Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 21:58:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Daten für AUT Elowertung importiert. Rangliste eventuell nicht korrekt.
OÖ Donau Open Aschach Gruppe A
Son güncelleme03.01.2016 12:41:30, Oluşturan/Son Yükleme: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
1
GM
Maiorov Nikita
13501720
BLR
2566
2
GM
Nevednichy Vladislav
1205730
ROU
2551
3
GM
Sedlak Nikola
922900
SRB
2531
4
GM
Popovic Dusan
927031
SRB
2532
5
GM
Horvath Jozsef
700061
HUN
2522
6
GM
Tratar Marko
14600684
SLO
2466
7
GM
STOPA Jacek
1119591
POL
2498
8
GM
Sergeev Vladimir
14101076
UKR
2451
9
IM
Schreiner Peter
1621645
AUT
2437
10
IM
Lehner Oliver
1602560
AUT
2395
11
IM
Mazi Leon
14600315
SLO
2370
12
IM
Shkapenko Pavel
4151933
RUS
2407
13
FM
Handler Lukas
1609580
AUT
2377
14
Kaczur Florian
705098
HUN
2396
15
IM
Bulmaga Irina
13903063
ROU
2383
16
IM
Reich Thomas
4601009
GER
2392
17
FM
Schwabeneder Florian
1626191
AUT
2333
18
GM
Ivanov Mikhail
4114906
RUS
2360
19
IM
Maki-Uuro Miikka
501344
FIN
2345
20
FM
Rieger Robert
1625527
AUT
2289
21
IM
Jurek Josef
300993
CZE
2364
22
FM
Hiermann Dietmar
1602918
AUT
2251
23
FM
Knechtel Roland
4627768
GER
2221
24
FM
Sandhöfner Florian
1609106
AUT
2247
25
Khalakhan Jurij
14142368
AUT
2135
26
CM
Mostbauer Florian
1626671
AUT
2188
27
Popovic Milan S
940720
SRB
2181
28
Konrad Edmund
1607170
AUT
2167
29
Ly Dominik
1628194
AUT
2028
30
Salvenmoser Stefan
1632566
AUT
2107
31
Schelle Artur
4644506
GER
2181
32
Fuchs Michael
4693949
GER
2205
33
MK
Obermayr Hermann
1603248
AUT
2139
34
MK
Wiesinger Robert
1604570
AUT
2158
35
Mostbauer Maximilian
1626680
AUT
2116
36
WIM
Cherednichenko Elena
14105560
UKR
2169
37
Morgunov Daniel
1640291
AUT
2029
38
HANISCH Jörg
4651154
GER
2121
39
Feldbacher Harald
4652690
GER
2121
40
Raber Florian Mag.
1610937
AUT
2080
41
Poell Markus
1629263
AUT
2064
42
Roesch Mario
12919489
GER
2115
43
WFM
Vidic Teja
14605511
SLO
2112
44
Ehs Dominik
1617770
AUT
2074
45
Koller Hans-Jürgen
1626612
AUT
2082
46
Trippold Denise
1625594
AUT
2005
47
Wiesner Hans-Dieter
1609521
AUT
2057
48
WFM
Hapala Elisabeth
1622080
AUT
2097
49
Janzelj Lara
14608391
SLO
1984
50
Stagl Marco
1604724
AUT
2056
51
Ritzka Simon
12925390
GER
1938
52
MK
Spiesberger Gerhard
1609939
AUT
2057
53
Posch Roland
1609394
AUT
2002
54
Ly Daniel
1624830
AUT
2029
55
Haas Michael
1629514
AUT
2016
56
Jandl Vojtech
344923
CZE
2044
57
Birklbauer Toni
1607006
AUT
2029
58
Vinkovics Sandor
727610
HUN
2039
59
Praxmarer Christian
1605771
AUT
2029
60
Fodor Peter
770043
HUN
2035
61
Huber Günther
1609165
AUT
1977
62
Wegerer Josef Mag.
1609467
AUT
1984
63
Higgs Joshua
426920
ENG
1937
64
Bauer Thomas
1639293
AUT
2012
65
Kozomara David
1620754
AUT
2047
66
Gschwendtner Stanislav
307297
CZE
2001
67
Jakob Tobias
1626256
AUT
1932
68
Zemlicka Vit
303143
CZE
1963
69
Pretterhofer Kiaras
1618768
AUT
1984
70
Niedermair Hannes
1611127
AUT
1913
71
Arztmann Nils
1633651
AUT
1912
72
Kirchmayr Wilhelm DI.
1615564
AUT
1887
73
Frühauf Norbert Ing.
1605259
AUT
1944
74
Meffert Peter
4678176
GER
1903
75
Schuh Patrick
1639480
AUT
1904
76
Gelbenegger Patrick
1638220
AUT
1954
77
Charaus Florian
1631098
AUT
1962
78
WFM
Puuska Heini
502324
FIN
1949
79
Leisch Lukas
1632094
AUT
1886
80
Mayrhuber Tobias
1639692
AUT
1923
81
Stallmann Andreas
1636472
AUT
1859
82
Kainz Josef Dr.
1613030
AUT
1895
83
Pleimer Anton
1630113
AUT
1888
84
WMK
Mayrhuber Nikola
1637819
AUT
1954
85
Schloffer Jasmin-Denise
1631209
AUT
1908
86
Kassel Walter Dr.
1615297
AUT
1921
87
Baumgartner Friedrich Mag.
1629751
AUT
1813
88
Holzleithner Johannes
1625969
AUT
1825
89
Grafenhofer Harald
1613138
AUT
1851
90
Probsdorfer Günther
24643602
GER
1904
91
WMK
Landl Margot
1623486
AUT
1883
92
Wiener Alexander
1636081
AUT
1818
93
Höbarth Günter Ing.
1610198
AUT
1810
94
Grabenweger Hans
1629867
AUT
1802
95
Blohberger Felix
1632051
AUT
1981
96
Strasser Josef
1617265
AUT
1723
97
Heyne Regina
4613236
GER
1797
98
Tauber Andreas
1643576
AUT
1779
99
Fritz Rebecca
1616900
AUT
1763
100
Bensaid Simon
20694350
FRA
1804
101
Morgunov Marc
1640305
AUT
1909
102
Gludovatz Lukas
1631110
AUT
1861
103
Wegner Peter
1652460
AUT
1667
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları