1415Laštovka OndřejCZE1315DDM Sokol Nymburk4,029,522,014,50
1518Ježek StanislavCZE1255ŠK Český Brod4,029,521,014,50
1619Vašata MirekCZE1250TJ Jiskra Jaroměř4,027,019,514,00
1722Valtr JakubCZE1149ŠK JOLY Lysá nad Labem4,023,516,510,50
1825Holda AdamCZE1109TJ Jiskra Jaroměř4,022,517,010,00
1917Špringl MatějCZE1306TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,527,519,511,25
2029Klepal MarekCZE1083TJ Kavalier Sázava3,526,519,511,75
2120Janda LukášCZE1174ŠK Spartak Čelákovice3,525,519,09,75
2213Pekař AdamCZE1355DDM Symfonie Poděbrady3,523,016,08,75
2327Rubeš VojtěchCZE1093ŠK Spartak Čelákovice3,027,019,09,00
2423Podnecký DavidCZE1126DDM Kolín3,026,018,06,50
2516Gabrielová MarkétawCZE1313TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,022,516,05,50
2631Flos PavelCZE1015ŠK Spartak Čelákovice3,022,016,56,50
2721Voříšek MichaelCZE1171DDM Symfonie Poděbrady3,022,016,06,00
2837Novák KryštofCZE1000TJ Kavalier Sázava3,021,515,57,50
2938Pechánek KryštofCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,021,016,05,50
3039Pekárek LukášCZE1000Sadská3,019,013,56,00
3126Chalupa KarelCZE1100TJ Jiskra Jaroměř2,524,517,56,25
3224Gruml TomášCZE1116DDM Kolín2,519,513,54,75
3334Jankovská HanawCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,517,012,02,75
3440Šídlová MarkétawCZE1000ŠK Milovice2,516,512,04,50
3530Rambousek OlegCZE1057ŠK Milovice2,019,514,53,50
3628Bičák AntonínCZE1083ŠK JOLY Lysá nad Labem2,019,013,52,50
3733Brenner DušanCZE1000Sokol Pečky2,018,013,53,50
3835Krupka JanCZE1000Sokol Pečky1,520,014,03,75
3936Kysela TomášCZE1000ŠK Spartak Čelákovice1,017,513,00,50
4032Bičák MichalCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem0,518,012,51,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement
Advertisement