Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 22:39:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Malpils District chess championship 12.12.2015.
Son güncelleme13.12.2015 08:19:18, Oluşturan/Son Yükleme: Riga Chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
IM
Sveshnikov Vladimir
11601884
LAT
2431
Riga
2
MK
Tronenkovs Valdis
11601558
LAT
2323
Riga
3
NM
Klimakovs Sergejs
11602066
LAT
2304
Riga
4
NM
Jankovskis Guntis
11600551
LAT
2284
Jekabpils
5
MK
Laimins Lauris
11602465
LAT
2263
Riga
6
MK
Laizans Aivars
11603348
LAT
2169
Riga
7
MK
Semjonovs Ilja
11604263
LAT
2125
U14
Riga
8
MK
Stabulnieks Klavs
11603984
LAT
2116
U16
Riga
9
NM
Visockis Janis
11600870
LAT
2107
S60
Riga
10
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
2099
Plavinas
11
MK
Sermons Uldis
11605278
LAT
2025
Riga
12
MK
Jekabsons Ivars
11605359
LAT
1992
Sigulda
13
MK
Gercans Visvaldis
11604301
LAT
1944
Sigulda
14
MK
Ivanov Igor
34137430
LAT
1944
U16
Riga
15
I
Lielmezs Girts
11600500
LAT
1928
Malpils
16
MK
Semjonovs Vsevolods
11604271
LAT
1897
U16
Riga
17
I
Vilums Aldis
11603828
LAT
1889
Ikskile
18
I
Petrovs Jaroslavs
11604379
LAT
1886
U14
Riga
19
I
Kolasa Pjotrs
11604255
LAT
1879
U16
Riga
20
I
Antonivs Vladislavs
11604484
LAT
1859
U14
Riga
21
I
Ziedins Roberts
11604760
LAT
1825
U16
Riga
22
I
Bogorods Daniels
11604182
LAT
1786
U16
Jekabpils
23
I
Senkans Antons
11605480
LAT
1786
S60
Valmiera
24
MK
Selivanovs Anatolijs
11603402
LAT
1782
S60
Malpils
25
I
Mitenieks Matiss
11606363
LAT
1765
Cesis
26
I
Smits Gundars
11605510
LAT
1762
Rujiena
27
I
Haciveli Zubeirs
11603488
LAT
1759
U18
Jekabpils
28
I
Visnevskis Valdis
11608161
LAT
1742
Kekava
29
I
Zvans Maris
11600667
LAT
1729
S60
Riga
30
I
Vidrikis Ansis
11608080
LAT
1712
S60
Valmiera
31
I
Rusakovs Martins
11606231
LAT
1708
U18
Riga
32
I
Krauze Anda
11603674
LAT
1674
w
Skriveri
33
I
Golsta Madara
11607386
LAT
1670
w
U12
Riga
34
I
Markus Viktors
11605421
LAT
1645
S60
Valmiera
35
I
Malnieks Karlis
11604204
LAT
1634
U14
Jekabpils
36
I
Vitins Janis
11610069
LAT
1619
Sigulda
37
I
Dvornikovs Aleksandrs
11611103
LAT
1612
S60
Riga
38
I
Tamanis Anzelms
11606436
LAT
1611
S60
Valmiera
39
I
Mesters Janis
11606347
LAT
1610
S60
Ogre
40
I
Mushkey Boris
11610026
LAT
1601
S60
Allazi
41
II
Antonivs Dmitrijs
11608242
LAT
1579
Riga
42
I
Hemmelis Viesturs
11605332
LAT
1568
S60
Valmiera
43
I
Vissarionovs Artjoms
11604956
LAT
1548
U10
Riga
44
I
Simansons Edgars
11610042
LAT
1520
Riga
45
I
Golsta Ramona
11607394
LAT
1484
w
U12
Riga
46
I
Nuksa Kaspars
11604212
LAT
1432
U16
Jekabpils
47
I
Magone Andris
11608072
LAT
1386
S60
Valmiera
48
I
Krastins Arturs
11607343
LAT
1385
U10
Jekabpils
49
I
Gaveiko Daniils
11611359
LAT
1339
U14
Jekabpils
50
I
Policans Kristers
11611367
LAT
1219
U10
Jekabpils
51
I
Preiss Matiss
11613408
LAT
1911
Jelgava
52
II
Birins Maris
11613394
LAT
1750
Malpils
53
II
Stulpina Liana
11611340
LAT
1750
w
U12
Jekabpils
54
II
Vilnrags Janis
11610050
LAT
1750
U14
Jekabpils
55
I
Grandans Rainers
11609958
LAT
0
U12
Riga
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları