Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 11:37:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Rallye Turnier in Bludenz 2016, Unterstufe
Son güncelleme30.01.2016 18:31:23, Oluşturan/Son Yükleme: Vbg. Schachverband
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Tip
Kulüp/Şehir
1
Graf Simon
1649426
AUT
1345
3.
VS Dornbirn Rohrbach
2
Baschak Anastasia
1652540
AUT
1255
4.
VMS Nüziders
3
Nisavic Uros
AUT
1219
3.
MS Rheindorf
4
Scheil Josef
AUT
1176
3.
BG Bregenz Gallus
5
Venturiello Michele
AUT
1145
4.
BRG Dornbirn Schoren
6
Thoma Benedikt
AUT
1053
3.
BG Bregenz Gallus
7
Scheil Edith
AUT
946
2.
BG Bregenz Gallus
8
Dadic Hadis
AUT
925
2.
BG Bregenz Gallus
9
Wolf Christopher
AUT
858
2.
BRG Dornbirn Schoren
10
Baitulaev Schamil
AUT
800
1.
BG Dornbirn
11
Bischoff David
AUT
800
4.
VMS Frastanz
12
Bischoff Mirjam
AUT
800
1.
HLBW Rankweil
13
Hofer Leon
AUT
800
4.
VMS Frastanz
14
Nussbaumer Tobias
AUT
800
1.
BG Bludenz
15
Ströhle Julian
AUT
800
1.
VMS Altach
16
Akbiyik Emine
AUT
0
4.
VMS Bludenz
17
Bat-Erdene Anujin
AUT
0
1.
VMS Bludenz
18
Bucker Raphael
AUT
0
1.
MS Nenzing
19
Dschabajew Umar
AUT
0
4.
VMS Bludenz
20
Felder David
AUT
0
1.
VMS Bludenz
21
Hartl Riley
AUT
0
3.
VMS Götzis
22
Hoch Laurin
AUT
0
1.
NMS Lech
23
Huber Jonas
AUT
0
3.
VMS Götzis
24
Keskin Kaan
AUT
0
3.
MS Rheindorf
25
Kilinc Mustafa
AUT
0
3.
VMS Götzis
26
Kum Yasin
AUT
0
4.
VMS Bludenz
27
Kurt Dolunay
AUT
0
1.
Sacre Coeure
28
Lahr Leoni
AUT
0
2.
VMS Bludenz
29
Lamprecht Vincent
AUT
0
2.
BG Bregenz Gallus
30
Leitner Niklas
AUT
0
3.
VMS Götzis
31
Lins Johannes
AUT
0
4.
VMS Frastanz
32
Loacker Alexander
AUT
0
3.
VMS Götzis
33
Marleku Benjamin
AUT
0
2.
MS Rheindorf
34
Marleku Laureta
AUT
0
2.
MS Rheindorf
35
Osmani Hekuran
AUT
0
3.
VMS Bludenz
36
Parth Samuel
AUT
0
4.
SPZ Lustenau
37
Pineda Joseph
AUT
0
4.
VMS Bludenz
38
Probst Simon
AUT
0
4.
VMS Bludenz
39
Prukl Elias
AUT
0
3.
VMS Götzis
40
Raffeiner Sarah
AUT
0
3.
VMS Bludenz
41
Rhomberger Cornelius
AUT
0
2.
BG Bregenz Gallus
42
Schallert David
AUT
0
2.
VMS Bludenz
43
Schneider Elias
AUT
0
1.
VMS Bludenz
44
Subasi Seher
AUT
0
3.
VMS Bludenz
45
Suna Emre
AUT
0
4.
VMS Bludenz
46
Vego Marcel
AUT
0
1.
NMS Hohenems Herrenried
47
Walch Maximilian
AUT
0
1.
MS Rankweil Ost
48
Walch Justin
AUT
0
1.
MS Rankweil Ost
49
Wandratsch Alex
AUT
0
3.
VMS Bludenz
50
Özmen Emre
AUT
0
1.
VMS Bludenz
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları