Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 04:17:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
УАШТ 2016 Анхан шатны шалгаруулалт 2016 эмэгтэй
Son güncelleme16.01.2016 10:49:00, Oluşturan/Son Yükleme: Mongolian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
WCM
Учрал Ганхуяг
MGL
1881
Орхон ОУС
2
WCM
Мөнхзул Даваахүү
MGL
1875
Хамтын хүч
3
WCM
Энхсаран Батсайхан
MGL
1818
Гобичесс
4
Удвал Б
MGL
1797
ТөрМонгол
5
Хонгорзул Даваахүү
MGL
1785
Хамтын хүч
6
Мандухай Мягмарсүрэн
MGL
1781
Шатар 64
7
Удвал Энхсайхан
MGL
1774
Гобичесс
8
Алтантуяа Бадарч
MGL
1770
Ураннүүдэл
9
Хүслэн Алтан-Очир
MGL
1756
Шатар 64
10
Номин-Эрдэнэ Янжмаа
MGL
1745
БГД
11
Ариунхишиг Баасандамба
MGL
1738
Чингэлтэй ЦН
12
Цолмон Бямбацэцэг
MGL
1736
Чингэлтэй ЦН
13
Оюунболор Балжинням
MGL
1726
Хэнтий
14
Цэлмэг Ононгол
MGL
1723
ТөрМонгол
15
Анужин Дэлгэрсайхан
MGL
1721
Төрмонгол
16
Уянга Өсөхбаяр
MGL
1720
Монгени
17
Маргадгуа Эрдэнэбаяр
MGL
1706
23-р сургууль
18
Алтанзул Ганхүү
MGL
1702
Зууны шатар
19
Сарантуяа Цэрэндорж
MGL
1701
Хэнтий
20
Цэцэнбилэг Мөнхбаяр
MGL
1700
Оюунлаг шатар
21
Халиунаа Ганхүлэг
MGL
1684
Монгени
22
Сод-эрдэнэ Наранбаатар
MGL
1644
Сүхбаатар
23
Анужин Бат-Амгалан
MGL
1635
Монгени
24
Энхчимэг Галсандорж
MGL
1617
Морьны нүүдэл
25
Мичид Жаргалсайхан
MGL
1564
Гобичесс
26
Энэрэлт Батбаатар
MGL
1548
Зууны шатар
27
WCM
Энхболор Нямдаваа
MGL
1533
Монгени
28
Энхжин Э
MGL
1533
ТөрМонгол
29
Болормаа Нямдаваа
MGL
1532
Төрмонгол
30
Урангоо Хэрлэнзориг
MGL
1523
52-р сургууль
31
Сүрэн Болдбаатар
MGL
1519
Дагшаахүү
32
Хүслэн Батбаатар
MGL
1517
Зууны шатар
33
Одмаа Энхсайхан
MGL
1504
Гобичесс
34
Баясгалан Хишигбаатар
MGL
1497
Ураннүүдэл
35
Цолмон Энхсайхан
MGL
1464
Гобичесс
36
Энхлэн Батцоож
MGL
1452
Зуунышатар
37
WCM
Өнөрзул Даваахүү
MGL
1404
Хамтын хүч
38
Энх-Уянга Ганцолмон
MGL
1398
ТөрМонгол
39
Даваажаргал Шаравдорж
MGL
1388
Хан-Алтай
40
Тэргэл Мөнхтөр
MGL
1381
Ханхөхий
41
Азжаргал Гомбосүрэн
MGL
0
52-Р сургууль
42
Азжаргал Отгонболд
MGL
0
Зууны шатар
43
Азжаргал Энхжаргал
MGL
0
Мастер клуб
44
Аззаяа Амарбат
MGL
0
Ураннүүдэл
45
Анужин Отгонбаяр
MGL
0
Ураннүүдэл
46
Ариунсувд Чулуундэмбэрэл
MGL
0
Монгени
47
Бүжинханд Отгонбаяр
MGL
0
Ураннүүдэл
48
Гэрэлттуяа Мөнхбат
MGL
0
Дорноговь
49
Имүжин Буянхишиг
MGL
0
Монгени
50
Марал Мөнхзул
MGL
0
52-р сургууль
51
Номинзул Мөнхмөрөн
MGL
0
52-р сургууль
52
Нямдаваа Болормаа
MGL
0
ТөрМонгол
53
Хишигжаргал Ж
MGL
0
ТөвИхэрбэрс
54
Цэцэн Мандуул
MGL
0
УБ шатар
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları